martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

23 sty 2013, 21:00

ja czekam na swój aż będzie taki typowy ciążowy
jeszcze chwilka i Ty juz bedzie widziala Swoj ciazowy brzunio,
Zabezpieczenie mam tylko jeszcze nie zalozylam zeby sie nie kurzylo :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 sty 2013, 08:47

Jestem!

przepraszam ze nie pisalam alewas doczytalam....

Martuss juz kponcoweczka super:) 3 mam kciuki

ja nie pisalam bo mialam troszke depresji maly mial wrodzone zapalenie pluc i byl do 19 stYCZNIA w szpitalu a szpital zamkniety dla odwiedzajacych nawet matek ze wzgledu na grype swinska... wiec sie nie widzielismy 2 tyg i wylam... na szczescie w sobote wyszwdl i jestesmy razem ciagle by doil cyca nauczyl sie i kwili ciagle w nocy staram sie odkladac ale usypiamy na cycu.....druga zazdrosna ale ale nie jest zle, gorzej w nocy bo sama teraz spi lub z M i placze wiec latam z pokoju do pokoju... zmeczenie jest ale nie mysle o tym :)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 sty 2013, 09:50

Witaj milutka, ja naprawde sie o Was martwilam...
maly mial wrodzone zapalenie pluc i byl do 19 stYCZNIA
biedactwo,ale to juz dobrze ze jest wyleczony i juz jestescie razem! i przepraszam ze zapytam,ale co znaczy ze zapalenie Wrodzone?mam nadzieje ze to nie znaczy ze bedzie mial jakies powiklania lub komplikacje z plucami?wybacz ze pytam ale ja jeszcze ciemna w tych sprawach.
wiec sie nie widzielismy 2 tyg i wylam..
teraz nadrobicie stracony czas.juz nic Was nie rozdzieli!!
druga zazdrosna ale ale nie jest zle
no niestety, dopoki byla jedynaczka to rodzice poswiecali jej caly swoj wolny czas,a teraz musi sie dzielic, ale napewno sie przyzwyczai do tej sytuacij,tylko potrzebuje troszke czasu!
Zycze Wam duzo zdrowka i wytrwalosci dla Ciebie.
A jak z Twoja waga?jesli moge zapytac,ile Ci spadlo po porodzie?

A ja mialam okropna noc :ico_olaboga: bardzo mnie brzuch bolal tak jak na miesiaczke, bol wracal co jakis czas,co przysnelam to znow sie budzilam z tm bolem,juz mialam zamiar sprawdzac co jaki czas sie pojawiaja i jak dlugo trwaja,ale wkoncu zasnelam tzn ze i bole sobie poszly,rozumiem ze to bole zapowiadajace(czy jak to sie po naszemu mowi)
Ide sobie jeszcze polezec,a po poludniu do lekarza.
Kupilam sobie wczoraj pilke do siedzenia,mowie Wam swietna sprawa,posiedzialam sobie tak pol godzinki i teraz sie zastanawiam czy te bole w nocy to nie byly czasem wywolane ta pilka :ico_puknij:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 sty 2013, 11:00

Martuss w nocy najwidoczniej miałaś skurcze uważaj bo juz blisko rozwiązania

Co do wagi kochana jestem jak tłum kartofla y spadło mi 10 kg aby a reszta heh jak sama nie zapracuje to będę jak słoń a ważę 89 kg ale strasznie mi się chce jeść prY karmieniu wiec lipaz diety. Ale i tak dokarmiam mimo ze mam pokarm ale widzę ze ciągle ssie i właśnie dałam mu butle 60 ml i o dziwo zjadł wiec jakby nie był głodny to by nie zjadł.
A wrodzone zapalenie płuc tzn ze zaraził się wewnątrz macicy moja grypa.... A grypa wywołuje zapalenie płuc bo wody były czyste. A konsekwencji nie ma po prostu musiał odchodowax i antybiotyk jedynie co może być to podatność na zapalenie płuc oskrzeli prY przeziębieniach...ale dmucham na zimne. Także my jeszcze się nawet nie wietrzyny. A te 2 tyg to były okropne tak jakby mi dziecko zabrali nie życzę nikomu tego prEchodzic

moja mala pójdzie do przedszkola od września bo teraz to się nie dostanie i boje się tych wirusów.

Co do piłki do skakania swietna sprawa ja mam teraz taka podwójna i troszkę ćwiczę na niej...... Jak wspomnę poród to juz mnie krocze boli hehe ale położna jak zobaczyła ile rodzilam to tylko mówi ze tylko rodzic nic wiec bo w 1 h się owinela. Razem z skurczami :-P

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 sty 2013, 11:04

martuss, na moją logikę, to ta piłka jest chyba po to by jakoś odciążyć plecy czy coś. no na porodówkach służy przy skurczach do powiększania rozwarcia i relaksu. może powoli nadchodzi wasz czas.
jak bóle nieregularne to spokojnie. masz czas. ważne, że są. znaczy, że macica wie co robić w razie czego ;-)

milutka, dobrze cię widzieć. też się martwiłam. współczuję strasznie tej długiej rozłąki. mam nadzieję, że już nic takiego się wam więcej nie przydarzy.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 sty 2013, 13:10

Tibby ja też mam nadzieje zwłaszcza ze panikara jestem teraz

u nas gorąco i mały ciepło uvrany jeszcze go okrylam i miał 37.4 może to być z przegrzania zwłaszcza ze ma tak teraz 36.9 a czasem 36.6... Sama nie wiem wariuje siedzimy w domu wiec mam nadzieje ze nie będzie chory znowu

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 sty 2013, 13:27

Siedzenie i skakanie na tej piłce pomaga we wstawieniu się główki w kanał i pomaga robić rozwarcie :-)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 sty 2013, 15:10

Siedzenie i skakanie na tej piłce pomaga we wstawieniu się główki w kanał i pomaga robić rozwarcie :-)
u nas polozne zalecaja siedzenie na pilce od 36 tygodnia, i tak jak Mad pisze ze pomaga na dobre ulozenie dzidzi, bo ulozenie glowka w dol to nie wszystko,jeszcze dzidzia powinna lezec pleckami na moim brzuchu,a nie pleckami na moich plecach( niewiem czy to dobrze wytlumaczylam).Ale tak po 30min dziennie zalecaja.
jak sama nie zapracuje to będę jak słoń
10kg to uwarzam ze duzo,a teraz karmisz wiec karmienie tez pomaga w zrzucaniu zbednych kg,a teraz jeszcze zima,wiec zanim przyjdzie lato to zobaczysz ze zrzucisz zbedne kg,napewno!!
ale dmucham na zimne
Aha,no to duzo zdrowka zycze,zeby juz nic nie zlapal!!a wiadomo teraz sie boisz ja tez bym panikowala na Twoim miejscu,ale spokojnie wszystko bedzie dobrze!
ze tylko rodzic nic wiec bo w 1 h się owinela. Razem z skurczami
hihi tez tak bym chciala :ico_sorki: a juz wszystko sie zagoilo tam na dole?mialas jakies pekniecie?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 sty 2013, 15:14

ja też poproszę opcję nawet 2h! w sumie Tobiko wychodził niecałe 8, to może teraz bobek zechce mamie skrócić cierpienie ;)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

24 sty 2013, 15:15

Z druga dzidzie podobno juz idzie latwiej to kto wie Tibby moze i tobie sie uda w 1h :-D :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość