Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

21 sie 2007, 16:12

powiedział, że może być to reakcja na pokarm, ostatnio nakarmiłam go pomarańczem i byłam na miejskim basenie więc podejrzewam tylko te dwie rzeczy, choć wysypka jest taka dziwna, tylko na raczkach i z tego co wyczytałam w internecie bardzo charakterystyczna dla wybroczyn, ale ja nie jestem lekarzem. Poczekam jeszcze do jutra i jesli to nie zblednie pójde z nim do dermatologa.

śliczne fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

21 sie 2007, 22:20

jejku mam nadzieję że to go nie swędzi biulek:( ach dziewczynki za óżowo być nie może...
a ja się dzisiaj widziałąm z tiktakową mamusią w sopocie i jej synkiem tzn z Rybką i Andrzejkiem fajnie było wróciłam koło 8 dopieo... a jutro do pracy.. ale w sumie też fajnie... buziaki a frotki powklejam pod koniec tyg jak kabelek usb dpsane d tego telefonu

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

22 sie 2007, 12:39

Maju oby mu to jak najszybciej zeszło.
Lemoni fajnie tak się spotkać z kimś z forum....też bym chciała! A ja do soboty jestem w domu sama z Anią, mój mąż poszedł właśnie na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.A dokładnie 9 miesięcy temu przyszła na świat Ania :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-22, 12:43 ]
A tak wygląda moja dziewięcio miesięczna pannica :)

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Jak dobrze pamiętam to Kubuś też jest z tego samego dnia co Ania...?

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 sie 2007, 13:22

:ico_tort: dla Ani :-D
wysypka na szczęście już blednie t akże chyba będzie ok,
Tez chciałabym bardzo iść kiedyś na pieszą pielgrzymkę, ale jakoś zawsze brak mi czasu.
Lemonii fajnie, że za pośrednictwem TT masz nowych znajomych.

[ Dodano: 2007-08-22, 13:25 ]
macie może jakiś sposób na podawanie syropków?, mój mały jak widzi taka butelkę i łyżeczkę odrazu zaciska buzię, a jak mu podam to wypluwa mimo że przeciez np wapno w syropie jest smakowe i słodkie. Muszę mu wlewać na siłę i prez to mały mi się zakrztusił i strasznie płakał. I jest mi okropnie przykro że tak wyszło :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , bo pewnie teraz to już się zraził.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

22 sie 2007, 16:03

Maju syropek najlepiej podawać strzykawką bez igły oczywiście a niektóre syropki np:nurofen lub ibum mają taką specjalną z miarką i strzykawką.Super sprawa.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 sie 2007, 20:35

rzeczywiście, nie pomyślałam o strzykawce :ico_noniewiem:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

23 sie 2007, 08:07

Ja też nie pomyslałam a Filip podobnie jak Adi juz sie pokapował ze moze zacisnac usta i nie brac tego co nie lubi :-D Wapno też nalezy do tych rzeczy.U nas nadal akcja zęby, Filipek marudny i płaczliwy. Najgorzej jak płacze w nocy. Miejmy nadzieje ze juz szybko wyjdzie ta druga jedynka :ico_olaboga: Dzisiaj u nas mija 9 miesiąc. to aż dziwne ile sie zmieniło od tego czasu i jak dzieciaczki sie zmieniły. Ja juz prawie nie pamietam jak Filipek wyglądał jak był taki maleńki-dobrze że sa zdjecia :-D

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

23 sie 2007, 10:25

Agusiu dla Filipka :ico_tort: :ico_buziaczki_big: a dzieci się faktycznie zmieniają...
Maju zeszła już ta wysypka ? Oby jak najszybciej wszystko wróciło do normy.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

23 sie 2007, 10:41

hej kochane :ico_tort: dla solenizantów!! niech rosną zrowiutko!
na teterkach są fotki ze spotkania powklejałabym i tutaj ale tak wolno mi komp chodzi ze nie mam siły znowu tyleczekać.. w każdym razie było fajniutko!
a u nas powiem Wam strzykawką nie da rady za to z łyżeczki zje a to wywrotowiec jeden;)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

25 sie 2007, 10:08

Mamusie co tam z wami? Tak tu pusto...a przecież takie małe dzieci tak szybko się zmieniają i rozwijają :-D pisać, pisać.
Jak tam Adi i ta wstrętna wysypka?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość