Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 lut 2008, 12:54

zobaczcie jakie superanckie spodnie dostal Marcelek od sasiadki angielki (madziorce by sie podobaly bo pomaranczowe hihihi) ja mialam takie same jak bylam mala tylko biale

Obrazek

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 lut 2008, 13:19

Dzień doberek :-D


Ja zaczynam posta od super newsa :-D MOJA VIKULA ZROBIŁA WCZORAJ SAMODZIELNIE DWA KROCZKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mówię Wam, jaka jestem z niej dumna :-D normalnie łzy stanłęy mi w oczach i potem wycalowałam ją na całego a ona zszokowana patrzyła na mnie co znowu mamie odbija :ico_oczko: :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 lut 2008, 13:22

Beatka wozek super i spodnie tez :ico_brawa_01:
Marta wspolczuje nocek,u nas jest ok ,Oli sie nie budzi ,a jak jest glodny to tylko buzie otwiera,ja mu cyca na spiaco daje i luzik :ico_haha_01: nawet jak je kilka razy w nocy ,to tego nie odczuwam,bo spi z nami ,a ja go karmie na spiaco ....wczoraj na basenie przytulilam go,zeby sie pewniej poczul,a on od razu buzia otwarta i do cyca,cycocholik jeden :ico_haha_01: ja na 17 ide mieszkanie ogladac,2 bed za 500 f ,wiec cena super,zobaczymy jak mieszkanie ....wielki plus,ze obok mieszkaja nasi najlepsi znajomi i jak ide do collegu ,to moge im dziecko podrzucac jak T w pracy,wiec miejsce super by nam pasowalo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-06, 12:23 ]
Kasik ale zdolniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: supcio :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 lut 2008, 13:31

Beatka super ten wózio, ale pewnie niexle kosztował :ico_szoking: :ico_olaboga: a spodenki czaderskie :ico_brawa_01:

Martucha współczuję nocek :ico_pocieszyciel: wiem co to znaczy... Viki znowu ma problemy z nocnym spaniem i chodzi mi spac o 22, potem budzi się z kilka razy wstaje w łóżeczku i albo krzyczy "mama" albo płacze aż ja się poddaję i zabieram ją do siebie :ico_olaboga: inaczej bym wogóle nie spała w nocy a tu przeciez w dzien trza za mała latać :ico_olaboga:

Madziorka ja ciem już zapraszałam kobitko :-D ale jak chcesz to moge ponownie :ico_oczko: :-D a na serio, to powaznie przyjeżdzajcie do nas, tylko daj mi wcześniej znać cobym posprzatała trochę chcałupę :-D

Lucy brawa dla Oliśka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nastepnym razem pewnie będzie jeszcze lepiej się bawił a potem to już na siłę będziecie go z basenu wyciągać :ico_oczko: :-D

Jaśnie Pani fajowski filmik z Lusią :ico_brawa_01: teraz się przyszykuj na zabawę we wstawanie i kładzenie się przed Lusi spaniem :ico_oczko: :-D

Emilka daj spokój kobito, połóż się i odpoczywaj... robota nie ucieknie :ico_nienie: :-D a ten artykuł to idealny opis głupoty angielskich lekarzy :ico_puknij:

Fela i Gosia wspólczuję z tym buntem dwulatka i zarazem jestem przerażona, bo Viki na pewno zafunduje mi megabunt :ico_szoking: :ico_olaboga:

Ilonka twoja modeleczka jak zawsze słodziutka i sliczna :ico_brawa_01: i aż trudno uwierzyć, że to już 2 latka będzie miała :ico_szoking: a ja mam taki sam wózeczek jak wy :-D i wreszcie zakupiliśmy tez ten fotelik samochodowy co polecalaś... Viki jest nim zachwycona...

Delfinka już nie mogę się doczekać na relację i zdjecia...

[ Dodano: 2008-02-06, 12:33 ]
Lucy dziękujemy :ico_sorki: trzymam kciuki, żeby mieszkanko było ładne i wam pasowało...

[ Dodano: 2008-02-06, 12:34 ]
a muszę się wam pożalić że złapało mnie jakieś grypsko :ico_placzek: rozłożyło mnie na calego... na szczęascie mąż wziął sobie dzisiaj w pracy wolne i ja siedzę w łózku i klikam na TT a on zasuwa na dole z Viki :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

06 lut 2008, 14:03

hey kochane!!!!!!!!!
Ja tylko na chwile,bo Bablu wychodzi do pracy na 13,a musimy torta Vinee pokroic!!!Dzis tylko mala dla nas imprezka,a w niedziele cd!!!
Tak wiec stawiam z okazji 2 urodzinek Vinee!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_zdrowko: :564: az nie chce mi sie wierzyc,ze to juz 2 latka :ico_szoking: :-D :ico_brawa_01: pozniej zdam relacje oczywiscie,Vinee od rana lata jak pedziwiatr!!!

Ps.Wielkie brawa dla Vikusi za pierwsze kroczki,ale z niej zdolniacha!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 lut 2008, 14:37

[size=200][center]Kochana Vinee
samych szczesliwosci z okazji 2 latek
badz nieustannna radoscia dla Twoich rodzicow i rosnij zdrowo
buziaki
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
[/center]
[/size]

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 lut 2008, 15:28

Kochana Vinee sto latek z okazji 2 -ich urodzinek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-02-06, 14:29 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 lut 2008, 15:30

[size=200]VINEE SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH CHWIL W ŻYCIU, UŚMIECHU NA BUŹCE, MIŁOŚCI, RADOŚCI I POGODY DUCHA OD CIOTKI MARTY I KUMPLA FRANIA[/size] :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Emilka nieładnie ze wczoraj "olałaś" gosci :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: pijaczko :ico_oczko:
Viki brawa za pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beatko boskie te spodenki :ico_brawa_01:
a ja za mieszkanie bylam zaplacić a potem do miasta do polskiego sklepu, ale dziś pięknie u nas :ico_brawa_01: lece na spacerek znowu :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 lut 2008, 15:32

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 lut 2008, 17:03

[center]Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[size=200]Kochana Vinee!!!
Ja z Luśka, zyczymy Ci wszystkiego tego co inni, ale...
dwa razy wiecej!!!!!
[/size]
:-D :-D :-D
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: [/center]

Dla Viki tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za samodzielne kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja mam wózkowy problem :ico_olaboga: z racji noszenia wiecznego w chuscie gowno wiem o wozkach i na czuja probuje cos wynalezc, ale kiepsko mi idzie. Taki znalazlam, ale tylko zdjecie..... wiem, ze jest nie za drogi, bo na allegro jest taki za 230 zl wystawiony, ale czerwony, a ja chcw taki!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i nigdzie nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość