Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Stres/nerwy

04 maja 2017, 13:14

Moja siostrzenica przed maturą strasznie się stresowała, doszło do tego ze nauka w ogóle nie wchodziła jej do głowy. Siostra dała jej nervomix forte ten silniejszy i jak ręką odjął, wyluzowała się i spokojnie podchodzi do egzaminu. Trzymam za nią kciuki. Acha ten lek nie uzależnia bo jest całkowicie naturalny to nie otumania w ogóle.

Natalia2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:50

Re: Stres/nerwy

31 sie 2017, 10:57

U mnie tak się stres skumulował i chodziłam do psychoterapeutki Dagny Ślepowrońskiej (kolektyw Psychologgia z Warszawy). Skutecznie leczy mój nadmierny stres, a nasilił się on gdy zmieniłam pracę. Tera czuję się lepiej.

Awatar użytkownika
wmartaszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2017, 16:27

Re: Stres/nerwy

05 wrz 2017, 19:52

Ja niestety nie mogłam przez rok zmienić pracy i wtedy pomagały mi te tabletki, które Tobie. Teraz już pracuję w przyjemniejszym miejscu, ale w mocno stresowych sytuacjach też je łykam.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Stres/nerwy

04 paź 2017, 11:39

Może zamiast tabletek warto zmienić nieco styl i tryb życia, postawić na dodatkowe zajęcia z zakresu aktywności fizycznej bo to zawsze pomaga i pozwala się w znacznym stopniu odstresować.

HaniaW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2017, 13:41

Re: Stres/nerwy

22 paź 2017, 22:12

Tez mam stresujaca prace i czasem nie moge sobie poradzic z nerwami. Dlatego po powrocie staram sie robic cos co odciagnie moja uwage od pracy, bardzo pomogl mi sport, zwlaszcza bieganie, a czasami seigam po nervonix control

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Stres/nerwy

15 lis 2017, 14:46

Ja akurat po tabletki nie sięgam, wystarcza mi picie Biovitalu który świetnie łagodzi napięcie i chroni mnie przed utratą zdrowia. Czasami jeśli przeżywam ogromny stres (co jest rzadkością, ale się zdarza) to spotykam się ze znajomymi w pubie, to mi pomaga

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Stres/nerwy

11 lut 2018, 21:19

jesli trzeba, to sięgam po tabletki. Teraz przepisała mi je dr Nowaczewska bo byłam na wizycie. Czuję się zdecydowanie lepiej i w koncu nawet przez stres nie wracają mi bóle głowy

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Stres/nerwy

22 cze 2018, 22:07

Ja nauczyłam się podchodzić do wielu spraw z dużym dystansem. Naprawdę w wielu przypadkach szkoda własnego zdrowia żeby się denerwować byle czym... Ale do tego człowiek dochodzi z czasem, że nie trzeba było się przejmować taką błahostką.

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: Stres/nerwy

13 lis 2018, 21:54

tak trzeba sobie radzić, a co do przejmowania się błahostkami to niestety wiedza którą się często czerpie po czasie, jak się patrzy po tych miesiąch czy latach na sytuacje to można się zdziwić ze się czymś takim przejmowało. Moim sposobem na stres jest film, książka, coś słodkiego, spacer, a czasami to i nervomix, dobrze że ziołowy jest i nie zamula

Awatar użytkownika
Arisa86
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2018, 15:37

Re: Stres/nerwy

14 lis 2018, 18:22

Ja uważam, że przy dużym stresie i nerwach warto pójść do psychologa, który będzie w stanie zdiagnozować problem, jeśli jakiś rozpozna, albo po prostu przedstawi techniki, które pozwolą poradzić sobie z tym stresem.
Oczywiście jakieś zioła na uspokojenie też są w poządku, ale nawet zioła wpływają na nasze ciało na różne sposoby.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość