Krasnamonia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2016, 13:14

Re: Farbowanie włosów

02 wrz 2016, 13:53

Dziewczyny! Co ile czasu farbujecie włosy? Robicie to u fryzjera czy w domu? Od kiedy zaczęłam farbować włosy w domu widzę, że szybciej się niszczą. Może to wina farby?

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Farbowanie włosów

14 gru 2017, 10:57

Ja tam nigdy nie farbuję sama włosów. Boję się, że zrobię sobie krzywdę. Chodzę do salonu Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Zawsze wychodzę dokładnie z taką fryzurą, jaką sobie wymarzyłam.

krwistekwiaty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2017, 06:05

Re: Farbowanie włosów

18 gru 2017, 00:12

Ja już dawno zrezygnowałam z koloryzacji.

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: Farbowanie włosów

28 gru 2017, 18:04

Farbuję sama, używam ostatnio głównie tonerów z Venity Trendy Color Cream i kolor utrzymuje się u mnie tak mniej więcej do 10/14 myć w zależności którego koloru używam.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Farbowanie włosów

16 sty 2018, 09:59

Kiedyś farbowałam włosy w domu i musiałam robić odrosty maksymalnie co 2 miesiące lub częściej. Teraz zastanawiam się nad sombre, żeby nie martwić się odrostami.

Awatar użytkownika
Lenaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 15:25

Re: Farbowanie włosów

25 sty 2018, 15:50

Rozjaśnianie włosów bardzo źle się dla mnie skończyło, więc musiałam iść do fryzjera i za każdym razem jak chciałam zrobić odrosty to szłam do salonu, więc boje sie sama farbować.
Za to gdy miałam ciemne włosy, nie miałam problemu z farbowaniem i robiłam to w domu :)

Awatar użytkownika
Lorrain
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 lip 2016, 11:15

Re: Farbowanie włosów

24 kwie 2018, 12:08

Ja używam farby Cramer Color i staram się robić to samodzielnie, moja fryzjerka używa tych samych farb. W mojej opinii nie niszczą włosów, ale to też zależy kto jakie włosy ma, tu też pielęgnacja jest ważna czyli jakie stosujemy odżywki, jak często włosy układamy, czy stosujemy dużo suszarki i prostownic - to wszystko ma wpływ. I przede wszystkim trzeba skończyć z byle jakimi odżywkami i szamponami, te specjalistyczne produkty typowo dla fryzjerów są zdecydowanie lepsze, kupuję najczęściej przez internet w https://sklepfryz.pl bo takich kosmetyków się w zwykłych sieciówkach nie kupi.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Farbowanie włosów

19 cze 2019, 07:17

Z bardzo dobrej jakości produktów, które robią różnicę to na pewno - https://www.pro-sprzet.pl/olejek-loreal-mythic-oil-radiance-do-wlosow-farbowanych-100ml.html Ale wiadomo, że każdy element musi być z głową dopasowany. Inna sprawa to systematyczne korzystanie z jakościowych produktów. To naprawdę wiele daje.

cytrynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 16 wrz 2014, 11:21

Re: Farbowanie włosów

18 lut 2020, 15:16

W sumie ja jeszcze włosów nie farbowałam, bo trochę szkoda mi ich niszczyć. Niestety widzę pierwsze siwe włosy, dlatego szukałam jakiś domowych sposobów na ich przyciemnienie. Tak tak trafiłam na następujący artykuł dotyczący szałwii: https://rycynowy.pl/szalwia-lekarska-na-siwe-wlosy/ . Okazuje się, że to zioło doskonałe przyciemnia włosy. Stosuje wcierkę z szałwii regularnie i pozbyłam się siwych włosów.

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: Farbowanie włosów

28 cze 2020, 11:03

Ja farbuję włosy średnio co 4-6 tygodni, oczywiście koloryzację wykonuję w salonie fryzjerskim - dzięki temu mam pewność, że nie tylko kolor wyjdzie idealnie, ale też i włosom nic złego się nie stanie. Kolejna wizyta w In Harmony już za dwa tygodnie - tym razem ombre :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość