Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 cze 2007, 23:09

chcialam dodać, że jeszcze jak wolny był i ja też - a teraz?? teraz to bym go zagderała jakby mi z takim pomysłem wyskoczył :-) ale MK, kochanie każdy jest inny i ja wszystko rozumiem - a pwiedz razem zamierzacie gdzies wyjechać?? albo urlop mieć - no wiesz wspólne wolne??

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

20 cze 2007, 23:14

nie mogłam pisac ,wyskakiwało mi takie cudo wam też? TT świruje
UWAGA! Próbujesz odpowiedziec w temacie na 633 stronie tematu, temat zawiera stron 632.
Przeczytaj cały temat aby w nim odpowiedzieć!


MK ja na lanserke nad morze bym za cholere nie puściła :ico_nienie: ty mówisz że do Suchej nie jedziesz bo prąd !!!a on będzie się byczył

ale wiem też że dobrze jest radzić komuś a sama wiele razy złą decyzje podjełam

Sosna a Zuzia zębów przy tym nie straciła :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

20 cze 2007, 23:36

Asiu---współczuję chorubska.

Mk---za chiny bym nie pusciła zresztą mój mąż by nawet się nie zapytał bo by znał juz odpowiedz :-D My wszedzie chodzimy i jezdzimy razem nawet do głupiej kastoramy po jakąs głupią pierdółkę jak zabraknie do remontów.Poprostu tak się przyzwyczailismy.Mało się widzimy bo on duzom pracuje to chociaz tak zastępujemy tą rozłąkę.

[ Dodano: 2007-06-20 ]
Faktycznie TT szaleje albo Maritka i Sosenka się upiły i maja czkawkę :-D

[ Dodano: 2007-06-20 ]
Faktycznie TT szaleje albo Maritka i Sosenka się upiły i maja czkawkę :-D

[ Dodano: 2007-06-20 ]
Faktycznie TT szaleje albo Maritka i Sosenka się upiły i maja czkawkę :-D

[ Dodano: 2007-06-20 ]
Faktycznie TT szaleje albo Maritka i Sosenka się upiły i maja czkawkę :-D

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

20 cze 2007, 23:45

no i żeście się rozpisały :ico_nienie: doczytałam ale połowe już nie pamiętam :ico_olaboga: tyle tego było

Mk rachunek :ico_szoking: normalnie mnie powaliło jak przeczytałam sume :ico_szoking: zdecydowanie musisz zmienić ten licznik bo on jakiś :570: a facetów trzeba niestety trzymać w miarę krótko ja bym mojego nie puściła samego . Pracowałam za granicą i wiem jak mężowie się tam zachowuja :ico_szoking:

Gosiu spacerek to mieliście extremalny z wrażeniami :-D a co do liści to moja jak wraca ze spacerku z tatusiem to profilaktycznie muszę jej sprawdzać buzie bo zawsze coś tam jest :-D

Sosna to Zuzia miała pierwszą kontrole u dentysty :-D a ta dziewczynka to wpodobnym wieku była

Anetko ty sobie nie myśl , że ci się uda to uzależnienie wyleczyć :ico_nienie: to już tak zostaje :-D

Mosob może być dzemik chociaż bardziej bym zjadła kluseczki z truskawkami ostatnio robiłam i strasznie mi smakowały gD>

Asiu, Akna bidulki dużo zdrówka życzymy . Ostatnio mi lekarz powiedział, że na takich upałach szybciej się łapie infekcje bo wirusy uwielbiają ciepełko. A kiedyś czytałam , że za granicą polecają na chore gardło nawet dla małych dzieci np. jogurt z lodówki :ico_szoking: kiedyś to muszę sprawdzić na własnym przykładzie :-D

Riterko i jak radzicie sobie jakoś czy mamy tam do was jechać :ico_oczko:

Margo avatarek pierwsza klasa :ico_brawa_01: bardzo profesjonalne zdjęcie i super na nim wyglądacie :-D

a Kasiulka gdzie ? Chyba się jej nic nie stało przez to testowanie nowego łóżka
no tak pokój wolny bez Konradka to już się nie pokaże wieczorem :-D

byłam wczoraj u gina Kubusia narazie :583: ale coś już się zmienia bo twierdzi, że powinnam dostać za niedługo @ zobaczymy .
Jagoda dzisiaj chodziała ze mną po mieście i krzyczała na każdą ruszającą się osobe tata tata tata :-D nie którzy to nawet się uśmiechali :ico_haha_01:
coś mi się wydaje, że po tym spotkaniu w Suchej wasze dzieciaczki będą też takie rozdarte jak moja :ico_olaboga: bo jej się dziub niezamyka chyba , że śpi :-D
a twoja Julcia to myślę, że zdolna sama od siebie a nie przez cwiczenia :-D

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

21 cze 2007, 08:09

Witam z rana ;-)
Ja biedna chora zamiast się wyspac to mi robią pobudkę o 6 rano :ico_noniewiem:
Tomek cwaniaczek teraz poszedł spac a ja już nie mogę zasnąc :ico_oczko:

Co do spędzania wakacji bez siebie to ja nigdy tak nie chciałam - zwłaszcza na początku małżeństwa.I zawsze razem gdzieś jeźdźiliśmy.A w tym roku mąż będzie miał wycieczkę z pracy na tydzień -przyszedł i zapytał co ja na to żeby on pojechał. Po ośmiu latach małżeństwa wkońcu się zgodziłam żeby pojechał beze mnie ;-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

21 cze 2007, 08:31

Maritta, tośmy podyskutowały na forum, buehehe....
blondi-aniak, kto tu ma czkawkę :-D hihi

a z wyjazdami to u nas taki problem, żę mąż to najchetniej by w domu odpoczął, kompa włączył, książkę wziął, na gitarze pograł.... ja mu się nie dziwię bo wraca dzień w dzień po 12h nieobecności w domu, Zuzkę widzi godzine wieczorem, może czasem 15min rano.... czemu te pieniądze na drzewie nie rosną.... mam taką lipę koło domu ;-) i nicc....

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

21 cze 2007, 09:11

Sosna to chyba dlatego nic na tym drzewie nie rośnie bo to "lipa"

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

21 cze 2007, 09:14

mk22- ja bym w życiu nie puściła! Wiadomo, ze Twój mąż do "grzecznych chłopcow" nie należy, a oczywiste jest co na takich wypadach z kolegami się robi i co się dzieje. Sama wiem jak ja potrafiłam się ostro bawić i (lecieć w kulki) jak byłam bez mojego. Też widziałam miliony razy jak tacy samotni faceci świetnie się bawią na wyjazdach bez dziewczyn... zero kontroli czego i kogo kolwiek. Ja bym się bała.
Zapytaj go czy by Was wziął ze sobą? Dlaczego nie chce?
Moim zdaniem nie powinno paść nawet takiej propozycji z jego strony, że jedzie sam z kumplami. Miał czas przed ślubem i do momentu urodzenia się Oskarka, teraz powinien spędzić z Wami wakacje. Kumple kiedyś odejdą, rozejdą się a żona i dziecko zostaną na zawsze- to u Was powinien zabiegać o wszystko a nie u przyslowiowych "kumpli". Martuś, nie daj się mu zbałamucić. Jak raz popuścisz będzie czył się wiecznie wolny. Gosia coś o tym wie i nawet ja.

Asiu zdrowiej, co za jaja z tą anginą!? Miałam chyba raz albo dwa w swoim życiu, przesrane!

Akna-u Was też nie wesoło, widze że coraz więcej chorych na forum, :ico_chory: Niedobrze. Życze dużo zdrówka!!!

Gosiu, przepraszam ale dla mnie to było śmieszne jak czytałam, przygoda nie z tej ziemi, normalnie nienormalna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

21 cze 2007, 09:58

Agatka 20, zawsze się chciałam zapytać i zapominam , po co Davidek ma gwizdek , potrafi już gwizdać czy lubi się nim bawić???

ja już na nogach od 6,30 , mocz złapany , zakupy zrobione

idę ogarnąć domek bo ma do nas przyjechac koleżanka i musi być błysk

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

21 cze 2007, 10:01

Hej!
mk- nie puszczaj swojego samego :ico_haha_01: !! To nie jest żadne ograniczanie, wakacje spędza się z rodziną. Co innego wycieczka z pracy.. Mój np. jedzie teraz na cały weekend z chłopakami z firmy na turniej piłkarski do Ostródy :ico_noniewiem: , będą tam grać w piłę :-D Też bym chciała, odbiję sobie jak wrócę do pracy i zaczną się wycieczki szkolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Co do rachunku to my za 2 miesiące płacimy 160 zł (48 m kw) ale pralka chodzi 2 razy dziennie, lodówka, podgrzewacz, 2 komputery, ładowarki w kontaktach :ico_szoking: Tv też chodzi ciągle. 1000 zł to pomyłka!!
A mój maluch zrobił sobie drzemkę 45 min. :ico_placzek: Nawet kawy nie wypiłam a tu trzeba mu dać jeść
akna - zdrówka wam życzę
asiu - a jak ty się czujesz??
jagula- Kubuś nie ucieknie. Maritta urodzi, to my będziemy twoją ciążę przeżywać a może już Reeni do ciebie dołączy?! :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Ostatnio zmieniony 21 cze 2007, 10:02 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość