Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 lut 2008, 00:34

oscar z kolezankami

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 lut 2008, 00:35

Hej kobitki :-D
Mąz uspił mała i teraz co jakiś czas do niej biega więc ja siup na TT :-D
Co do zaliczki, to się kurka źle wyraziłam :ico_puknij: Chodzi o to że w UK jak się kupuje nowy dom to trzeba wpłacic conajmniej 500F za rezerwację (czyli zdejmuja dom z ogloszenia i nawet jak ktoś chciałby go zobaczyc to mu mówią że zarezerwowany). Mnie udało się utargować ta zaliczkę do 350F :-D Ale hak jest taki, że jak zakup nie dojdzie do skutku to traci się tą opłate... A jakbysmy kupili dom, to od ceny odejmują nam tą opłatę za rezerwację...
No trudno, chociaż szkoda mi tych pieniędzy bo ile ciuszków, zabawek czy pampersiaków miałabym dla Viki za taką kasę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 lut 2008, 00:35

madziorka no wlasnie ty to jestes bystra dziewczynka wiesz co jest grane, on to sie najbardziej cieszy :-D

[ Dodano: 2008-02-04, 23:39 ]
kasik.k to nie rozumiem przeciez wplacilas ta zaliczke utargowana a domu nie zdjeli z ogloszenia? pytam sie bo my tez kupujemy dom w tym roku

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lut 2008, 00:49

dziewczyny sorka ja na sek,czy pamietacie ten link co podawala kiedys Julie ,byly tam programy z tv i filmy?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 lut 2008, 00:49

madziorka tak wogole to piekne zdjecia slubne przy czerwonym autku

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 lut 2008, 00:57

Beatka jak zarezerwujesz dom to on jest zdejmowany z rynku (nie ma go na ogloszeniach, w gazetach, agencji itd.) ale zawsze sa ludzie którzy np. widzieli go przed tobą lub w tym samym czasie... I tu jest to ch... ryzyko... A wg angielskiego prawa sprzedający może odstapić od umowy z tobą dopóki obie strony nie podpiszą kontraktu :ico_zly:
Ale z tego co nam tłumaczyli w agencji, opłata za rezerwację jest w zasadzie tylko w przypadku nowych domów lub jak kupujesz u developera. A domy z drugiej ręki raczej rezerwuje się bez oplaty.

Lucy ja nie pamiętam niestety...

[ Dodano: 2008-02-05, 00:06 ]
Beatka jakie przystojniaki z twoich chłopaków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jak Marcelek urósł :ico_szoking: :-D

Martucha mnie to się podoba takie wożenie dzieci na rowerze, ale ja to cykor ogromniasty jestem :ico_puknij: A moja kuzynka to cały czas tak przejeździła z synkiem...

Jaśnie Pani ale kobitka z Luski :ico_brawa_01: i jaka pogodna i energiczna :ico_brawa_01:

Madziorka to kiedy zawitasz do Gloucester?? :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lut 2008, 01:18

Beatko ja tez mialam kiedys operacje plastyczną ( powypadkową) i chociaż było ciężko to spoko dasz rade :ico_brawa_01: jakie boskie zdjęcia :ico_brawa_01: a Marcelek jaki duzy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 lut 2008, 02:03

dzieki w imieniu Marcelego :-)

kasik.k teraz juz rozumiem, to ladny stres nasz czeka :ico_olaboga:

a Marceli to naprawde szybko mi rosnie ubranka po Oscarku ktore w tym samym czasie nosil na niego sa juz male :ico_szoking:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lut 2008, 03:13

Beatka Oskar i Marcel jak dwie krople wina :ico_oczko: bardzo sa podobni :ico_brawa_01: ja wysprzatalam lazienke,a teraz wstawilam drugie pranie :ico_puknij: a chlopaki spia/ jutro mam zamiar isc z Olim na basen...mialam isc wczesniej ,ale troche mial katar...mam nadzieje,ze sie nie przeziebi :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 lut 2008, 10:30

hej dziewczyny
fela ja taki sam len jak ty jestem. Dlatego łóżeczka z pokoju nie będę wynosiła ale na popołudniowe spanie chcę go w pokoju usypiać, może z czasem się oswoi. Choc sama nie wiem bo teraz nad ranem do łóżka nam przychodzi.

Marta co do roweru to ja sie lepiej nie bede wypowiadała bo ja taki cykor jestem że w polsce bym na rowerze nie jeździła (oczywiście po za polnymi drogami) bo w ogóle ścieżek rowerowych nie ma.

Beata
ale Cię urządzili. To oni w ogóle Cię nie nacinali? A to teraz w czymś ci przeszkadza tzn czujesz jakis dyskomfort.

Kasik a to dalej mi śmierdzi. Dobrze teraz wam zdjeli ogłoszenie i 350 funtow wzieli a skąd macie pewność że inni tez nie wpłacili pieniedzy w tym samym czasie za wpłacanie. Głupie prawo.

lucy23 pisze:wstaje wczesnie,caly dzien nie spi i choc zmeczony na maxa to spac sam nie pojdzie

w ogóle nie śpi??? to współczuje, Tomek od dawna śpiochem był.

Jasnie PAni to nagraj swój głosik jak tak wszyscy się nim zachwycają :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość