Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 kwie 2007, 19:38

:-D no wlasnie na urode szkodzi. kasik pomysl ze jesli masz kobitke to na jej urode zaszkodzi :-D :-D :-D

martucha to korzystaj, wypoczywaj, lez, spij, bo juz niedlugo bedziesz mogla leniuchowac

a moich nerwow jeszcze nie koniec. w poniedzialek w banku, i znajac moje mozliwosci w calej okolicy, sie dowiedza co sadze o takiej obsludze. wlasnie moj slubny mi przeslal zeskanowany dowod wplaty i wydruk z firmowego komputera. jak byk wszystkie moje dane wlacznie z numerem dowodu, data urodzenia i peselem sa podane. po prostu czysta zlosliwosc ze strony kasjerek, tylko nie moge sobie wytlumaczyc dlaczego tak mi zrobily? czysta zazdrosc.... echh polska, polska...

[ Dodano: 2007-04-13 ]
Lucy ja nieraz z rury w pralce stringi wyciagalam :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 20:51

Lucy ja nieraz z rury w pralce stringi wyciagalam :-D
:ico_smiechbig: jasnie pani te zlosliwe baby wstydu nie maja,zeby kobiete w ciazy tak denerwowac... :ico_zly: wiesz co ja w uk robie? jak cos nie po mojej mysli,to mowie,ze ja w ciazy,a oni mnie stresuja i wiesz jak to dziala :ico_smiechbig: teraz T mi kaze tak caly czas robic ;)

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 kwie 2007, 21:15

Ale sie rozpisalyscie!! :ico_szoking:

Kasi.k ja pamietam jak to bylo ze mna - termin mialam na 7.10. (sobota), a wody mi odeszly dopiero z niedzieli na poniedzialek, a moja cora urodzila sie dopiero o 23:35 9.10.2006 - czyli prawie 10-tego.
Pamietam,ze juz w niedziele sie nastawialam na spotkanie z polozna (w srode - jeslibym do tej pory nie urodzila) - a i nawet wtedy - to wywolanie mialabym najwczesniej 10 dni po wlasciwym terminie. Spokojnie - nie ma co sie martwic - aaa - i nie przejmuj sie innymi!! BEDZIE DOBRZE :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-04-13 ]
Aaaa - tak czy inaczej - termin porodu nigdy nie jest pewny :ico_oczko: Choc u mnie i z @ i z 1. usg byl na 7.10., to najblizej byl z 2.usg - bo mialam na 10.10 - gdybym sie pomeczyla o 25 minut dluzej, to Ola urodzilaby sie 10.10 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 kwie 2007, 21:54

Jasnie Pani w Polsce trzeba na relanium zyc zeby nie dostac na glowe, a co do urzedow to tam obsluga jest wyjatkowo " super" :ico_zly:
wyobrazam sobie ile Cie to nerwow kosztuje :506:

a ja z rana lece jazde zrobic facetowi od komorki bo od trzech miesiecy nie dostalam rachunku do domu a sciagaja mi z konta Bog wie ile jak nie korzystam z tego tel
oj bedzie sie dzialo!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymaj sie na bacznosci facet od telefonu. martuchafrost nadchodzi :ico_zly: ale mu pojade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mowie Wam :ico_nerwusek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 23:11

martucha ja tak mialam z internetem...zadzwonili do mnie po pol roku,ze mam zapalcic ponad 300f :ico_szoking: bo mialam umowe do czerwca,a ja z niego zrezygnowalam,bo za przeniesienie chcieli mnie 100 f skasowac :ico_puknij: i mowi do mnie gosciu przez telefon,ze jak nie zaplace to mnie na liste dluznikow wpisza...i wlasnie wtedy juz nie wytrzymalam i zrobilam im awanture,ze czemu wczesniej nie zadzwonili,jak widzieli,ze nie place,tylko po pol roku ,jak w ciazy jestem i mam inne wydatki...taka im jazde zrobilam,ze mi na raty rozlozyli i moge placic po ile chce ....ale wiesz jakie nerwy mialam,jak mi taki przemadrzaly koles mowi,ze mnie na liste dluznikow wciagnie :ico_zly: tak zaczelam im jechac,ze faceta na minute zatkalo...pierwszy raz sie tak zdenerwowalam,az sie tomek smial,tak im nagadalam :ico_zly: lepiej nie denerwowac ciezarowek :ico_ciezarowka: hormony swoje robia he he ...zrob im jazde to sie naucza :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 kwie 2007, 23:19

czesc dziewczyny, nie bede odosobniona, jesli napisze...ale naklikałyscie :ico_oczko:
Ilonka, kobitko, Vinee, jak zwykle, przesliczna, ale dzis cos innego mnie na zdjęciach urzekło...twoja koszulka-piękna, wymarzona polóweczka z tymi rękawkami, CUDO! :ico_oczko: zazdroszcze na maksa! :ico_oczko: szkoda, ze Bablu nie zdal, ale dalej trzymam kciuki :ico_oczko: aha, odpukaj w niemalowane z tą drugą dzidzią!!!!
Gosia, kredyty nie są takie najgorsze, my spłacamy 10-letni i jakos tak ginie ta rata w wydatkach, mam nadzieje, ale i tak mam nadzieje, ze wczesniej uda nam sie spłacic :ico_noniewiem: Tomek super wygląda w sukience, jak mu pokaes zdjęcie za kilka lat, to sie będzie rumienił :ico_oczko:
martuchafrost, idź spać!!!! :ico_oczko: odpoczywaj mamuska! a na miejscu faceta od telefonu zmieniłabym obywatelstwo i rozpoczęła nowe życie w kazachstanie pod przybranym nazwiskiem :-D
Lucy no ja wiedziałam, ze jakies cudo wyłowisz z tej pralkowej rury :-D czyja skarpeta? Twoja? :ico_haha_01: ja robiłam te testy na downa krwi, ale pózniej załowałam, bo tyle ile sie nastresowałam czekając na list to tylko ja wiem :ico_noniewiem:
Jasnie Pani :), ja nie zobaczyłam nawet funta z kasy, którą miałam dostac z uk :ico_noniewiem: korespondencja trwała do maja 2006 roku i w koncu kuba zadzownil-ale on byl jeszcze w uk-i nawrzucał im, no tak w skrócie powiedział, ze mamy te funty głeboko w d... , ci kretyni wysyłali listy, a to, ze dane z pubu sie nie zgadzają itd, a na koncu, ze konto przeze mnie podane jest nieaktualne, ze otrzymują info zwrotne, ze nie istnieje albo, ze skoro przebywam w pl to musze skompletowac jakies dokumenty...ehhh szkoda pisac :ico_puknij: mam nadzieje, ze ty kase dostaniesz, a jak mnie z Łucją odwiedzisz to postawisz piwko :ico_zdrowko:
Julie :ico_brawa_01: za to, ze zadbałas wczoraj o oponke :ico_oczko: a czy to jest to jedzienie, które ma tak dużo curry? bo ja mam w londynie kolezanke, ktora wyszla wlasnie za kogos takiej arabskiej urody i wszystko co gotuje jest o smaku curry :ico_oczko:
Felicity no to tak długo sie nie naczekalas :ico_oczko: wane, ze malenstwo szybko wzielo sie do pracy i 9 juz było na świecie :ico_oczko:
Kasiulko kochana jeszcze troszke wytrzymaj, a całej reszcie, mi tez :ico_wstydzioch: , wybacz sie tak dopytuje, ale czekamy na potomka i mnie juz korci, eby sie dowiedziec, czy to ON czy ONA :ico_oczko: buziaczki w brzucholek :ico_oczko:
Delfinko przykro mi, ze tak sie smucisz, ze Mama wyjedza :ico_pocieszyciel: wytrzymasz jakos, szyko zleci czas do kolejenego spotkania, szczególnie przy takim urwisku jak Mayusia :ico_oczko: !

a ja kuchni jeszcze nie mam :ico_zly: ten facet leci w kuli, jakies montaze robi, a nasze szafki leża w zakładzie :ico_puknij: daje mu jutro ostatecny termin, a później wynajmuje martuchafrost, i niech go ochrzania :-D tata kupil pale na piaskownice, zgadnijcie po ile? 2,2m za...3,75 zł :ico_szoking: mamy 12 stuk o długości 1,7m trzeba jakoś zaimpregnowac i bedzie wypasiona pisakownica :ico_brawa_01: a w markecie palstikowa, mala, malutka, za 149zł :ico_puknij:

dobra, ide spac, bo mnie kuba pogania, figli nie będzie, ale omawiamy sprawe fug w kibelku :ico_oczko:
dobrej nocki, pa!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 23:34

kasia skarpetka chyba moja :ico_wstydzioch: ale lenka bedzie miala zabawe z ta piaskownica :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 kwie 2007, 00:19

Hej laski!!!! a ja jeszcze nie spie. zrobilam sobie nowy suwaczek zebyscie dokladnie widzialy co i jak.
chyba sobie jeszcze kawuche zrobie :ico_kawa: a jutro Wam zdam relacje jak poszlo z facetem od telefonu :ico_zly: no i nie omieszkam wpasc obejrzec jakies ciuszki dla mojego synusia
pozdrawiam i dobrej nocki :ico_ciezarowka:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

14 kwie 2007, 00:40

hey dziewczynki!!!!
Wlasnie gotuje zupke dla Vinee i klilam na TT z doskoku :-D
Gosia slicznotka z tego Tomusio-dziewczynki,i widac,ze jemu tez sie spodobalo byc dziewczynka od czasu do czasu...kurcze ja juz raczej nie zdaze z druga pociecha do 30 bo taka stara jestem :ico_puknij: ale co tam po 30 tez fajno :-D
Lucy i prosze winowajca zatkanego weza sie znalazl,super,ze pralka naprawiona a swoja droga to ciekawe ile rzeczy mozna znalezc w wezu,skarpetki,stringi.u nas w domu namietnie tata wyciagal fiszbiny ze stanikow...czasami mial juz tego dosc,masz Ci baby w domu :-D ...hihihi teraz mozesz prac do woli,a moze cos Ci podrzucic,tyle mam tego,ze chyba do Bozego Narodzenia mi zejdzie.. :ico_olaboga:
Delfina nie smuc sie,tak to niestety jest jak sie mieszka daleko od domu,ale pomysl,ze juz za niedlugo sie znowu zobaczycie,3 miechy zleca jak z bicza strzelil zobaczysz :-) glowa do gory!!!
Kasiula super,ze Lenka bedzie miala swoja wlasna piaskownice,koniecznie nam pozniej sesje zdjeciowa zaprezentuj..a dzis wiesz do reki mi wlasnie wpadla jakas ulotka z dzieciecymy zabaawkami i tam byly piaskownice to od razu sobie o Was pomyslalam.. :-D za pochwaly bluzki dziekuje,na fotce wyglada na polowke,ale jest naprawde z kapturkiem,wiem wiem jak kochasz rozowy zreszta tak jak ja,jakby co to prosto z mostu dawaj to Ci kupie..wal smialo!!!! :-D
Martuchafrost policz sie z tym gagatkiem jak przystalo na kobitke z szalejacymi hormonami,a co sobie mysle kurcze...lepiej nie zadzierac.. :ico_haha_01:
Jasnie Pani:) normalnie co za podle jedze,ze takie numer z ta kasa robia,tym bardziej,ze masz dowod,ze dane bylo wszystkie ok....ja bym takie chyba poddusila ze zlosci....jak ludzie moga byc tak chamscy i to dla ciezarowki..daj im popalic..
Kasi.k nie przejmuj sie co inni mowia,jeszcze masz troszke do due date,a z drugiej strony to mily bylby prezent imieninowy dla mezulka,moze tak sie wlasnie stanie..zreszta dzidzia sama wie kiedy najlepsza dla niej pora i musimy cierpliwie poczekac...buziaczki dla Ciebie i dla brzuszka!!!!
My wieczorem wybralismy sie na spacer,jakos dzis tak chlodnawo bylo,po drodze zahaczylismy o plac zabaw,Vinee miala radoche bo tylko za dziecmi sie ogladala i sie smiala jak do sera..
a to fotki..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 kwie 2007, 01:36

Obrazek

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-14 ]
nasze malenstwo hihi

[ Dodano: 2007-04-14 ]
a tu ja z sisterkami hihi
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-14 ]
hejka dziewczyny
wyslalam kilka fotek z dzisiejszego dnia... zaczelam od najwazniejszej.... nasza kruszynka ma sie super... wszystko rozwija sie prawidlowo... hihi
cioteczki czyli moje siostry ogladaly malucha razem ze mna... i bardzo ciekawe byly plci... ale maly nie pokazal... hihi ulozony jest miednicowo... z przykurczonymi nozkami hihi i chowa wielka tajemnice miedzy nozkami hihi\
wiec tak jak chcielismy bedziemy miec niespodzianke,... hihi
maluszek otwieral do nas usteczka i sprawial wrazenie jakby mowil... niesamowity widok.... hihi

caly dzionek mialysmy busy na maxa i bylo naprawde tak jak lubie..
pogoda przepiekna....lazilysmy po krakowskim rynku, na zakupki.... wszedzie/// kupilam ksiazke pierwszy rok z zycia dziecka, album dziecka i bajke kubusia puchatka w dwujezycznej wersji pol-ang i bedziemy czytac.... hihi i sami uczyc sie przy okazji hihi
poza tym buciki pomaranczowe zakupilam koraliki kolczyki itd hihi swietny dzionek... wyszlysmy ok poludnia a do domu dotarlismy dopiero po 23 w wiekszym skladzie... i mala imprezka sie rozkrecila hihi
tylko adasia brak... czekal caly dzionek z utesknieniem na wiesci i fotki... a moja komorka nie dzialala .... ale juz spokojny spi....sam.....

co do triple test to ja robilam.. bo naleze do tych ciekawskich... ale w ogole nie denerwowalam sie ani nie czekalam na wyniki w stresie... po prostu wiedzialam ze bedzie ok i juz
wynik mam 1:6 700
ale nie bylo umowy o usunieciu ciazy w razie wiekszego ryzyka.... nigdy!!!!!

Lucy gratuluje zdania egz!!!!
szkoda ze Bablu sie nie powiodlo.... mam nadzieje ze nasteonym razem bedzie juz pozytywnie...

chyba bede konczyc, bonas tu wiecej (mieszkanie studenckie ) i zrobi sie kolejka pod prysznic hihi
a jutro kolejny busy i mam nadzieje sloneczny dzien.... rano do aquaparku, potem rynek,wawel, spacer nad wisla... i wieczorem idziemy do kina hihi
juz mi sie podoba
a moje siostry wymiekaja przy mnie.... hihi poza tym przywitaly mnie na lotnisku wielkim zdziwieniem... bo wydawalo im sie na zdjeciach ze moj brzuch kjest wiekszy.... hihi i ze nonono mi urosla... a tu wielkie rozczarowanie... jak dla mnie na plus hihi\
i panikuja troche... boja sie dotykac i naciskac brzucha... hihi wydaje im sie ze to balonik ktory moze peknac hihi smieszne sa na maxa.... hihi
\
dziewczyny slyszalyscie o takiej ksiazce "jezyk niemowlat"?? slyszalam, ze jest swietna... musze poszukac jutro w empiku....

zmykam juz
bedziemy w kontakcie
pozdrawiam was goraco

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość