Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 sty 2008, 14:55

moja corka jeszcze dzis oka nie zmruzyla :ico_olaboga: ...zadnej drzemki...nawet 15minutowej nie bylo :ico_olaboga: ....i sie nie zapowiada....
ciasto Zborry w piekarniku...oby mi wyszlo bo choc latwe to ja z pieczenia raczej cianka jestem...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 sty 2008, 14:56

Cześć dziewczynki!
MisiUla boska!!! no gadkę to ona ma...z kąpieli widziałam tylko...ciemność :ico_haha_01:
za to mamusia opis do filmu robiła chyba po piwkach...nororoczne... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mat świetny!!! no, pogoni Majcię jak nic!!!

u mnie ok, wczoraj padłam...J robił podchody, ale niestety pod moimi powiekami Kaśka w jego ramionach, więc nie ma szans na dobry humor...J nadal chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że jestem zła i o co...Więc ja milczę...on milczy...trwamy....
Hania dziś rano przesikała pampersa...i materac do suszenia :ico_haha_01:
dobra, czekamy na znajomych i czekamy...chyba się doczekamy...
lecę...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 sty 2008, 16:31

Zborra...ciacho mi wyszlo i juz polowka zostala :ico_haha_01: :-D ...bo z polowy porcji robilam na jedno korytko...i dobre bardzo ...chyba jeszcze bedzie ze mnie gosposia :ico_oczko:

Maycia usnela w koncu....spi juz z godzinke chyba i spi...i dobrze bo ile moze nie spac takie dziecko?wszystko poprzestawiane...obiad bedzie dopiero jak wstanie bo rytm dnia jakis naruszony dzis...
A. pojechal kupic sluchawki do skypa bo nam sie zepsuly...albo Maya zapsula...a my bez kontaktu z baza to ciezko...mama juz mnie gnebi ze nie moze sobie pogadac...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 sty 2008, 17:02

kochane nie ma czasu zeby poczytac a tym bardziej zeby popisac, wiec napisze tylko ze chyba kurwice dostane przy tym moim komputerze, zastanawiam sie nad zakupem laptopa, co myslicie o laptopach??
wczoraj szwagier chciał mi go sformatowac, ale co sie okazuje ze nie idzie, nie wiadomo czemu od razu sie blokuje cos tam i nonono zimna...nawet zdjec se nie moge zgrac zeby ponagrywac na płytki, cud ze teraz moge cos napisac...
u nas milenka zaczyna coraz bardziej rzadzic, smiga po podłodze ze ho ho :ico_brawa_01: ale jeszcze metoda " wsteczny- obrotny " :ico_haha_01:
lece, jakis obiadek wkasic..

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 sty 2008, 18:12

Cisza..............
Glizdunia no widzisz!!! mi też się to udaje...to teraz ciągle makowiec... :-D a za tydzień zrobię z musem jabłkowym!!!
Lady...mój brat ma laptopa, kuzynka...i zadowoleni bardzo. J ma służbowego i też ok. Ja nie bardzo lubię, bo przywykłam do klawiatury...ale jak bym musiała, to bym się przestawiła. Ważne żeby dobrze chodził

Goście byli i już pojechali! Antosia świetna! jak zgram zdjęcia to pokażę. Niby drobinka taka, a waży 6800!!! Ale łepek to przy mojej miała malusi...Hania mi się zawsze wydaje taka drobna, a tu nagle wyglądała jak zawodnik sumo! :ico_haha_01: Dziewczynki super, ale Tośka jeszcze nie siedzi, nie pełza...więc dla Hani chyba nudno i poszła spać. A my nawijka...o ciąży, porodzie, kolkach, karmieniu...ech, nawet już człowiek normalnie rozmawiać nie potrafi!!! ale cieszę się, bo teraz mamy się częściej spotykać. Bardzo, bardzo mnie to cieszy! Hania dostała świetną bluzkę i sukienusię!!! Teraz nasi goście pobłądzili i J jechał ich odprowadzić.
Zmykam bo Hania się budzi, pa!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 sty 2008, 18:44

Lady...my mamy laptopa...i powiem tak...chodzi dobrze ale tak jak stacjonarny to nigdy nie bedzie chodzil.....zeby laptop byl tak dobry jak stacjonarny to musisz na niego wydac duuuuuuzo wiecej kasy......my mamy laptopa bo warunkow na zwykly nie bylo....ale teraz jakbysmy kupowai to zwylky....mi sie fajnie na laptopie pisze i malo miejsca zajmuje no i przenosic mozna.....ale mozg juz nie ten sam....niby dwulatek a juz jak dziadzius :ico_haha_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 sty 2008, 19:35

ja w sumie nie potrzebuje jakiegos super wystrzałowego i odjechanego komputera, wazne zeby sie nie rozkraczał przy kazdym włączeniu, działał sprawnie i w miare szybko..w sumie ja tylko albo na tt, albo cosik poczytam na onecie, albo pisze prace i zgrywam zdjecia, wiec specjalnie zapracowany to on nie jest..kurde kasy mi szkoda, ale przypuszczam ze zeby ten chodził sprawnie to z 1000 musiałabym dodac minimalnie no i monitor mi szwankuje, bo czasem wyswietla w odcieniach szarosci, wiec jeszcze monitor by doszedł :ico_olaboga: wiec moze lepiej kupic tego laptopa :ico_noniewiem: chociaz taki stacjonarny A. tez chce miec, zeby juz było dla Milenki :ico_oczko: ja musze miec sprawny komputer na juz, bo musze prace pisac, za niedługo musze promotorce posłąc choc jej czesc, a tu taki długi zastoj mam w pisaniu, no bo jak tu pisac jak co chwila sie komp wyłącza, no szlag by człoweka trafił..dobra juz nie smuce..moze jeszcze kukne..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 sty 2008, 20:34

hehehe Lady Ty tu nie sciemniaj ze pracy nie piszesz bo komp siada...kazde lenistwo trzeba usprawiedliwiac..hihihi :ico_oczko: a ta powaznie to rozejzyj sie cenowo jak to wychodzi...ja tez do niczego innego kompa nie uzywam....ale juz jakby ktos chcial na nim pograc to se nie da....dobrze ze nie mamy takich pasji :ico_haha_01: ....wybierz co dla ciebie najlepiej oplacalne!!!!aha...i poslij mi na gg numer tel.plissss bo jakis kontakt musze miec jakbys bez kompa zostala nie....

Maya juz spi....niekapana...nie najedzona-tylko na cycu...padla normalnie..pokaze filmik bo nagralismy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-06, 19:56 ]
a mam tez fotki z dzis...hihi....z nauki picia z kubeczka.....(tatus myslal ze jak mowilam ze ma sie uczyc sama pic to ze znaczy ze ma jej pozwolic sie samej napic...i sie napila...albo wylala wszystko na siebie...)....i pierwsze tance przy rurkach :ico_oczko: :ico_brawa_01: ......
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no i filmik
http://pl.youtube.com/watch?v=K79PuivWkBE

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

06 sty 2008, 21:14

a ja sie musze pohwalic ..Hubertus mói już bababa , tata i mama, dadada no i wychodza mu przerózne kombinacje - czasmi mu wyjdzie kurna :ico_szoking: kot :ico_szoking: i takie tam ojej, hej yhyhyh to zabawne :-D
maja - no sliczna taka, ze szok!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 sty 2008, 21:21

Gosia...wow.... :ico_szoking: kot? kurna?macie jakies koty w mieszkaniu?hihihi a tak powaznie suuuper...no gadulec bedzie z Hubcia :ico_brawa_01: ...nasza na etapie mama,baba,dada....czasem tata a raczej tapa :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość