Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

11 sie 2017, 12:34

Ja myślę aktywnie spędzić długi weekend. Myślałam nad morzem, ale to trochę daleko. Dlatego szukam sobie ciekawego miejsca do aktywnego wypoczynku na https://www.wheretowake.com Trochę bliżej mojej okolicy. Mam wolne tylko do środy więc dalsze wyjazdy z musu odpadają.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

28 sie 2017, 13:53

Najbardziej w Alpy, bardzo lubię chodzić po górach tylko na weekendowy wypad troche za daleko i za drogo :(

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

27 paź 2017, 12:17

Ja chcę spróbować popływać na wakeboardzie. Chyba muszę czekać do następnego roku bo nie mam ciepłej pianki. Ogólnie to znalazłam w swojej okolicy kilka spotów i zastanawiam się jakie one są. https://www.wheretowake.com/pl/spoty/?q=rzesz%C3%B3w wicei coś o nich?

trialka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 30 paź 2017, 19:00

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

31 paź 2017, 15:30

Nie mam jednego wybranego miejsca, w sumie wszystkie stolice europejskich miast chciałabym zobaczyć, potem USA, Kanadę i Japonię. Duże plany, potrzeba dużo kasy i czasu.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

08 lip 2018, 15:58

Jeśli ktoś chciałby odpocząć, zregenerować siły i ogólnie wyluzować a przy tym nie tracić wiele czasu na podróże mogę polecić Zamek Janów Podlaski. Cudowne miejsce, malownicza okolica, każdy znajdzie tam dla siebie najlepszy wariant odpoczynku;) Mnie najbardziej przypadło do gustu ich spa, oferujące wszelakie nowoczesne zabiegi;)

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

27 lip 2018, 00:03

oj ja do jakiegoś SPA... poleżeć w jacuzzi, zakosztować masażu lub jakichś zabiegów... ostatnio byłam w zamku Janów Podlaski i od tamtej pory jak tylko uda mi się wyrwać marzę o takim weekendzie <3 kto nie miał okazji być w spa to polecam!

AnaKator
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2018, 14:58

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

28 sie 2018, 15:02

Moim marzeniem jest wybranie się w podróż do Włoch! :) Co roku sobie obiecuję, że wreszcie się wybiorę i jakoś nie potrafię się wybrać. Nie ukrywam, że marzę o tym, żeby przespacerować się po włoskich uliczkach, skosztować prawdziwej włoskiej pizzy czy pasty, a przede wszystkim spotkać i porozmawiać z rodzimymi mieszkańcami Włoch. Słyszałam, że są bardzo pozytywni i otwarci na przyjezdnych. :) Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować moje marzenie już niebawem. :)

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

29 sie 2018, 10:40

W Wejherowie jest fajnie dlatego ciągle tam wracam. Nie ma tłumów. Jestem tam 3 razy do roku. Świetny klimat, do morza blisko. Za każdym razem coś nowego mnie urzeka – ostatnim razem była to niepowtarzalna atmosfera kaszubskiej jesieni. Polecam wszystkim i podrzucam link: www.turystyka.wejherowo.pl

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

26 paź 2018, 23:21

Moja znajoma namawia mnie na wycieczkę do Bukowiny i bardzo chwaliła pensjonat Litka na leśnej 12. Chyba się skurze...patrzylam na stronę tego pensjonatu i wydaje się super

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

09 lis 2018, 12:02

Ja korzystając z tego, że już niedługo ferie zimowe chciałabym pojechać w góry na narty za granicę do Austrii https://austria-na-narty.pl/

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość