Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 sie 2007, 11:11

wysypka na szczęście zeszła, więc to chyba było uczulenie :ico_noniewiem: , ale do końca nie jestm pewna bo gorączkował. Ostatnio jestem strasznie zaganiana, moja córa idzie w tym roku do zerówki więc musze jej pokupić parę rzeczy i przygotować więc jest troszkę bieganin po sklepach itd. Adi coraz lepiej chodzi :-) , potrafi przejść już cały pokój, nieduzy ale cały :-D , kupiłam mu też takie szelki do nauki chodzenia, fajna sprawa bo nie trzeba się schylać i kręgosłup nie boli, a mały czuje się w nich pewnie, bo jak traci równowagę to go wtedy trzymam. Wyglada to troszkę śmiesznie jak dziecko na smyczy i zawsze byłam przeciwniczką tych pasów, ale teraz jak spróbowałam to rewelacja, poza tym przydają się do przypięcia w wózku, rowerku itd. U nas w mieście dzisiaj są imprezy więc pewnie mnie tu dziś juz nie będzie, no chyba ze wieczorkiem wpadne zobaczyć co i jak bo mały raczej nie wytrzyma długo a córa zapowiedziała już że chce czekać do późnej nocy bo będą fajerwerki i lasery. Miłego dzionka, papa

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

25 sie 2007, 20:44

Maju a gdzie kupłaś? i za ile bo ja też chcę!
i ni powiem już nawet kiedy ostatnio byłam na jakiejś imprzie... u nas też dużo się dziś dzieje ale nie mam nawe tu z kim wyjść :ico_placzek:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 sie 2007, 20:53

szeleczki kupiłam za 13 zł, a na allegro są chyba za 10zł. Szkoda Lemonii, ale pewnie za jakiś czas juz będziesz miała spore grono znajomych, życzę ci tego :-) , ja juz w domku, bo małemu głośna muzyka bardzo przeszkadzała. Teraz szykujemy kolecja i spać :)

[ Dodano: 2007-08-25, 20:54 ]
Wiecie co znajoma mnie postraszyła, że jak dziecko za szybko zaczyna chodzić to bardzo niedobrze, bo jest coś nie tak z napięciem mięśniowym. troszkę sie przestraszyłam, nie wiem co mam o tym myśleć :ico_noniewiem:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

26 sie 2007, 09:46

Ania też chodzi i jak byłam u ortopedy i neurologa to obaj powiedzieli że wszystko jest w porządku więc się Maju nie martw jest OK.A takie szelki też mam ale rzadko używam.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

26 sie 2007, 12:32

Dzieki Margot :-).

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

26 sie 2007, 18:53

Nie ma za co Maju :-)

[ Dodano: 2007-08-27, 16:47 ]
Ania ma charakterek jak....chyba mama... jak nie może czegoś dosięgnąć albo nie chcę jej czegoś dać to macha rączkami,wścieka się a potem płacze....mały uparciuch czy to tak zostanie czy mogę mieć jakąś nadzieję na lepsze czasy ?

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

28 sie 2007, 16:53

Witam was dziewczyny Jestesmy po urlopie z powrotem i do tego z jednym zebem :ico_brawa_01: Wiki porusza sie metada czalgajaca ale za to bardzo szybko :-) ale juz zaczyna probowac sie podnosic tak wiec pewno niedlugo stanie . Szafki i firanki plus kable to najfajniejsze zabawki wszystko musze zastawiac.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

28 sie 2007, 18:34

to prawda, u mnie podobnie niedozwolone miejsca są największym zainteresowaniem Adiego :-D , a to najnowsza fotka Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-08-28, 18:42 ]
Margot ja poruszyłam już ten temat na forum i okazuje się, że wiele dzieci na tym etapie sie tak złości. Wszystko wg mnie w naszych rękach, jeśli pozwolimy aby maluchy osiągneły krzykiem to czego chcą to będzie ciązko je tego oduczyć. Mój Adi ostatnio był tak jak bisałam strasznie nerwowy, teraz odwracam jego uwagę i zabawiam go czyms innym i jest już lepiej. Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

30 sie 2007, 19:01

Ja mam tylko nadzieję że jej ta złość przejdzie....

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

30 sie 2007, 22:56

ja też, a dzisiaj postanowiłam nauczyć małego troszkę dyscypliny :ico_oczko: , tzn on za każdym razem w nocy po przebudzeniu chce cyca i traktuje mnie dosłownie jak "smoczka". Postanowiłam więc, że go tego oduczę i dzisiaj dostał cyca na kolacje ale nie zasnął przy nim. odłożyłam go do łóżeczka i kładłam na poduszce do czasu aż sie nie zmęczył. Był straszny płacz, ale co dziwne bez łez, kładłam go tack chyba ok 30 razy, jak się zmęczył pogaworzył sobie i poszedł spać. W nocy chyba jednak nie będe miała tyle cierpliwości co teraz i cyca dostanie, ale powoli staram się odzwyczaić go od tego nawyku. A czy ktoś jeszcze karmi piersią? Czy tylko ja ? :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość