Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

23 maja 2010, 11:44

Witam, ja wygoniłam moich chłopaków na spacer i robię porządki, bo wczoraj coś weny nie miałam. Zrobiłam sobie chwilę przerwy, bo coś się zmęczyłam.

Pogoda dziś niezbyt, niby ciepło, ale pochmurno. A jutro znów do pracy.
Ja na szczęście i dzieci już wyrosłe i nawet mdłości nie mam :ico_sorki:
w ciąży z młodym też nie miałam mdłości, ani zgagi bólu pleców i innych ciążowych objawów. Tylko spałam po 12 godzin na dobę przez pierwsze trzy miesiące
a nie wiem czy pisałam...przytyłam 2 kilo :ico_sorki: o rany z czego? :ico_haha_01:
ja to bym chciał przytyć, bo po porodzie ważę jakieś 5-6 kilo mniej, a wcześniej też zbytnio"wypasiona" nie byłam :-D

Zmykam, miłej niedzieli

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 maja 2010, 11:31

gaga22, ja jak urodziłam moje córy to po każdej schudłam szybko karmiąc piersią i w ogóle nie miałam z tym problemu ale jak wyjechałam do uk to "nonono ulżyło" :ico_haha_01: i się spasła,zwłaszcza po pigułkach anty...No nie biorę ich już od pótora roku i trochę schudłam i nie jest źle tyle,że dziwi mnie że juz 2 kilo przybrałam w tak krótkim czasie gdzie jeszcze nie mam specjalnego apetytu.
W poprzednich ciążach przytyłam po 13 kilo,oby teraz nie było więcej :ico_sorki: już nie tyle chodzi o wygląd co o nogi,strasznie mi puchły,bolały i siniały,nie dla nich taki cięzar :ico_haha_01:

miłego dnia :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 maja 2010, 16:55

U nas dziś pogoda do d... pada i pada, a próbuję trochę poleżeć, a mały bawi się z tatą - to tak w teorii, bo co chwilę do mnie przylatuje. dobrze, że chociaż do południa młody był z niańką na spacerze, bo inaczej byłaby awaria.
gaga22, ja jak urodziłam moje córy to po każdej schudłam szybko karmiąc piersią i w ogóle nie miałam z tym problemu ale jak wyjechałam do uk to "nonono ulżyło"
ja przytyłam całkiem sporo, bo 17 kilo, ale w dwa miesiące po porodzie już ważyłam tyle co przed ciążą. Też karmiłam cycem trochę ponad rok.
oby teraz nie było więcej :ico_sorki: już nie tyle chodzi o wygląd co o nogi,strasznie mi puchły,bolały i siniały,nie dla nich taki cięzar :ico_haha_01:
mnie z kolei nic nie bolało i nogi też nie puchły. Mama nadzieję, że teraz też tak będzie.

zubelek a jak Ty się czujesz, nadal plamisz ?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 maja 2010, 21:44

zubelek a jak Ty się czujesz, nadal plamisz ?
niestety tak :ico_placzek:
Jeden dzień było bez plamienia później znowu...czasem nie plamię kilka godzin a nagle znowu...nie mam pojęcia czemu.Dobzre,bo nie są to mocne i obfite plamienia ale czemu w ogóle sa to nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

25 maja 2010, 09:15

Zubelek ja tez plamilam i lekarze nie wiedzieli od czego , dostalam duphaston i nadal plamilam , wkonc wkurzylam sie i powiedzilam w szpitalu ze nie wyjde dopuki nie dowiem sie dlaczego? przemaglowalo mnie 3 lekarzy, usg dopochwowe i przez powloki brzuszne i znalezli krwiaka i to dlatego plamilam, po tej diagnozie musialm duzo lezec , nie dzwigac i plamilam jeszcze okolo m-ca, raz wiecej raz wcale , po prostu ten krwiak sie oczyszcza lub wchlonie, w moim przypadku sie wchlonal

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 maja 2010, 09:50

sylwia78, miałaś to szczęście,że cię w końcu przebadali i wykryli...ja miałam usg dopochwowe ale jak znalazła pęcherzyk/zarodek tak usg zatrzymała zrobiła pomiary ,wydrukowała fotkę i dziękuję...nie obejrzała macicy ,w ogóle nic już nie obejrzała.Ja mam niewydolność szyjki i moze to też być z tego ,ryzyko poronienia duże ale oni nie badają ginekologicznie wiec szyjki nie widzą.Dopiero jak będe w pl w lipcu i pójde prywatnie to lekarz zobaczy a jak będzie trzeba założyć szew to zrobię to w pl jak się uda,tylko ciekawe ile zapłacę :ico_noniewiem:
Ja plamię tak na brązowo,zmieszane to jest ze śluzem...
ty z tym krwiakiem też miałaś kolor brązowy czy bardziej czerwoną krew?

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

25 maja 2010, 11:21

ja mialam plamienia brazowe i lekarz mowil ze to stara krew, jakby byla zywa ,czerwona to jest to powod do paniki, niemniej ja z kazdym plamieniem bylam na pogotowiu, ja mowie lepiej byc o jeden raz za duzo niz o jeden za malo ale tam u was to porazka

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 maja 2010, 14:31

sylwia78, własnie ja tu pojechałam po tym jak w nocy czerwona i obfitą krwią plamiłam ,wtedy co kazali mi czekać że może się utrzyma a może poronię a teraz juz tylko brązowa więc jestem spokojniejsza,choć nie powiem,że mnie to wcale nie martwi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

25 maja 2010, 14:58

oni tak dziwnie podchodza do tych spraw, wiesz ja w pierwszej ciazy tez plamilam na brazowo i lekarz mnie "olał" i ze nic sie nie dzieje a po tygodniu moja fasolka nie zyla, dlatego teraz powiedzilam ze nie odpuszcze chodzmy mieli mnie z policja wyprowadzac, i dobrze ze tak nalegalam , bo potem bylam spokojniejsza od czego plamie i dlaczego
a tabletki juz masz?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 maja 2010, 15:15

niestety nie,dopiero wczoraj znajoma wysłała bo nie mogła wcześniej załatwić ale na dniach będę.A tu możesz się stawiać,to nie pomoże bo oni tak mają nie dają żadnych leków na początku i tyle.Nic nie można zrobić,ja prosiłam,płakałam ale oni tylko mówią że im przykro i tyle...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość