Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 maja 2008, 12:17

no hej
kuba śpi ,już po fryzjerze :ico_sorki: było troszkę :ico_placzek: ale już po i spokój na jakiś czas :-D
widzę ze wasze dzieciaczki też to czeka :ico_oczko:
Paulina446, super że prace rozpoczęte :-D

[ Dodano: 2008-05-08, 12:19 ]
kuba jest obcinany z tyłu maszynką i z boku a resztę nożyczkami
sama bym go w życiu nie utrzymała ale takie już jest to moje "dzidzi " :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 maja 2008, 12:27

podejrzewam że mój też nie usiedzi,zobaczymy jak to będzie
chciałabym mu zrobić takiego irokeza,wiecie o co mi chodzi? tylko nie wiem czy teraz z tych włosów :ico_puknij: muszę sie zastanowić,potem juz chyba nie bedzie miał takich długich,to może teraz pierwszy raz do fryzjera pójdziemy :ico_puknij: zobaczymy

Kacper też już śpi od dłuższego czasu

a powiedzcie mi jakie macie pomysły na prezent na dzień dziecka???
bo ja nie wiem,myślałam o czymś z bajki o noddym bo ja bardzo lubi,albo z boba budowniczego :ico_puknij: ale te z boba są drogie :ico_olaboga: sama juz nie wiem
chcieliśmy kupić mu też rowerek taki juz większy,ale ja wie m czy to ma sens,jak jeszcze na takim nie jeździ :ico_puknij: nauczył sie dawno przebierać nogami i teraz nie chce mu się pedałować :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
w sumie ten rowerek co ma jest cieżki do jeżdżenia(dostal go po kimś),Emilka np potrafi juz jeździć na swoim lekkim ale na Kacpra rowerze nie umie :ico_noniewiem: przydałby sie lżejszy ale z drugiej strony nie oplaca juz sie kupować takiego małego,bo za chwilę będzie potrzebował większy taki na 4 kołach i nie wiem,chyba poczekamy jesczze troche i kupimy juz większy rower

[ Dodano: 2008-05-08, 12:33 ]
http://www.allegro.pl/item355532276_row ... omocj.html

niby są od 2 lat :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-08, 22:37 ]
ło matko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a gdzie Wy jesteście :ico_szoking:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

09 maja 2008, 08:37

Witam nocka normalna czyli parę pobudek było :ico_haha_01:
Kasiek ja rowerek kupiłam bardzo podobny Klaudi jak miała 4latka ale chyba trochę większy , można regulowac kierownicę i siodełko myślę że do komuni wytrzyma bo potem to już górala chcę :ico_oczko:
A co do dnia dziecka to ja pracuję w ten dzień i w jakiś inny planujemy wypad na basen ale taki pożądny gdzie może się poślizgac albo tu niedaleko otworzyli coś ale skej park , dzieci mogą pobiegac do woli i pojeździ na rowerze, na a jak już to nie wypali to fikoland zosaje :-) Zabawek i bajek ma już masę myślę że z tego się bardziej ucieszy, tamtego roku byliśmy właśnie fikolandzie i do dziś pamięta :ico_haha_02:
Patak mam nadzieję że kaszel wam przeszedł , ja robiłam Klaudi wyniki i niby wszystko ok. tylko w moczu ma białko i płytki krwi w polu widzenia może z tąd ten kaszel , bo dalej kaszle sama już nie wiem co mam dalej robic do kogo iśc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

09 maja 2008, 09:10

Cześć dziewczyny :-D :-D
U mnie noc ok :ico_sorki:
Pata pokaż zdjęcie Kubusia po fryzjerze - a zreszta musze koniecznie dzisiaj uderzyć do was na blogi - bo mi wstyd :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Kasiu fajny ten rowerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 maja 2008, 12:14

hej hej
przedwczoraj wrocil do domciu moj T wiec nie mialam kiedy pisac, no wiadomo :ico_haha_01: trzeba sie nacieszyc i wciaz jakos nie moge sie przyzwyczaic do faktu ze nie przyjechal na weekend a zostanie dluzej :-D ale super!!ale wcaiz sie nei moge ogarnac

u nas piekna pogoda, szkoda siedziec w domu, opalam sie 4 dni az w koncu uczulenia dostalam, ale zniknie chyba

Kasiek rowerek fajny i wydajer mi sie ze z niego Pelus az tak predko nie wyrosnie

Siunia a ty za twoj pomysl :ico_nienie: :ico_nienie: przez kolano..mozesz byc mniej ale byc chociaz troche :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ok lece do mojego T :-D Oskarek zasnal to mamy 2-3 godzinki sam na sam :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 maja 2008, 13:07

Witam!
nocka troche marudna,obudził sie ok 2.30 i marudził troche ale w końcu zasnął,potem nad ranem drugi raz marudził,a jak zasnął to go budziłam przed 8
rano byliśmy na spacerku,piękna pogoda
teraz śpi od 11.30,jak wstanie to znowu dworek

rowerek jest fajny tylko nie wiem czy Kacper jeszcze nie jest za mały na niego,musimy sie jesczze zastanowić :ico_puknij:

Nat ale Ci zazdroszczę że masz juz swojego T w domku
zostałam sama słomiana wdowa :(

Edyta pewnie ze fajnie pójść tak gdzies z dzieciakami,to frajda dla nich,tyle że u nas nic takiego nie ma niestety :ico_noniewiem: a pewnie D nie będzie to też nigdzie sie nie ruszymy
31 maja jest rajd malucha i wszystko wskazuje na to ,że D nie będzie wtedy,to sama nie pójde ,szkoda :(

[ Dodano: 2008-05-09, 13:35 ]
:509: :509: :509:
własnie meżulek mi napisał ze nie dostali juz pozwolenia na robotę,bo teraz jest w Szwajcarii i tam trzeba mieć pozwolenie,nie przedłużyli im juz i właśnie jedzie do domku :509: :509: :509: ale sie ciesze :509:

[ Dodano: 2008-05-09, 14:51 ]
znowu was nie ma :ico_placzek:

chyba Kacper wstał,cos tam słysze sie przewala,wdycha,ale jeszcze mnie nie woła :ico_noniewiem:

głowa mnie boli juz drugi dzień,nie wiem czemu :ico_placzek:

zmykam powoli

wieczorem zajrzę,będe czekac na małża :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-05-09, 21:31 ]
A GDZIE WY?????????????

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 maja 2008, 21:05

Oho, pogoda dopisuje więc tu pustki - ale to chyba naturalna kolej rzeczy :ico_noniewiem: :-D

Spokojnej nocki dziołchy.

kasiekk a co się stało z twoim avatarem ???

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 maja 2008, 21:30

witajcie dziewczyny :ico_oczko:
ale tu pustki :ico_szoking:
moja Gabi ostatnio dwie nocki przespala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja żyje komunia i nie mama glowy na pisanie a tyle roboty prede mna :ico_olaboga:

moj odnawia mieszkanie wiec caly dzien mnie nie ma w domciu a i Gabi mnie niezle wymeczy a wieczorem jestem padnieta :-D

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

11 maja 2008, 21:47

cześć dziewczyny straszne pustki

my dzis cały dzień na polku, ładna pogoda była
magda75, brawo dla Gabi za nocki przespane, u nas jeszcze niestety nie, ale i tak jest lepiej

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 maja 2008, 21:59

__DOMI__, witaj :ico_oczko:
zobaczysz i Twoj smykuś przesypal bedzie nocki :ico_sorki:

a Gabi to poprostu zdarzylo sie przespac a tak budzi mi sie raz na kasze :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość