Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 lis 2011, 19:51

witam wieczornie,

nie wiem jak długo posiedzę bo Iza ma dziś zwariowany dzień :ico_noniewiem: pół dnia płacze, czyli na zmianę 1 dzień jest super a 2 do d*u*p*y :ico_zly: :ico_zly: Julka tez już wykąpana i je kolacyjkę, A jeszcze w pracy :ico_noniewiem:
w niedzielę jedziemy na kawkę do mojego chrześniaka bo ma 5 urodzinki :ico_haha_02:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 lis 2011, 20:41

slyszalam o czyms takim, ze kobiety ktore maja duzo mleka oddaja dla tych, ktorym brakuje, ale nie mam pojecia gdzie to zbieraja :ico_noniewiem:
Ja oglądałam o tym reportaż w DDTVN i że ponoć są albo chcą by były banki mleka .
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jaka karuzele?[/quote]
Taką do łóżeczka Fisher Price Rainforest

Dziewczyny co z tą naszą izabella ? Może napisze do niej sms-a ?
a tak w ogóle to z mężem zauważyliśmy, że im Alanek starszy tym mniej mamy czasu dla siebie, a ma dopiero 3miesiące. Co to będzie jak będzie miał rok lub dwa :ico_olaboga:
No u nas to samo tylko że moja młodsza jest . Ale albo on się małą zajmuję a ja sprzątam gotuje itp a potem on w pracy i tak w koło. Nie pamiętam kiedy ostatnio się całowaliśmy czy wyznali miłość.
A brakuje mi tego.


Moja myszka już wykąpana , nakarmiona i wzięli ją na chwilę dziadki bo chcą się nią nacieszyć.Ja wykorzystam czas i pójdę poprasować i zjeść kolacje.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

18 lis 2011, 21:00

Hej dziewczyny mam problem. Uczuliła mnie maseczka, którą wcześniej stosowałam i było ok. Teraz w miejscu gdzie miałam maseczkę mam czerwone plamy, strasznie swędzące. Wyglądam jakby mnie słońce ostro poparzyło. Macie na to jakiś sposób? :ico_olaboga:

[ Dodano: 18-11-2011, 20:02 ]
No u nas to samo tylko że moja młodsza jest . Ale albo on się małą zajmuję a ja sprzątam gotuje itp a potem on w pracy i tak w koło. Nie pamiętam kiedy ostatnio się całowaliśmy czy wyznali miłość.
no my staramy się z mężem przynajmniej raz dziennie poświęcić chwilę na rozmowę, przytulenie itp, ale szczerze mówiąc nie ma tego dużo tak jak kiedyś. No i zazwyczaj tak jak to któraś już zauważyła jak się zaczyna "coś" dziać to Alanek skutecznie nam przeszkadza - ekstra antykoncepcja :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 lis 2011, 21:16

Hej dziewczyny mam problem. Uczuliła mnie maseczka
Nigdy nie byłam na nic uczulona i nic mi nie wyszło więc nie pomogę.
my staramy się z mężem przynajmniej raz dziennie poświęcić chwilę na rozmowę,
jak się zaczyna "coś" dziać to Alanek skutecznie nam przeszkadza - ekstra antykoncepcja :-)
My tez rozmawiamy , P często z pracy dzwoni na chwilkę ale nie już tak czasu na tą bliskość.
A u nas na razie zero sexu bo kompletnie mnie nie ciągnie do tego.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 lis 2011, 21:24

Ja oglądałam o tym reportaż w DDTVN i że ponoć są albo chcą by były banki mleka .
Też oglądałam ten odcinek DDTVN. Panie z nadmiarem mleka przechowują je w pojemniczkach opisanych i sprzedają przez internet ! Twierdzą, że szkoda by się marnowało, a innemu dziecku się może przydać bo pełnowartościowe.
Dziwię się tym mamom które decydują się i je kupują, jak nie wiadomo, jak dana mama się odżywia...

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 lis 2011, 21:28

Dziwię się tym mamom które decydują się i je kupują, jak nie wiadomo, jak dana mama się odżywia...
Chyba już rozmawiałyśmy kiedyś z dziewczynami o tym na forum i tez pisałam że ja bym nie kupiła takiego mleka bo właśnie skąd mam wiedzieć że ona nie pije, nie pali , jak się odżywia ?

[ Dodano: 18-11-2011, 20:32 ]
Mad a jak ty sie czujesz ? Wyprawka gotowa ?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 lis 2011, 21:35

Mad a jak ty sie czujesz ? Wyprawka gotowa ?
Czuję się dobrze, ale coraz mi ciężej. Brzuch uciska u dołu jak wstaję z pozycji siedzącej czy leżącej. Muszę rozchodzić by przeszło. Ale nie narzekam ;-)
Co do wyprawki, jeszcze nam zostało do pouzupełniania. Chciałam w tym miesiącu zamknąć wyprawkę, ale nie dało rady więc przełożyć trzeba to na grudniowe wydatki.

Podglądam (podczytuję) sobie Was jak sobie radzicie z pociechami :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 lis 2011, 21:46

A ja oglądam maty edukacyjne . Podoba mi się z Fisher Price Rainforest ale skoro już będę mieć taka karuzele to nie chcę takich samych zabawek .
Fajne zabawki ma firma Lamaze , bo te kolory są takie bardzo mocne żywe ale ja chcę kupić używaną a ich firmy nie ma za wiele używek.

A jakie wy macie ?

Mad ja jak pomyśle o ciąży mojej to tęskno mi , bardzo mi się podobał ten stan .

[ Dodano: 18-11-2011, 20:47 ]
Mad a na kiedy ty masz termin ?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 lis 2011, 21:58

A jakie wy macie ?
Ja mam ze Smyka, tylko używana kupiłam o taką:
Obrazek
Mad a na kiedy ty masz termin ?
15 styczeń :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 lis 2011, 22:07

Mad to jak dobrze poszalejesz w sylwestra to może zaraz w nowym roku urodzisz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość