Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

11 gru 2007, 10:29

no 8800 to jest już co nosić w tym nosidełku używsz go nadal kiedyś połżna jak Szymon był mały mówiła nam że to pożyteczna rzecz bo nawet jak dziecko ma kolke i jest w czymś takim noszone to się uspokaja

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

11 gru 2007, 11:09

no, wczoraj byla na szczepieniu i juz 8800 wazy

Piękna waga :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 gru 2007, 11:42

hehe, no, jest co nosic :ico_oczko:
beata pisze: to jest już co nosić w tym nosidełku używsz go nadal kiedyś połżna jak Szymon był mały mówiła nam że to pożyteczna rzecz bo nawet jak dziecko ma kolke i jest w czymś takim noszone to się uspokaja

to nie jest nosidelko :ico_nienie: ja mam fiola na punkcie skrzywien kregoslupa i prawidlowej postawy, dlatego nigdy bym dziecko do nosidla twardego nie wlozyla. to jest chusta wiazana - najlepsze rozwiazanie dla mam, ktore chca nosic nie uszkadzajac ani siebie, ani dziecka :ico_oczko: POLECAM
I mam zamiar nosic, az w nastepna ciaze nie zajde, lub do osiagniecia przez Luske jakiejs kosmicznej wagi :ico_oczko: :-D

polozna miala racje! i nie tylko na kolki, ale tez na kazde inne bole i jest niezastapione przy zabkowaniu... ja po prostu nie pamietam jak brzmi placz mojego dziecka, bo L wlasciwei wcale nie placze (nosze do 4 godzin dziennie-zeby nie bylo, ze jej z tego nie wyciagam :-D :-D )

Dziewczyny, ja wiem, ze tu mialo byc nie o dzieciach, ale przeciez my juz chyba nie umiemy o niczym innym, bo watek zamiera.... piszie tez o swoich pociechach i o rozwijajacych sie brzuszkach, bo nam padnie "wspaniale '78" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

11 gru 2007, 22:34

mi po prostu umknęło słowo chusta i napisałam nosidełko ale żeczywiście fajna rzecz no i masz racje że chyba już nie umiemy pisac o niczym innym jak o naszych pociechach,ja akurat jestem teraz w ciąży i jakoś moje życie całkiem sie zminiło jest tylko dom i moi chłopcy mąż i syn jakoś dziwnie znajomi nie mają czasu zajrzeć bo po co jak nie można wyjść na piwko albo na disko więc jest jak jest pozdrawiam i dobranoc :516:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

12 gru 2007, 09:49

beata, trzeba znaleźć znajomych w sytuacji podobnej do Twojej-z dzieciątkami :ico_oczko: Ja tez tracę kontakt z koleżankami,które pracują,robią karierę,bo jakoś tematy nam się wykruszają,ja mogę gadać o Izie,zupkach,kupkach,ewentualnie o objawach ciąży,a dziewczyny to nudzi,zwłaszcza te ,które nie są matkami...
Za to poznałam na TT dziewczyny z moich okolic z dzieciątkami w wieku Izy i moje życie towarzyskie znowu odżyło,spotykamy się na kawce,jeździmy razem do Krakowa,zabieramy nawet nasze dzieci do kawiarni i jest fajnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

12 gru 2007, 11:11

no na szczęście mam też takie koleżanki chociaż maja mniej czasu niz ja, czasami cos takiego człowieka tylko dopada że ma się jakiegos doła to pewnie hormony, a teraz zaczyna się gorączka przed świąteczna wszyscy jacys nakręceni ja zaczynam juz to zauważać a wy :mikolaj:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 gru 2007, 23:19

BeataW pisze:ja mogę gadać o Izie,zupkach,kupkach,ewentualnie o objawach ciąży,a dziewczyny to nudzi,zwłaszcza te ,które nie są matkami...

no.... ja juz zakaz dostalam mowienia nieptana o Lusce :ico_noniewiem: bo wiekszosc moich kolezanke niedzieciata, ale znalazlam sobie jedna dziecmi i patologiczna miloscia do chust hehe :-D :-D
to Lucha wlasnie ze swoja friendką Helenką :ico_oczko: i z bananem, który ostsnio rzadko jej z twarzy schodzi :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
beata pisze:a teraz zaczyna się gorączka przed świąteczna wszyscy jacys nakręceni ja zaczynam juz to zauważać a wy

hehe, mnie to nie rusza, tak jakos swieta sa takie naturalne dla mnie, ze gorączka mnie nie ogarnia :ico_oczko:
a chwalilam tu sie juz ze mam nowa chuste, ktora mozna by nawet nosidelkiem nazwac? bo to wlasciwie nazywa sie azjatyckie nosidlo miekkie Mei Tai :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

dziewczyny, moze tak wyskocze jak filip z konopii, ale wie ktos co sie z edi stalo??? :ico_szoking: :ico_szoking:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

13 gru 2007, 11:10

Jasnie Pani :) pisze:dziewczyny, moze tak wyskocze jak filip z konopii, ale wie ktos co sie z edi stalo???

Była nieprzyjemna sytuacja na "Dzieciach", i edi postanowiła opuścić forum...nie będę pisać szczegółów,bo to dla wszystkich stron było przykre...

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

18 gru 2007, 16:13

Jaśnie Pani piękna chusta zwana też nosidełkiem mnie też gorączka świąteczna nie ogarnia bo tak właściwie to nie bardzo lubie święta a teraz jeszcze Szymek ma jelitówke i ja nie wiem czy mnie też coś nie bierze więc nic fajnego

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

20 gru 2007, 11:47

BeataW pisze:edi postanowiła opuścić forum...

no to niefajnie :ico_noniewiem: chociaz ja tez czasem jak powedruje po wątkach natykam sie na jakies frustratki i potem mam ochote wykasowac TT z ulubionych :ico_noniewiem: , teraz to sie juz tylko kilku sprawdzonych watkow trzymam.
beata, i co? juz lepiej, czy choroba was juz konkretnie dopadla? Kurujcie sie

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość