Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

27 mar 2010, 11:34

Dziewczyny dzięki za kciuki :-)
Cieszę się, ze z Twoim zdrowiem coraz lepiej - oby tak już zostało
Dziękuję :-)
najfajniejsze jest swoje podwórko
to fajkt, też się wychowałam na wsi a potem w małym miasteczku. Chciałabym swoim dzieciom też dać możliwość zabawy na własnym podwórku. Nawet małym ale własnym :-)
Najgorsze jest tutaj to że mieszkanie na poddaszu bardzo się nagrzewa :ico_placzek: jak ostatnio było na dworze 20 stopni i świeciło słońce to w domu miałam 28 :ico_placzek: co to będzie latem :ico_olaboga: zwłaszcza że moja dzidzia nie jest ciepłolubna :ico_noniewiem:

lilo, śliczne zdjęcia, bo śliczne dzieci a TY też promieniejesz :-)

Dziś niestety słońca brak. Wstaliśmy o 8 a mąż się wylegiwał do 10. Za to ja idę na spacer z małym a On sprząta :ico_brawa_01: sam się zaoferował.

kupiliśmy Piotrusiowi huśtawkę :ico_brawa_01: i bardzo mu się podoba :-)
i mamy w końcu chrzestnego, będzie ten, którego ja chciałam od samego początku :ico_brawa_01: cieszę się że mój synek będzie miał fajnych chrzestnych :ico_brawa_01:

udanego weekendu wszystkim :-)

[ Dodano: 2010-03-27, 10:35 ]
ahh dziś mój szkrab kończy 3 miesiące :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: życzę sobie kolejnych 3 tak fajnych, zdrowych i spokojnych :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

27 mar 2010, 12:47

anusiek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Piotrusia za skończone 3 miesiące. Dużo zdrówka i radości :-D
Bardzo się cieszę, że udało się wybrać odpowiedniego chrzestnego :ico_brawa_01: To przecież bardzo ważne, bo wybór jest na całe życie :-)

lilo śliczne fotki, udały Ci się dzieciaczki :ico_haha_01:

Wczoraj było tak pięknie, że ponad 2 godzinki z Justynką w parku posiedziałyśmy, a dziś brzydko, chłodno, deszczowo :ico_zly: Pozostaje tylko czekać na powrót słońca :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

27 mar 2010, 13:10

mamy w końcu chrzestnego, będzie ten, którego ja chciałam od samego początku
super, ze udalo sie przekonac meza :ico_brawa_01:
życzę sobie kolejnych 3 tak fajnych, zdrowych i spokojnych
i ja Wam tego zycze :-)
dziś brzydko, chłodno, deszczowo
u nas to samo :-/

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

27 mar 2010, 18:08

hejka

u nas tez dzisiaj zimno a tak fajnie wczoraj bylo :ico_placzek:

bylismy dzisiaj tylko na zakupach, Marcel przez caly czas nie spal, w pewnym momencie trzeba go bylo wyjac z fotelika bo mu sie nudzilo :ico_olaboga:

wczoraj tez ciuszki kupowalam z dzieckiem na reku, ale mu sie podobalo... :-) :ico_oczko:

lilo super fotki :ico_brawa_01:

anusiek dla Piotrusia na trz miesiace :ico_tort: ale tez czas leci :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

27 mar 2010, 20:20

Witam,doczytam was innym razem bo mialam fatalną sobotę.Ależ jestem wściekła.Dziś przyszła sąsiadka z klatki obok i powiedziała żebym poszła na strych bo mnie i sąsiada z dołu okradli.No i faktycznie skradziono rower męża,wart obecnie 1300zł.oczywiście kupił go 3,5 roku temu,a wtedy był znacznie drozszy.Na wieczór przyjechala policja.wzieli zeznania ode mnie,sąsiada i 3 rodzin z klatki obok i tyle.
Wyobraźcie sobie,ze złodzieje najpierw weszli do sąsiedniej klatki,tam ukradli m.in deskę snowboardową,wiertarkę i jakąś walizkę,po czym z tymi klumkrami weszli do naszej klatki na góre na strych,zostawili wcześniej ukradzione rzeczy,a zabrali rower męża i sąsiada (ten kosztował kilka tysięcy podobno,jakiś wypasiony model :ico_olaboga: ).
mój mąż jest wściekły i podłamany,ja również.Ależ mamy pecha.W ciągu ostetniego 1,5 roku sąsiedzi zalali nam całe mieszkanie,potem ktoś wybil nam szybę tylną z samochodu,ukradli mojemu mężowi komórkę w pracy i teraz jeszcze ten rower.Masakra totalna :ico_placzek:

lilo

27 mar 2010, 21:33

anusiek, no i super z tym chrzestnym :ico_brawa_01: Za 3 miesiące :ico_brawa_01: :ico_tort:

geheimnis, współczuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale chamstwo :ico_zly:

Shiva, u nas też dziś brzydko, nie byliśmy na dworku bo wiało masakrycznie :ico_olaboga:

Dzieci moje już śpią, ciekawe o której wstaniemy jutro po tej zmianie czasu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

28 mar 2010, 09:06

Witajcie w niedzielę.
geheimnis, strasznie współczuję. Rzeczywiście macie pechowy okres w życiu, oby teraz było już tylko lepiej :ico_sorki: A swoją drogą chamstwo i bezczelność ludzka nie zna granic. Wyobraź sobie, że wczoraj okradziono moich teściów w hipermarkecie :ico_szoking: Złodziej gwizdnął koszyk na zakupy, bo tam teść włożył płócienne torby i swoją czapkę. Odeszli na chwilę, by owoce wybrać, a gdy po chwili odwrócili się, koszyka nie było ani śladu :ico_puknij: Złodziej pewnie myślał, że w tych torbach jakaś kaska jest, no to się zdziwił :-)

U nas bardzo fajna noc. Justynka o dziwo usnęła o 21, po godzinie drzemki wstała, zjadła 120 ml butli i zasnęła :ico_szoking: Zaniosłam ją do łóżeczka i tak spała do rana. Wstałyśmy o 8 na nowy już czas :ico_brawa_01: czyżby wiedziała, ze zmiana czasu i trzeba wcześniej się położyć?? ;-)

[ Dodano: 2010-03-28, 09:11 ]
A tu jeszcze fotka ćwiczącej Justynki :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

28 mar 2010, 10:51

dzięki dziewczyny za życzonka w imieniu synka :-)
Shiva, jaka Justynka jest ładna :-) super głowę trzyma, mój też juz umie ale jeszcze się wysila i stęka :ico_oczko:
geheimnis, przykro mi, oby po tym niefrtunnym okresie nadszedł lepszy czas.

u nas w miarę ok, dziś jedziemy oglądać działki...
Mały ostatnio marudny :ico_placzek: zwłaszcza wieczorami i w ciągu dnia też popłakuje. Mąż nie umie go za bardzo uspokoić więc ja muszę...wczoraj to myślałam że padę po całym dniu :ico_olaboga:

No nic, zostaje nadzieja, że mu te płaczliwe dni minął niedługo...

lilo

28 mar 2010, 11:54

Shiva, super foteczka, widać że dla Justynki to juz bułka z masłem :ico_oczko: :ico_brawa_01:

anusiek, moja też miewa takie dni, na przykład wczoraj, śpi po 10 min., marudzi, kręci się, ciężko odkryć co jej brak. Kombinuje żeby jej na rękach tylko nie trzymać, zwłaszcza że mam jeszcze jedno dziecko, ale ciążko bywa. Kładę ją na matę, podoba jej się owszem, macha rękami i zaczepia zabawki, cieszy się ale jakieś 15 min góra tak wytrzymuje :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Ale odpukać w nocy śpi ładnie, dwie pobudki na jedzenie ale od razu usypia. A dziś rano ją w poprzek łóżeczka znalazłam, nie wiem jak ona to zrobiła :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

28 mar 2010, 17:49

ahh dziś mój szkrab kończy 3 miesiące
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
li.No i faktycznie skradziono rower męża,
dla mojej siory i jej narzeczonego tez ukradli w tym tyg rowery

Shiva, super fotka, moja tez juz w miare lezy na brzuchu i próbuje sie przekrecac ale za bardzo nie wie co z rekami robic

lilo, ale cora do ciebie podobna :ico_brawa_01:



siora przyjechala i znowu obkupila mi dzieci, oprocz zabawek i ciuszkow mala dostala zapas pieluch chyba na 2 m-ce, 3 duze paki pampersow i 5 op chusteczek :ico_brawa_01: i do tego pelno kaszek soczkow zupek i deserkow od 4 m-ca :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość