Awatar użytkownika
~anula~
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 kwie 2007, 16:09

14 kwie 2007, 22:43

To i ja sie dopisuje do mamus wstajacych 5-6 razy w nocy...cycus musi byc :ico_oczko:
No co zrobic...taki lelus mamusi maly :ico_haha_01: ale to do czasu...tez planuje karmic piersia max do roku...
Pogoda przesliczna, wiec prawie caly dzionek spedzilismy na spacerkach, pierwszy byl w bardzo milym towarzystwie...naszej Justysi i Wiktorii :ico_haha_02: Malutka na zywo jest jeszcze piekniejsza-mala ksiezniczka!!!Ciagle ktos nas zaczepial i zachwycal sie jej uroda...
A Dawidek chyba chcial sie pokazac przed kolezanka, ze niby potrafi juz sam siedziec...tak dlugo sie utrzymywal, ze szok...a jak Jej juz nie bylo to BUCH na boki :ico_oczko:
Juz nie moge sie doczekac kiedy znow bedziemy mogly sie spotkac...Buziaczki dla Was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 kwie 2007, 22:56

Witajcie kochane :ico_haha_02:
Ale naklikalyscie :ico_olaboga:

a wiec [size=150] 100 lat Adusiu kochana :ico_buziaczki_big: [/size]


No to ja naleze do mniejszosci Dejvi usypia codziennie o 21 a budzi sie ok. 8 9 rano :ico_respekt: ale i tak chodze nie wyspana bo siedze przy kompie do nocy :ico_noniewiem:
Jeju jakie u nas upaly dzis maly na spacerku byl w samym body z krotkim rekawkiem (30°)
i to bylismy po 17 bo wczesniej sie nie dalo tak mocno slonce swiecilo

sliczne fotki dzieciakow :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2007, 23:21

u nas tez bylo strasznie cieplo...ale jakos jeszcze balam sie malego wypuszczac na krotki rekawek..byl w bluzeczce, a pod nia mial body na krotki rekaw..jak jutro bedzie tak samo cieplo to ubiore go w body na dlugi rekaw tylko

Anula super ze sie spotklayscie z Justysia i Wikunia..macie jakies foti?? pokazywac natychmiast :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 kwie 2007, 23:26

Taaak dawac, dawac fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2007, 23:43

chyba dzis juz foteczek nie bedzie, ale licze ze jednak pokazecie swoje oblicza razem hihi

:ico_haha_01:
chyba zaczynam cierpiec na bezsennosc...a moj trzpiotek maly zapewne niedlugo sie obudzi :ico_olaboga: , powinnam juz glupia dawno spac....ale jak T nie ma to mi sie nie chce samej

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

15 kwie 2007, 07:22

witam Was Kochaniutkie :-)

my wczoraj tez praktycznie cały dzień poza domem: spacerek, zakupy, pozniej obiad u dziadków

dzisiaj może ZOO i Lunapark ??? no pomyślę jeszcze jest wcześnie
no własnie wczesnie jeszcze a my juz od 5.45 na nogach

pobudka w nocy jest u nas ale tylko jedna - na szczęsnie bo chyba bym wykitowała juz do tej pory słowa uznania dla Was, których maluchy budzą się kilkakrotnie w nocy - nie wyobrażam sobie tego

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

15 kwie 2007, 08:36

Czesc dziewczyny
no to wiecie juz wszystko od Anuli
wszystkiego dobrego dla solenizantow
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 kwie 2007, 09:36

hej dziewczyny
u mnei juz dzis tylko 2 pobudki, pospalismy do 8....a teraz maluch rozrabia

Justys fajne foteczki hehe...jak tam pobyt w Polsce???

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

15 kwie 2007, 09:46

dzien dobry mamusie
mama-emilki, tak dla pocieszenie Ania zaczela przesypiac noce jak miala 3 lata czyli jak sie Alexander urodzil :-)
a co do spania to maly rewelacyjnie dzisiaj spal o 18 zaspal zbudzil sie o 2 wypol bulelke mleka i soal do 6 :ico_szoking: :ico_szoking: dla mnie to jak boze narodzenie i wielkanoc w jednym :-D
Natashka, bardzo ladna ta spacerowka ale chyba troche droga :-)
Moja jest troche podobna do tej jedyne co wlasciwie nie jet do konca takie praktyczne to ten pasek pod nozkami,bopiero jak Ania uroslka stwierdzilam ze to bardzo niepraktyczne tego pod nozkami nie da sie tak do tylu cofnac zeby dziecko moglo sobie na tym nozki postawic,ale to jedyny maly minus w tych spacerowkach

Ach z tym spaniem ,zawsze sie siebie pytalam kiedy ja sie w koncu wyspie,ale to sie szybko zapomina jak sobie dzisiaj o tym pomysle jak to bylo to jakos wydaje mi sie ze nie bylo przeciesz tak zle :-) Na szczescie Alexander w porownaniu sypia lepeij tzn wybudza sie tak 3-5 razy w nocy zaz pije mleko i tak to pewnie zostanie zanim nauczy sie sam znowu zasypiac w nocy,bo wieczorem to tylko go klade naciagam pozytywke i tyle :-)

a zdjecia waszych pociech sa rewelacyjne takie ladne te :-)

milej niedzieli mamusie

Awatar użytkownika
~anula~
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 kwie 2007, 16:09

15 kwie 2007, 10:02

To jeszcze ja wkleje fotki z wczorajszego spotkania :ico_oczko:

Obrazek Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości