Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 lut 2012, 21:05

ja to zawsze mówię to co mi się wydalo przydatne czyli nakierowanie nakręconej na doradzanie i pomoc osobie (czy to teściowa czy mama, czy ciotka, babcia...) na inne sfery- "może mamusia pomoże w zakupach, tu proszę kilka złotych, chlebek nam wyszedł". Albo "może mama zupkę by wstawiła, mama takie dobre, treściwe robi" :ico_haha_01: itp
Ale imo zawsze można przegiąć w każdą stronę. Ja sie cieszę że mam mamę która sie nie miesza. Odwiedzała często dzieci jak mieszkalismy blisko siebie, ale jako babcia (pobawiła się z nimi, pogadała, potuliła, utuliła do snu itd), a nie jako doradca i rewolucjonista :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lut 2012, 21:16

"może mamusia pomoże w zakupach,
może mama zupkę by wstawiła, mama takie dobre, treściwe rob
- :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre podejscie :ico_brawa_01:

A ja sie musze pochwalic,ze schudlam 1 kg,wiec w sumie na plusie od poczatku mam +4 kg :-D Ale zeby nie bylo,ze to tak sama waga w dol idzie,jestem na diecie od polowy ciazy a teraz dodatkowo ta insulina :ico_sorki: Nie ma nic za darmo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

24 lut 2012, 21:26

A ja sie musze pochwalic,ze schudlam 1 kg,wiec w sumie na plusie od poczatku mam +4 kg :-D Ale zeby nie bylo,ze to tak sama waga w dol idzie,jestem na diecie od polowy ciazy a teraz dodatkowo ta insulina :ico_sorki: Nie ma nic za darmo :ico_placzek:
no to całkiem ładnie z wagą stoisz, ja mam +9 kg, to wydaje mi się, że też tak względnie :ico_oczko:
Mój mąz mi mówi, że jak na kobiete w ciąży to wyglądam lepiej niż dobrze, a to ważne że on tak myśli :-D
akierowanie nakręconej na doradzanie i pomoc osobie (czy to teściowa czy mama, czy ciotka, babcia...) na inne sfery
moja nas nie odwiedza (raz do roku max.), gotowa nie umie, a gada jak my tak jeździmy, ale na szczęście mało, sie juz nauczyła, że my się nie damy

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

24 lut 2012, 21:33

moja teściowa nigdy mądrze nie radzi
:ico_smiechbig: dobre ...
ona jest za bardzo przewrażliwiona i wiekowa trochę, jak sie dowiedziała od mojej mamy, że Damian mając tydz był już na balkonie na 15 min bo pogoda super
taaaa ??? to co ty na to ze tutaj sie uwaza ze powinno sie wychodzic z dzieckiem po 40 dniach ale nie z porodow zdrowotnych- ze sie przeziebi lub cos w tym stylu, oj nie - ale zeby nie zostalo zaczarowane zakleciem/ urokiem :ico_smiechbig: po 10 dniach idzie sie z dzieckiem do cerkwi i prosi popa o polowe modlitwy zeby nikt nie zaczarowal dziecka :ico_smiechbig: ja pier*** :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lut 2012, 22:32

, a to ważne że on tak myśli :-D
- dokladnie :ico_brawa_01:
ale zeby nie zostalo zaczarowane zakleciem/ urokiem
- o mamuniu :ico_olaboga:
i prosi popa o polowe modlitwy
- grubo,a Ty jakiej jestes wiary? Tez bedziecie nisc dziecie do popa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

25 lut 2012, 09:50

Witam z :ico_kawa:

[ Dodano: 25-02-2012, 09:00 ]
Przez FB mało tutaj się dzieje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

25 lut 2012, 11:21

Witajcie :ico_ciezarowka:
biniu_s, dokładnie kazdy tam teraz siedzi... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 25-02-2012, 10:22 ]
jej wy tez macie problem nawet z zalozeniem glupich majtek ?? ja sie juz schylic nie moge.. ciezko mi buty wsadzic..aaaaa :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 lut 2012, 11:59

hej!!!

my wczoraj na zakupach bylismy kupilam dla malej rozek butelke dr. browna i smoczek aventa i 100zl nie ma.

Sylwia, jest juz ciezko. kozaki wynioslam juz do piwnicy i zasuwam w adidasach.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

25 lut 2012, 12:02

dziolchy stawiam :ico_tort: za zakonczenie 35 tygodnia i jutro rozpoczynamy 36 :ico_urodzinki:
a Ty jakiej jestes wiary?
ja jestem normlanie katoliczka a maz prawoslawny .. nie wiem jak to bedzie ze chrztem bo nie mamy slubu koscielnego - tylko cywilny- gdybysmy mieli ten slub w cerkwii to musialabym ochrzcic dziecko jako prawoslawne i vive versa (nakaz kosciola) a tak przy slubie cywilnym nie wiem jak to bedzie ... :ico_sorki: musze sie dowiedziec co i jak :-)
ja sie juz schylic nie moge..
a ja mam problem z zawiazywaniem sportowych butow :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 lut 2012, 12:09

i jutro rozpoczynamy 36 :ico_urodzinki:
- wow,to juz donosilas malutka :ico_brawa_01:

wisnia - moja Zucha tez dzis bez pampka lata,mamy podejscie numer dwa do odpieluchowania :ico_oczko:

Ciekawe co u Asiab :ico_noniewiem:

A ja na FB nie pisze,nie umie sie tam odnalezc :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: WOle tu :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość