Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

16 gru 2008, 01:10

witam! troche późno ale zawsze :-) latanina z wiązku z tym naszym wyjazdem już w środe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jeszcze jutro córcia ma w szkole polską wigilię-zorganizowana przez swoja panią-jest w klasie i w ogóle w szkole tylko dwóch polaków i to w jednej grupie ,chcą zobaczyć jak świeta wyglądają w polsce,i my znaczy z tą drugą mamą polka mamy szykować tą uczte,od rana 8.30 do 14 :ico_sorki: :ico_olaboga: ciekawe jak to mój synek zniesie! :ico_noniewiem: mam nadzieje ze ok!
miszka kochana dużo dużo zdróweczka dla twojej pięknej księżniczki! mam nadzieję i mocno w to wierzę że po tych 3 miesiącach będzie już tylko lepiej,słyszałam że jak dzidziuś się nachoruje jako maleństwo to potem jest zdrowiutkie,oczywiście żal kiedy dziecko choruje a my mamy jesteśmy bezsilne ale miejmy nadzieję że to się skończy wraz z 3 miesiącami :-) jeszcze raz dużo zdróweczka dla niuni a dla rodziców w szczególności mamusi dużo siły i wytrwałości!!!
zircapowiedz jak ty się odżywiasz że twój synuś taki grubiutki :ico_brawa_01: mój też tylko na cycu i biore dodatkowo witaminki i taki nie jest-dzis go ważyliśmy i waży tylko 5660g moim zdaniem to nie jest aż tak dużo,chyba mój pokarm nie jest już taki dobry bo nawet mały zaczął się budzić w nocy a przecież tak ładnie przesypiał :ico_noniewiem:
a właśnie dziewczyny mam chyba problem a właściwie to nie wiem :ico_olaboga: mój mały już 5 dni nie robił kupki :ico_sorki: kurcze i martwie sie bardzo nie płacze ani nie ma bóli brzuszka ale jednak to juz 5 dni!!! :ico_sorki: :ico_placzek: czy to normalne ? daję mu kropelki ale one chyba są do d... bo nic mu nie pomogły :ico_sorki: nie wiem co nuz mam robić-doradzcie coś! ale sie rozpisałam
kończę już życzę spokojnej nocki!

[ Dodano: 2008-12-16, 00:12 ]
i właśnie zobaczyłam że to już ta godzina :ico_sorki: :ico_szoking: dobranoc!

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

16 gru 2008, 01:47

Agusia1982, ponoć dzieci karmione cycem moga rzadziej się załatwiać.....jak nic mu nie dolega, to chyba ok.... :ico_noniewiem:
mój ostsnio tez rzadziej....wczesniej przy każdym karmieniu, teraz dwa-trzy razy na dobę. Za to apokaliptyczne kupsztale :-D ciuchy czasem do zmiany idą..... :ico_olaboga:
a co do wagi-Alex ważył 5560 na bilansie w 6 tygodniu.....teraz już pewnie do 7 kg bije :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 gru 2008, 11:08

Ojaa :/ moja pewnie teraz bedzie wazyla ponad 5kg, a tu juz ponad 10 tygodni .. ale mam problem innej natury - ona dalej nie chce podnosic glowki, jak miala 4 tygodnie to mam zdjecie jak lezy na ziemi i glowe do gory ciagnie, a teraz? Nic!! Obroci z lewej na prawa i tyle, trzyma ja ladnie w pozycji pionowej, na klacie jak lezy to tez podniesie ale na zupelnie plaskim nie ;(( czy to z lenistwa? Jak patrze na Twoje zdjecie Miszka i Twoje Agussia to zaczynam sie stresowac ;( mowia mi ze to z jej lenistwa wynika, ale jak poloze ja na brzuchu to ona mi zasnie po prostu, w nocy sypia do 8h na brzuchu, wiec jak mam ja zmusic do tego zeby podnosila glowke? a moze czekac i nie zmuszac?

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

16 gru 2008, 11:38

yoanna, u nas był ten sam problem-u mnie na klacie trzymał główkę rewelacyjnie, położony na płaskim-układał się do snu :-D
zmotywowałam go wieczornym "kwadransem nudysty" :ico_oczko: rozkładam ręcznik na dywanie, tetrówkę i kładę Alka bez pieluchy zeby sobie pofikał :ico_oczko: najpierw chwile na plecach,a potem na brzuchu. Oczywiście z motywatorem przed głowa w postaci ulubionej biedronki i mnie :-D i zaczął ładnie ćwiczyć :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 gru 2008, 12:17

hej dziewczynki u mnie noc ok. ale jakie wycie rano mnie czekalo :ico_szoking: no nie wiem co mu sie staloz ze tak placze gdy go ukladam do snu nie mial tak od dawna :ico_noniewiem:
zirca, no nie moge sie napatrzec na Alexa jest tak fajnie pultasny :ico_brawa_01: u mnie cycki w nocy tez naladowane jak armaty, ale nie mam sily odciagac woloe spac :ico_oczko: za to w dzien sa mniejsze i czasem musze mu butelke robic,i zawsze po kapieli tez butla bo cyhce jakies puste :ico_noniewiem: nie wiem co mu jest mam wogle jakos tez brzydko mi je, possie i steka i tak w kolko az zaczyna wyc to deje mu smoka wycisza sie i znowu cyc chwile je i znowu smok,cyc ,smok,cyc.....
teraz spi ale nie polegl bez walki :ico_haha_01:
n

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 gru 2008, 12:20

Witam kochane!!!
Zirca ,wiesz co masz racje ze jak chore to je slabo,ale ona juz 2 tygodnie zdrowa jak rybka :ico_noniewiem: A prezy sie ,krztusi i placze przy jedzeniu,no kto to widzial zeby 3 miesieczne dziecko jadlo 50 ml :ico_olaboga: Zreszta wazy tylko 5 kilo :ico_placzek: Czekam wlasnie na pediatre ,ma byc kolo 11 to sie okaze :ico_sorki:
Wiecie co,to tylko tak ladnie na zdjeciu wyglada,ale Natalie nienawidzi z kolei lezec na brzuchu,placze po 3 minutach i chce z powrotem na plecy,Jakies dziwne to moje dziecko,bo przeciez dzieciaszki uwielbiaja lezec na brzuszku,prawda?
Agusia,dziekuje za pocieszenie,mam nadzieje,ze w koncu przestanie chorowac,bo sie wykoncze.
Biegne kochane do niej bo juz jej sie znudzila zabawa w lozeczku,strasznie sie zrobila czasochlonna :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-16, 11:23 ]
nie wiem co mu jest mam wogle jakos tez brzydko mi je, possie i steka i tak w kolko az zaczyna wyc to deje mu smoka wycisza sie i znowu cyc chwile je i znowu smok,cyc ,smok,cyc.....
teraz spi ale nie polegl bez walki
O tak sie wlasnie u mnie zaczynalo!!!!!!!Dokladnie tak samo,butla ,2 lyki,prezenie i placz,smok na wyciszenie znow 2 lyki,a teraz to juz w ogole histeria nawet smok nie pomaga :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-12-16, 11:25 ]
Zreszta na poprawe humoru stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazjii 3 MIESIECY NATALKI :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 gru 2008, 14:28

Zreszta na poprawe humoru stawiam z okazjii 3 MIESIECY NATALKI
oj zjadloby sie taki torcik od razu humorek by nam wrocil pewnie :ico_oczko:
Wiecie co,to tylko tak ladnie na zdjeciu wyglada,ale Natalie nienawidzi z kolei lezec na brzuchu,placze po 3 minutach i chce z powrotem na plecy,Jakies dziwne to moje dziecko,bo przeciez dzieciaszki uwielbiaja lezec na brzuszku,prawda?
u mnie podobnie tez na brzuszku byle nie za dlugo bo steka a jak byl maklutki to tylko na brzuszku by lezal :ico_noniewiem: pewnie i m te ciezkie glowki ciaza i dlatego tak :ico_noniewiem:
mój mały już 5 dni nie robił kupki kurcze i martwie sie bardzo nie płacze ani nie ma bóli brzuszka ale jednak to juz 5 dni!!!
u mnie juz 3 dzien kupy brak ale skoro nie steka na kuoe wiez nie placze ale zaczynam jesz sliwki suszone i kefir ostatnio mu to pomoglo robil kupy jak szalony :ico_szoking:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 gru 2008, 14:30

Najlepszego dla Natalki!! Zdrowka przede wszystkim :))
Mi tez mala postekuje, czasem mysle ze to dlatego, ze juz mleka malo i musi sie za bardzo wisilac i za mocno ssac a tego nie lubi - a placze zwykle wieczorami, a moze po prostu ze zmeczenia po calym dniu??

Musze sie zabrac w koncu za pisanie planu do pracy magisterskiej :/ i najgorsze jest to ze za rok chcialam wrocic na drugi kierunek, ale chyba nie dam rady studiowac dziennie i jeszcze opiekowac sie mala :O co tu robic .. ale do tego jeszcze mnostwo czasu!! Wiec bede sie zamartwiac w wakacje :))

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 gru 2008, 14:47

u mnie juz 3 dzien kupy brak ale skoro nie steka na kuoe wiez nie placze ale zaczynam jesz sliwki suszone i kefir ostatnio mu to pomoglo robil kupy jak szalony
Rany Natalie,robi kupe raz na 3 dni,ostatnia byla w sobote i nie zanosi sie na to ze zrobi dzis :ico_placzek: Ale ona ma ze wszystkim problem,wiec z kupa tez musi miec :ico_olaboga:
Najlepszego dla Natalki!! Zdrowka przede wszystkim :))
Dziekuje kochana-przyda sie :ico_sorki:
My juz po wizycie pediatry,nakarmila ja i powiedziala ze to"windy tummy"Czyli krotko mowiac,taka kolka podczas jedzenia,za duzo gazow w brzuszku,no i boli.Ale dala saszetki po ktorych wydoila bez problemu cala butle :ico_brawa_01: Dobrze ze to tylko to i najwazniejsze ze to na pewno minie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 gru 2008, 15:35

My juz po wizycie pediatry,nakarmila ja i powiedziala ze to"windy tummy"Czyli krotko mowiac,taka kolka podczas jedzenia,za duzo gazow w brzuszku,no i boli.Ale dala saszetki po ktorych wydoila bez problemu cala butle Dobrze ze to tylko to i najwazniejsze ze to na pewno minie
no to super ze lepiej bedzie moze moj ma to samo bo jak je to strasznie mu w brzuszku jeździ :ico_olaboga:
a ja ciagle czekam na moja medical card, bo bez niej wizyta u G.P to ok.50 euro :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-16, 14:36 ]
wlasnie pisze liste co mi na swieta potrzeba i konca nie widac, co robicie na wigilje????

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość