umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

14 maja 2007, 11:47

Zuzia waży około 5300 (tak myślę bo ważyłam ją 2 tyg. temu) a wzrostu ma 57 cm :) Uśmiechała się już jak miała 2 tyg - najczęściej przez sen po jedzeniu. A teraz już uśmiecha się do nas "pełną gębą" i gaworzy cichutko...
Pierwsze szczepienie mamy już za sobą - była kłuta 3 razy :( Ale była dzielna i nawet sie później nie pochorowała :) Zniosła wszystko bardzo dobrze :)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

14 maja 2007, 12:03

Witajcie.
Moja gwiazdeczka waży ok.5500g, a nie wiem ile mierzy, ale ciuszki to nawet na 68 nosi.
Co do leżaczka to u nas sie sprawdza pod warunkiem, że ktoś przy małej siedzi. Majeczka uśmiecha się całkiem świadomie i dość często, ale mało mówi, chociaz zdarza jej sie jakieś aaaaa lub guuuu.
Pozdrawiamy.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 maja 2007, 12:08

my tez jesteśmy po pierwszym szczepieniu i podobnie jak Zuzia Julka miała trzy szczepienia bardzo mi jej było żal tak bardzo płakała potem dałam jej w ośrodku cycusia i sie uspokoiła na drugi dzień nie miała zadnej gorączki szczepionki ładnie sie przyjeły

[ Dodano: 2007-05-14, 12:46 ]
mam pytanie a jak ubieracie swoje maluszki w taką pogoda jak dziś ok.28 C

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

14 maja 2007, 13:59

właśnie też miałam się pytać, bo sama nie wiem jak go ubierać

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

14 maja 2007, 17:09

Fakt . pogoda dzis piękna, chociaz u nas na wybrzeżu daleko do 28 stopni. Ja ubrałam małą w body z krótkim rękawkiem, śpioszki , cieniuteńki sweterek, czapeczka tez cienka i dalej na spacerek. Teraz zaczyna sie już chmurzyć.

Dziewczyny, czy Wam tez ten czas tak szybko leci???
Jeszcze niedawno byłam w ciązy, a tu Majeczka ma już ponad dwa miesiące. Zanim sie obejrzę trzeba będzie wracać do pracy. A Wy planujecie powrót do życia zawodowego? Jeśli tak , to jak to sobie wyobrażacie? Bo mi będzie chyba bardzo trudno zostawić moja kruszynkę na tak długo.

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

14 maja 2007, 17:20

NO właśnie powrotu do pracy sobie nie wyobrażam :( A muszę wrócić . Nawet nie mam na razie siły o tym myśleć

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

15 maja 2007, 06:24

niestety ja też musze wrocić do :ico_placzek: pracy M niestety nie zarabia tyle zebysmy mogli sie z jego pensji utrzymać :ico_zly:
coraz częsciej o tym myśle nawet wczoraj chciałam małej podać herbatke przez butelke ale mała wogole nie chciała z niej pic

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

15 maja 2007, 06:46

hej dziewczyny chcialam sie zwami podzielic dobra wiadomoscia o ile pamietacie mialam problemy z mieszkaniem ale 1 czerwca sie przeprowadzamy bedziemy wynajmowac od znajomej za pare groszy mieszkanie ale jest po kapitalnym remoncie jest poprostu super i na ile chcemy i co chcemy moze przerobic tak sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A moj aguuu wlasnie drzemie wczoraj byl ubrany w spodnie takie fikusne i koszulke z rekawkiem za łokieć . Bylam wczoraj u lekarza wszystko jest ok przez rok nie moge zajsc w ciaze bo po cc nie mozna szewki na macicy moga nie wytrzymac musi sie wygoić bede zakladac wkladke koszt okolo 250 zl tabletek sie boje ze przytyje a jeszcze musze teraz zrzucić sporo a i tak drugiego dzidziusia to tak za 4 5 lat chcemy a i dzis dostalam okres :ico_oczko: 22bede wiedziec ile maluszek wazy idziemy na kolejne szczepienie a dzis na zakupy po mate :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: życzymy duzo sloneczka milych spacerkow buziaczki

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

15 maja 2007, 11:55

czesc mlode mamusie:) nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta :-) tyle czsu mnie nie bylo, mala dawala mi troche w kosc ale nareszczie miewam troszke czasu dla siebie :-D ja narazie do pracy nie wracam,nie mam z kim zostawic Zuzi a obcej kobiety nie chce, szczepienie tez mialysmy w czwartek dwa klucia, strasznie palakala :ico_placzek: wazy rowne 5kg i cos kolo62cm moze troszke wiecej,na brzuszku jest dosyc leniwa,nie chce podnosic glowy ale w pionie bardzo sie odpycha i wygina do tylu na boki sztywno glowe trzyma, przez sen smieje sie od pierwszych dni zycia,a na jawie jak sie do niej rozmawia,nawet juz gawozy po troszeczku :)
no to chyba troche nadrobilam :-) pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :-)

[ Dodano: 2007-05-15, 12:01 ]
a teraz mam pytanie, czy wasze dzieciaczki tez sie czasem slinia i ssa piastki paluszki i wszystko co kolo buzki sie znajduje? bo jestem troche przerazona,Zuzanka nawet nie ma dwoch miesiecy a tak sie od paru dni zachowuje, w dodatku wieczorami jest marudna,jak ssie piers to co chwile ja wypuszcza i sie denerwuje...wyglada jakby miala zabkowac. ale taki maluszek? :ico_szoking:

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

15 maja 2007, 12:04

Witam Sensibel - widzę, że nasze Zuzie są bardzo do siebie podobne jeśli o zachowanie chodzi :) Tylko moja jest kilka dni starsza...
Ale równie leniwa na brzuszku i tak samo gadatliwa i fajna z niej śmieszka . Może Zuzie już po prostu tak mają ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość