Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 sie 2012, 10:21

znam ból konieczności powrotu do pracy.
ja poszłam do pracy, jak mały miał 5mcy. pracowałam 2tyg, ale praca mi nie odpowiadała i się zwolniłam. czułam się źle traktowana. dobrze, że z pierwszej pracy miałam jeszcze wolne (urlop zaległy) więc miałam gdzie wrócić jak się skonczyło wolne. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

09 sie 2012, 10:30

Bry

wczorajszy dzien udany :ico_brawa_01: nastrzelałysmy sobie fotek i juz myslimy nad kolejnym wypadem na kebaba i lody z mc :ico_brawa_01:

maż mial do mnie jakies fochy ze mnie bylo tak dlugo ( wsumie 3,50 h) ale mu przeszło :ico_haha_02:

dzwoneczek82, z KRzysiem to ja mogla caly dzien byc na dworzu i był grzeczny za to Bartek jak sie obudzi na spacerze to poki nie wrocimy do domu to na sygnale jedziemy nawet noszenie na rekach wtedy nie pomaga :ico_olaboga: i boje sie gdzies dalej jechac z nim bo jak sie rozkreci to nic nie pomaga :ico_olaboga:

asiab, juz 5 mc? ale to leci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jakas zmulona dzis jestem, chyba przez pogode bo wieje u nas i jakos ni to cieplo ni to zimno :ico_puknij:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 sie 2012, 10:41

asiab, dzwoneczek82, nie ma co się przejmować takimi "głupimi" komentarzami.

U nas po odwiedzinkach..., Cezary dzisiaj odsypia chyba, bo obudził się o 6.30 na pićku i cały czas śpi od wczoraj wieczora.
Młody jest super, te dwa ząbki tak się świecą jak się uśmiecha, podciąga się na rączkach do siedzenia, obraca się z brzuszka na plecki, i z plecków na bok - wiele mu nie brakuje do obrotu na brzuszek, tylko rączki mu przeszkadzają, jak położę go na plecach to kręci się w koło, wcina kaszki i marchewkę z jabłkiem. Dzisiaj wprowadzę mu coś nowego.

K. ma drugi tydzień urlopu ale i tak na nic nie ma czasu, ciągle coś i gdzieś do zrobienia. U nas niecałe dwa tygodnie temu były takie wiatry i ulewy, że do dzisiaj sprzątamy skutki po nich. Pozwalało dachy z domów, powyrywało drzewa z korzeniami, połamało słupy energetyczne - tragedia. U teścia zwaliło cały dach z budynku gdzie trzyma zwierzęta, a prądu nie było 3 dni.
Mam nadzieję, że chociaż w weekend uda nam się gdzieś wyskoczyć, bo to morze we wrześniu stoi pod wielkim znakiem zapytania z powodu tych strat. Tylko teraz zastanawiam się gdzie by tu wyskoczyć.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

09 sie 2012, 10:55

hej :-)
asiu ludźmi wokół to Ty się kochana nie przejmuj :ico_oczko: jak to moja babcia powiedziała ostatnio: dziecko musi płakać, bo jakby nie płakało to coś jest nie tak :ico_sorki: powrotu do pracy z jednej strony zazdroszczę, bo ja nie mam gdzie wracać :ico_placzek: a z kasą też kiepsko, M wypłata ok.3tys/m-c, ale z tego utrzymanie mieszkania, kredyt na samochód, utrzymanie firmy M, budowa domu plus my i 2 konie na głowie :ico_sorki: póki mam macierzyński to starcza, ale jak się skończy to wychowawczy 10m-cy bez możliwości powrotu do pracy. ja nie wiem jak to będzie :ico_olaboga:
maż mial do mnie jakies fochy ze mnie bylo tak dlugo ( wsumie 3,50 h) ale mu przeszło :ico_haha_02:
aj, wiem coś o tym :ico_oczko: z tym że jak ja gdzieś wychodzę to M co chwilę dzwoni- a to o której wrócę, a to kiedy mały jadł, czy może go już wykąpać itp :ico_sorki:
rybka ja słyszałam teorię że dziecko do 3m-ca płacze za potrzebą, a powyżej zaczyna rozumować że płacz=bycie z mamą i płacze z nudów=chęci pooglądania świata/za bliskością/potrzebą.
a Piotrek dostał wczoraj marcheweczkę, ale średnio jemu zasmakowała bo całą wypluł. za to dziś zrobiliśmy podejście nr2 do marchewki i jadł aż mu się uszy trzęsły :-D jutro do marchewki dołączymy jabłuszko.. a dziś o 14 na szczepienie idziemy- aż się boję co to będzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 sie 2012, 11:13

asiab - e jak na pol etatu to fajnie,wyrwiesz sie z domu do ludzi,a z malutka i tak sporo czasu bedziesz :ico_sorki:

kingoza nawet pozniej,bo 7-8 m-czne dzieci odczuwaja lęk separacyjny,placa jak mama im z oczu zniknie,bo dopiero sobie uswiadamiaja,ze sa dwiema oddzielnymi istotami :ico_oczko:
maż mial do mnie jakies fochy ze mnie bylo tak dlugo ( wsumie 3,50 h) ale mu przeszło :ico_haha_02:
- ja jak wyszlam pierwszy raz po urodzeniu Zuzki,wrocilam dopiero o 1 w nocy i tez maz marudzil :ico_oczko:
podciąga się na rączkach do siedzenia, obraca się z brzuszka na plecki, i z plecków na bok - wiele mu nie brakuje do obrotu na brzuszek, tylko rączki mu przeszkadzają
- to on tez niezly akrobata,super :ico_brawa_01: Szymon tylko lezy i biega w miejscu,kilometry nozkami nabija :ico_oczko: No i jak na lezaku sidzi,to musze go juz pilnowac i przypinac,bo chce siadac :ico_szoking:
U teścia zwaliło cały dach z budynku gdzie trzyma zwierzęta, a prądu nie było 3 dni.
- jeju,straszne to wszystko,wspolczuje :ico_sorki:

Asieńka86, moj maly dostal zrobione przeze mnie mus jablkowy i pieknie zjadl,nawet sie bardzo nie wybrudzil :-D No i kaszke mu daje lyzeczka raz dziennie i pikene kupki robi,wiec widze,ze zaakceptowal :ico_sorki:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

09 sie 2012, 11:30

asiab, dzwoneczek82, nie ma co się przejmować takimi "głupimi" komentarzami.
dokladnie :ico_oczko:
Ja do pracy wracam za rok bo u nas 480 dni macierzynskiego tylko ze placa 80% zarobkow ale wazne ze placa :-D a no i do 8 roku dziecka mozna wybrac :ico_oczko:

dzwoneczku dzielny chlopczyk z Patryka super juz siedzi :ico_brawa_01:

Asienka powodzenia na szczepieniach :ico_oczko:

A zapomnialam sie pochwalic ze Elsa wazy juz 5600 i ma 62cm :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 sie 2012, 12:15

A zapomnialam sie pochwalic ze Elsa wazy juz 5600 i ma 62cm :-D
- faniusia :ico_brawa_01: No i strasznie mi sie podoba jej imie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jeju,jutro jedziemy na urlopik do Sopotu a ja nie wiem co mam spakowac,musze Andrzejkowi dac rzeczy na 3 tygodnie,bo zostaje u babci do konca wakacji,a pogoda aktualnie jesienna :ico_zly: Musze mu dac ubrania letnie i jesienne,na deszcz,na upal - matko,jak mi sie nie chce :ico_olaboga:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

09 sie 2012, 13:02

No i strasznie mi sie podoba jej imie

dziekujemy starsza siostrzyczka wybierala :-D

Rybka na 3 tygodnie to ty musisz naszykowac mu wszystkiego po trochu bo ta pogoda dziwna jest :ico_noniewiem:

A wlsnie rozgladam sie za spcerowka dla malej bo za dwa miesiace jedziemy do PL i musze miec jakas mala spacerowke ktora zmiescimy do auta patrzylam na QUINNY ZAPP XTRA ale sama niewiem :ico_noniewiem: znacie moze jakies fajne no i nie zadrogie i male :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 sie 2012, 13:06

justyna30, rozwazalam quinny zapp xtra juz mielismy kupowac ale jak zobaczylam na zywo jakie to wszystko slabe to sie przerazilam a dwukrotnie drozsze niz ta krora kupilismy. Mamy Espiro Magic taka:
Obrazek

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 sie 2012, 13:49

witam!!!
u nas wszystko ok dziewczyny spia a co ja znalazlam klub fitnness i silownie tylko dla kobiet i to przystanek ode mnie. jutro umowilam sie z trenerem na bezplatna konsultacje. wytlumaczy mi jak cwiczyc albo skorzystam z indywidualnego treningu bo koszt nie jest tak wysoki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość