Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 paź 2011, 13:49

Manenka, wszystkiego co najlepsze z okazji imienin :ico_prezent:
dziękuję :-D
Ale się wczoraj uśmiałam, bardzo spodobało mi się to pierwsze ciasto, które wkleiłaś, pokazałam mężowi, oboje byliśmy ciekawi jak go można zrobić, a wieczorem buch i masz przepis w telewizji obejrzałam
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: dobre
i kupiliśmy miesiąc temu,
jaki?
A tutaj to czego nie mogłam ciągle nagrać i w końcu się udało parę dni temu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super filmik :ico_brawa_01: , ale tylko rodzeństwo tak umie się rozśmieszać co?
ja to umiem rozśmieszyć Nell, ale Mike bez wysiłku zrobi jakąś głupotą, jak np plusie wodą podczas kąpieli to śmiech jest wielki :-D

@gniecha, to takie smutne okoliczności cię sprowadzają do Pl :ico_placzek: , ale dziadek jak zajmie się wnukami to może trochę odżyje , trochę zapomni i bólu, bo jak zobaczy uśmiech wnuków to buzia sama mu się uśmiechnie
Stefan ma się lepiej a u lekarza byliśmy ,ale jak zobzczyłam kolejkę to wyszłam bo nie miałam zamiaru czekać 4 godz z chorym Stefkiem
:ico_olaboga: ale kolejki :ico_szoking:
dobrze, że Stefan się lepiej czuje

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

25 paź 2011, 15:59

Hejka :ico_sorki: U Nas dzisiaj Julka ma zły humor, chyba ząb jej się kolejny wyrzyna.
Matko jak ja bym chciała żeby już jak najszybciej pokończyły się sprawy M, tak chciałabym żeby wszystko się unormowało :ico_noniewiem: Moja kolezanka namawia Nas abyśmy starali się o wizę do USA i przyjeżdżali, no ale to nie takie proste... :ico_puknij:
Jak tylko zacznie się wiosna zaczyna szukać pracy i wysyłam Julię do żłobka, w końcu trzeba coś zacząć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 paź 2011, 22:16

Tynusz1, nie wiem ile waży na pewno z 10 kg. dawno nie był ważony

b@sia fajne masz dziewczynki :ico_brawa_01: ja też uwielbiam jak moje dzieci się śmieją

@gniecha dobrze, że dotrzymacie tacie towarzystwa w tych trudnych chwilach. mam nadzieję, że z czasem ból będzie mniejszy.

manenka tak, oboje rozwijają się w tym samym tempie
Moja kolezanka namawia Nas abyśmy starali się o wizę do USA i przyjeżdżali, no ale to nie takie proste...
na stałe???
Jak tylko zacznie się wiosna zaczyna szukać pracy i wysyłam Julię do żłobka, w końcu trzeba coś zacząć
ja też tak planuję

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 paź 2011, 22:39

manenka tak, oboje rozwijają się w tym samym tempie
więc nie ma co się martwić :-)

Blanka26, Tynusz1, a wy chcecie już iść do pracy? czy to raczej z musu dla kasy?
ja na razie mogę sobie pozwolić na luksus siedzenia w domu, na szczęście bardzo się z tego powodu cieszę, bo bardzo chcę posiedzieć z Nell tyle samo co z Mikiem czyli do 2,5rż, a potem Nelluś do przedszkola a mama do pracy :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 paź 2011, 00:13

na stałe???
tak
a wy chcecie już iść do pracy? czy to raczej z musu dla kasy?
'
ja bym mogła siedzieć w domu ile wlezie, ale niestety te 6 tysięcy pożyczone od tesciowej trzeba oddac, a z jednej wyplaty jest ciezko, a zreszta Marcin ma umowe do 16 grudnia, a potem musi szukac czegos nowego bo jest pewne ze nie przedluza .. a zreszta jesli nie pojdzie po Naszej mysli iM bedzie musial odsiedziec wyrok to niestety pieniadze z np Opieki spolecznej nie pozwola mi zyc jak czlowiek ..

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

26 paź 2011, 10:55

jaki?
Canon Eos 450D

[ Dodano: 26-10-2011, 10:58 ]
Chandra mnie chyba łapie, ehhh ta jesienna pogoda, wrrrr nic się nie chce...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

26 paź 2011, 11:22

Canon Eos 450D
znaczy się lustrzanka :-D ja też właśnie marze o lustrzance canona , tylko jeszcze nie wiem jaki model brać :ico_noniewiem:
ile za swoją płaciłaś?
zadowolona jesteś?

Chandra mnie chyba łapie, ehhh ta jesienna pogoda, wrrrr nic się nie chce...
niech nie łapie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tynusz1, no to kiepsko, ale co zrobisz? jak mus to mus

[ Dodano: 26-10-2011, 13:31 ]
Tynusz1, przypomniałam mi się , że miałam poprawić, jak się Nell urodziła to miała 47cm, a nie 49cm , to sobie podciągnęłam 2cm :ico_haha_01:
czyli prawie 10cm mniej już JUlka :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 paź 2011, 17:04

no to kiepsko, ale co zrobisz? jak mus to mus
niestety ..

[ Dodano: 26-10-2011, 17:12 ]
czyli prawie 10cm mniej już JUlka :-)
10 cm to duzo, wiec nie dziwne ze jest miedzy Nimi taka roznica.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

26 paź 2011, 18:06

Dziewczyny masz Ci babo placek poszłam dziś do pediatry o 16h15 zaklepać kolejkę a on 10 min póżniej przyjął nas :ico_brawa_01: .Niestety Stefan ma zajęte oskrzela i lewe płuco ,ma przepisane zastrzyki na 8 dni bidula :ico_placzek: A w Bruxeli mówił mi pediatra ,że nic tam nie słyszy....możliwe by w tydzień rozwinęło się choróbsko tak by dziecko miało zaatakowane całe oskrzela i przeszło mu na jedno płuco??Czy może tamten pediatra do bani jest hmmm Zapytam tego obecnego na kontroli .Jeśli wyjdzie ,że mam rację to zmieniamy lekarza w Bruxeli o ! :ico_olaboga: Ale on ma taką dobrą opinię hmmm tyle ,że stary jest.No cóż zobaczymy .

Stefcio taki biedny jest po tym zastrzyku zaraz zasnął bo tak cały dzień się męczył i nie umiał zasnąć na dłużej niż 15min.
Płakać mi się chce jak widzę ,że tak cierpi myszka moja :ico_placzek:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 paź 2011, 20:45

ciezko Aga cos doradzic lekarzom niestety zdarzaja sie pomylki mimo ze nie powinny. Piereszy raz macie z nim taka sytuacje ?

[ Dodano: 26-10-2011, 20:48 ]
no i zdrowka zycze dla synka.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość