ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

01 lis 2007, 12:08

ale wiesz u mojej mamy jest bardzo podobnie, jedynie ona ze swojego rodzenstwa czegos w zyciu sie dorobiła, ma prace i pieniadze i babcia - jej mama - na kazdym kroku powtarza i wypomina, bo I. ma to powinna rodzenstwo pomoc, co z niej za siostra jak bratu czy siostrze nie da itp. i z powodu tego ze siostra i brat sa " lebrami " nie chce im sie robic, wola przechulac itp zamiast sobie cos kupic, moja mama jest zakała rodziny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

02 lis 2007, 10:24

aha no to tez fajnie daj spoko nie na darmo sie mowi ze z rodizna to najlepiej na zdjeciach

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

02 lis 2007, 10:35

karolina24, dokładnie i to jeszcze tak staną żeby można było się wyciąc... :ico_oczko:

Chociaz ja z moją siostrą nie mam takich zgrzytóów i mam nadzieję że nie będę miała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

03 lis 2007, 09:30

no to masz szczescie, moja to sobie zazyczyla wczoraj zebym ja zapisala do mojej kolezanki do fryzjera no a ona ma salon pod warszawa wiec nie ma jak dojechac wiec najlepiej jakbym ja zawiozla wiecie z jednej strony warszawy mam pjechac na drugi a potem jeszcze na nastepny zeby ja zawiezc i moze jeszcze poczekac bedzie robic baleyage ze 3 godizny bo ma duzo wlosow mozna sie z nia wykonczyc

[ Dodano: 2007-11-03, 08:31 ]
a i nasza mama ma w srode urodzinki no i moja siostrunia pyta sie nie to co jej kupisz??? bo ja sie doloze albo i nie bo ja nie mam kasy ok?????? a ja do niej nie ok :) tak jakby nie miala wlasnego meza i wogole tylko ona uwaza ze ja musze sie jej sluchac a nie mojego P i ze mam z nia wsyztsko myslec a nie z moim P nienormlana co????????

Awatar użytkownika
Agusia78
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 01 lis 2007, 19:34

04 lis 2007, 11:44

Oj...moja siostra to prawdziwy skarb! Zawsze mogłam na nią liczyć, nawet jak byłyśmy małe w piaskownicy mnie broniła :-D choć jest młodsza ode mnie :-D ale to tylko siostra mi się udała...tata się ulotnił i robi wszystko żeby nam nasmrodzić w życiu...byłam bezdomna (urzędowo, mieszkać gdzie miałam :ico_oczko: ) przez niego...ale cóż, rodziców się nie wybiera :ico_placzek:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

06 lis 2007, 00:00

Agusia78, no to nie fajnie wspolczuje mam nadzieje ze teraz masz gdzie mieszkac z brzykiem swoim :)
Moja siostra jak nigdy nie bylysmy w dobrych kontaktach to teraz jej sie pomieszallo i uprzytomnialo ze ma siostre i uwaza ze jak mam problem to powinnam do niej rpzyjsc po gadac a nie np z moim P (mezem) ze ona powinna byc najwazniejsza w moim zyciu i wogole nie poiwnam sie zesrac bez niej!!!1 a ja tak nie uwazam!!!!

Awatar użytkownika
Agusia78
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 01 lis 2007, 19:34

06 lis 2007, 00:32

Mój mężczyzna załatwił to jak byłam jeszcze w ciąży z Hanią, także jest dobrze, tylko moja mała nie ma dziadka...ale lepiej nie mieć wcale niż mieć takiego...

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

06 lis 2007, 09:37

Witam

moja mama znów na fali. Dalej się wyprowadza od nas i jakoś się wyprowadzic nie może :ico_zly: . Ciagle tylko narzeka i narzeka że jeszcze czegoś nie ma, a ma mieszkanie juz praktycznie całe umeblowane, a z tego co wiem drobne rzeczy dostanie na imieniny lada dzień :ico_zly:
Normalnie można się wścieć. Tyle zamieszania koło siebie ile ona robi to chyba nikt.
Ja jak wprowadzałam sie do siebie na mieszkanie 7 lat temu to miałam tylko umeblowaną kuchnię i łazienkę(to wiadomo) i w dużym pokoju rogówkę i ławę. Mały pokój był kompletnie nie zagospodarowany i sie jakoś mieszkało. Szafa była na podłodze :-D
A ona ma wszystko i jeszcze narzeka. Szlak człowieka trafia :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

07 lis 2007, 20:07

aga0406, wyluzuej nie ma sie co denerwowac wiem ze sie wsciekasz ale nic z tym nei zrobisz wspolczuje Ci ale pomysl ze jeszcze chwile i bedziesz juz sama z mezusiuem :) powodzenia trzymam kciuki zeby szybko wsyztsko poszlo
moja siostra tez wywinela numerek :) dzis sa mojej mamy urodziny no ale przelozyla je na jutro wiec jedziemy jturo na obiadek a ona czyli moja siostra dzowni do mnie wczoraj i pyta co kupujemy mamie na co ja jej ze napewno nie kupujemy razem (bo jak ostatnio kupowalysmy razem to ja zaplacilam 80zl a ona 20 i byla zadowolona wyrolowala mnie gdzie ja nie pracuje tylko zyjez z pieniedzy meza a ona i jej maz zarabiaja wiec stwierdzilam ze nigdy wiecej sie z nia nie zloze) a ona jak to uslyszala rzucila sluchawka swietna co???? kretynka !!!!!!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

09 lis 2007, 22:53

Radosna nowina - moja mama w końcu się wyprowadziła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Ja dzisiaj świętuję wcinam ciasteczko z galaretką i truskawkami. nigdy nie przypuszczałam, że to będzie takie wspaniałe uczucie :-D :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość