Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

14 maja 2013, 09:32

Leona mnie tez juz by roslo no ale coz nie mam dzialki.. tzn mam w Pl :ico_oczko:

Ja bardzo lubie sobie w ziemi grzebac no ale nie mam teraz mozliwosci.. a jak mieszkalam z rodzicami to wszystko do robienia bylo na przymus wiec znow nie lubilam tego robic.. a to zebrac porzeczke a to plewic itd ale jak robie cos sama dla siebie to uwielbiam :-D


betina ogromne Gratki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez bym juz chciala zeby mi potwierdzila ale ja sie doczekac corrki nie moge i oby to jednak ona bo mnie ze wszystkich kalkulatorow plci chlopak wychodzi :ico_noniewiem: ja mam po adasku akurat sporo ubranek uniotex a jak juz potwierdze plec to bede sie mega cieszyc i szalec na zakupach dla coruni :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

14 maja 2013, 10:02

mogloby sie skonczyc o wiele gorzej bo ten wirus u dziecka moze rozprzestrzenic sie po calym cialku i maluch moze umrzec :ico_placzek:
U nas powiedzieli nam że wyniki były tak złe że nie wiadomo co by było dzień później. Do dziś jak idę do przychodni na badania z małą , czy do szpitala zanieść posiew to mówią a to ta dziewczynka co miała bardzo złe wyniki.
J w nocy spac nie moglam a teraz bym sie walnela w spanko :ico_noniewiem:
Nawet mi nie mów o nocy .U mnie dramat.Wstawałam 4 razy siku,do tego koszmary miałam straszne,ciągle się budziłam,gardło bolało.Oj mało spałam a teraz to zasnęłabym w 5 min.
Musze ogarnąć domek,zrobić pranie i może jak Lila zaśnie na drzemkę to ja się na chwilkę położę.
Pogoda miał być lepsza według prognoz ale dalej zimno i szaro.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

14 maja 2013, 12:29

szkieletorekkamilka - wiem co przeżyłyście znam strach o dziecko aż zabardzo :ico_sorki: dlatego najważniejsze jest zdrówko a resztasię jakoś ułoży. Jak byłam mała miałam 4 lata to zaczełam chorować na nerki i ciągneło się to przez trzy kolejne zimowe sezony - miałam nawrót choroby. Jako dziecko strasznie to przeżyłam bolesne zastrzyki i badania a w szpitalu byłam sama mama mogła w niedzielę przyjść na widzenie 15 min i podać mi cos przez drzwi :ico_placzek: oj mam mówi że byłam dzielna ale ja pamiętam jak w nocy nie spa,lam i płakałam w poduszkę :ico_noniewiem: takie były czasy że rodziców nie wpuszczali na oddział...
Zdrówka jeszcze raz życze i rzeczywiście trzeba być czujnym ale nie ma sobie co zarzucać bo naprawdę czasami cięzko zauważyć że coś się dzieje
betina suoer że wszystko ok dzidziuś duży i jak płec się potwierdzi to będziecie mieli parkę :ico_brawa_01: nie wiem czy z dziewczynka trudniej dasz radę :-)
U mnie pogoda pod psem pada i sennie jest a od środy miała być lepsza zobaczymy czy tak będzie :ico_noniewiem: Wczoraj po pracy M zajechał na działkę i przywiózł mi nazrcyzy i tulipany - pięknie pachnie w pokoju uwielbiam ich zapach :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

14 maja 2013, 12:33

Małgorzatka - śliczny brzusi w awatarku :ico_brawa_01:
dziewczyny czy któraś z was korzytała z kołyski lub kosza mojrzesza ? prosze was o opinie bo chciałam na pierwsze miesiące kiedy maleństwo będzie z nami w sypialni coś mniejszego od łóżeczka bo nie mam za dużo miejsca

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 maja 2013, 12:35

Edulita ja tez sie zastanawiam nad kolyska/koszem, ale najlepiej jakby ktos mi pozyczyl :ico_haha_01: i bym nie musiala kasy wydawac :ico_haha_01:
W ostatecznosci bedzie gondola od wozka, bo lozeczko bedzie w pokoju dzieciakow od poczatku

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

14 maja 2013, 12:49

ja szukam używanej ale ceny i tak spore podoba mi sie coś takiego
Obrazek
ale cena nowego masakra :ico_szoking:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 maja 2013, 13:12

No ja tez patrze na allegro :ico_oczko: tez uzywane

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

14 maja 2013, 13:15

podoba mi sie coś takiego
ale cena nowego masakra :ico_szoking:
Ja takiej nie chciałam bo jednak to większe,nieporęczne i miejsca więcej zajmuje. Ale każdy lubi co innego.
dziewczyny czy któraś z was korzytała z kołyski lub kosza mojrzesza ?
Ja miałam dla Lili i nadal mam kosz mojżesza. Jesteśmy z mężem z niego mega zadowoleni.Lekki więc przenoszenie na dół do kuchni czy na pole lub na wyjazdy rewelacyjnie się sprawdzał. Kupiłam nowy w UK ,znajoma mi go przywiozła stamtąd.Wypadałam jakoś 120 zł z stelażem .Używaliśmy go przez jakoś 4,5 miesiąca bo potem Lilcia już zaczynała podnosić się ,poza tym w tym czasie już chcieliśmy ją przenieść do osobnego pokoju do łóżeczka i tak tez się stało.
w szpitalu byłam sama mama mogła w niedzielę przyjść na widzenie 15 min i podać mi cos przez drzwi
Oj to musiało być bardzo ciężko.Ja na szczęście miałam tą możliwość że byłam z nią całe dnie i noce. Mąz chciał się na noce zmieniać ale ja mimo zmęczenia ogromnego bo noce to mało co spałam nie byłam w stanie jej zostawić .

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

14 maja 2013, 13:25

tego czego się boje przy koszu to to że stelaże są bardzo niskie a ja ze swoim kręgosłupem :ico_noniewiem: w tej kołysce jest dodatkowo przewijak zakładany na górę co jest pomocne przy przebieraniu czy toalecie pozatym wydaje mi się bardziej stabilne - nie wiem sama narazie się zastanawiam i rozważam bo jak bym upchneła na siłe łóżeczko to już do szafy sie nie dostane

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

14 maja 2013, 16:07

Dla mnie przewijak tam nie potrzebny by byl bo mam duzy przy łóżeczku

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość