Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 cze 2011, 18:38

witam :-D

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

17 cze 2011, 19:45

hej...
o czym rozmysla - o zyciu, ktore jest bardzzo nie sprawiedliwe :( :ico_zly:
a ja czekam na @,ale troche stresu i smutku do mnie zawitalo, wiec napewno bede musiala jeszcze sobie na niego poczekac :(

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 cze 2011, 22:18

hej
czym rozmysla - o zyciu, ktore jest bardzo nie sprawiedliwe :( :ico_zly:
a ja czekam na @,ale troche stresu i smutku do mnie zawitalo, wiec napewno bede musiala jeszcze sobie na niego poczekac :(
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: ale na co czekać? na dzidziusia??? Doczekasz sie... :ico_ciezarowka: . jestes jeszcze młodziutka...wiec w życiu czeka Cie wiele niespodzianek :ico_haha_02:

majka następna szczęściaro...!!! to na pewno bardzo miłe...mi moj moze nie daje kwiatów, ale często mi gotuje :-D

...ale dziś sie nieźle z nim pokłociłam :ico_placzek:
nie wiem czy trzydniówkę można kilka razy przechodzić?kiedyś już miała raz :ico_noniewiem:
oj mozna...moj syn jest tego dowodem...dobrze ze juz z Hanią wszystko w porządku :ico_brawa_01:
Dzwoneczek no praca na czarno to kijowa praca wiesz dla szefa luz bo nie opłaca składek a dla męza twojego to porażka bo lata mu uciekają a gdzie pracuje mąż?
dobrze o tym wiem...ze kijowa...przez 6 lat pracował w innej firmie zarejestrowany na stałe...ale dawno chciał ją zmienić (nie ze względów finansowych, bo miał tam dobrą płacę.)..nadarzyła sie okazja...nigdy tego nie pisałam , ale moj szef potrzebował ludzi do pracy i ja wciągnęłam go do naszej firmy...Dobrze ze w tamtej firmie nie robili problemow...i rozwiazali umowe za poprozumieniem stron.... Wiec w przeciągu kilku dni zaczął u nas pracowac...nasz szef to niezły cwaniaczek...ale wiem ze ma jeszcze dwie umowy...i myśle ze to tylko kwestia czasu...oby!!! Wiem od "prawej ręki szefa" ze szef mowił ze dla mego męża da umowę...moze to sie stanie w lipcu... :ico_noniewiem:

pracujemy w firmie ogrodniczej...on ma nad sobą szefa...a ja jego żone heheh...mimo ze pracujemy razem to i tak widzimy sie przeważnie na koniec dnia...razem wracamy :-D dziwnie pracuje sie w tej samej firmie...dzieki niemu poznaje nowe oblicze firmy...

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

18 cze 2011, 10:09

:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: ale na co czekać? na dzidziusia??? Doczekasz sie... :ico_ciezarowka: . jestes jeszcze młodziutka...wiec w życiu czeka Cie wiele niespodzianek :ico_haha_02:
nie na @... poki co oswajam sie z mysla ze byc moze nie bedzeimy mieli dziecka. Ale za to dzis mialam piekny sen, ze urodzilam syna i wybieralismy dla niego imie hahah.
a zycie jest niesprawiedliwe, bo w sobote (tydzien temu) zostal pobity na dyskotece nasz kolega - 24 latek. a w srode zmarl [*] :ico_placzek:
pracujemy w firmie ogrodniczej...on ma nad sobą szefa...a ja jego żone heheh...mimo ze pracujemy razem to i tak widzimy sie przeważnie na koniec dnia...razem wracamy :-D dziwnie pracuje sie w tej samej firmie...dzieki niemu poznaje nowe oblicze firmy...
moj M. pracuje tak ze swoim ojcem i tez widza sie rano i jak koncza prace.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

18 cze 2011, 10:28

poki co oswajam sie z mysla ze byc moze nie bedzeimy mieli dziecka.

ile sie staracie ???

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 cze 2011, 10:41

a zycie jest niesprawiedliwe, bo w sobote (tydzien temu) zostal pobity na dyskotece nasz kolega - 24 latek. a w srode zmarl [*] :ico_placzek:
:ico_olaboga: przykro mi

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 cze 2011, 10:50

24 latek. a w srode zmarl [*] :ico_placzek:
- uuuuuu,przykro mi.Ciezki temat,ciezka sprawa...Wyrazy wsplczucie dla rodzicow kolegi,rodziny i przyjaciol.

dzwoneczek - pisalam ci,ze kupilam testy owulacyjne.Robilam je dwa dni,tzn przedwczoraj wyszla jedna kreska,a wczoraj dwie kreski :ico_szoking: Zupelnie mi sie wszystko rozregulowalo :ico_olaboga: Ale brzuch mnie bolal tradycyjnie jak na plodne,wiec i bez testu bym czula,ze to wczoraj ten dzien :ico_oczko:
Zobaczymy co z tego wyjdzie,bo w lipcu jade znowu z Zuzia na 3 tygodnie do Dziekanowa Lesnego,na turnus,wiec przepadna nam plodne :ico_noniewiem:

Trzymam kciuki za meza,my tez razem w wojsku pracowalismy ale bylismy na innych zmianach,bo nie mielismy zlobka dla Andrzejka i jak ja trzymalam warte w dzien,maz przyjezdzal z wozkiem do pracy i zostawal na noc,a ja wracalam do domu z synkiem :ico_oczko: Wciaz sie wymienialismy :ico_olaboga:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

18 cze 2011, 11:58

ile sie staracie ???
zgubilam rachube,ale napewno dluzej niz 2,5 roku.
Wyrazy wsplczucie dla rodzicow kolegi,rodziny i przyjaciol.
:(

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

18 cze 2011, 12:16

zgubilam rachube,ale napewno dluzej niz 2,5 roku.

oj ... :ico_olaboga: nie trac wiary .... tyle lat przed toba...nie trac nadzieji :-) :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 cze 2011, 15:25

Hej dziewczyny ;)

jestem poinformowac ze @ naddal nie mam :/ kurde na szczescie wizyta tuz tuz :ico_sorki: stres mnie zzera juz konkretnie :/

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości