MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 lis 2007, 11:14

witajcie kochane :)
Zulcia, :-D nie chce tutaj za bardzo narzekac... ale nie ma najmniejszych szans na to aby ktos przyjechal... brata przeciez nie poprosze (pracuje, dom buduje, uczy sie...) a rodzenstwo meza... kazdy dzieciaty... i to same maluszki... odpada...tesciowa- zapracowana biedna ze nawet czasu usiasc i odpoczac nie ma... a moja mama... po prostu powiedziala ze nie przyjedzie... ze dam sobie JAKOS rade :ico_placzek:
no i co tu robic? zacisnac zeby i nikogo sie nie prosic... tak jak poradzilam sobie po urodzeniu wiktorka (tez zupelnie sama) tak musze sobie radzic i teraz...
ale jest jeden plus tej calej sytuacji... a mianowicie nikt mi nie bedzie kiedys wypominal ze musial mi pomoc... :-D
czasem mam gorsze dni...bo nie oszukujmy sie ... boje sie jak to bedzie... prawie codziennie o tym mysle... ale z drugiej strony, to wydaje mi sie ze mam na tyle sil zeby przejsc przez to wszystko sama... :-) (tj z mezem, ktory mnie wspiera)

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: przepraszam was kochane ze tu takie rzeczy wypisuje, obiecuje... wiecej do tematu nie wracac :ico_sorki:

a jak wasze samopoczucie?czujecie juz jakies "motylki w brzuszku" :-D

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

19 lis 2007, 12:13

Jesteśmy więc w 16 tygodniu. Waga podskoczyła, ale dużą "winę" składam na barki jednej świetnej kucharki, która nakarmiła nas za wszystkie czasy w sobotę wieczorem.
Obecnie ważę 67,5 kg, więc 1kg więcej niż tydzień temu.
Dzisiaj nasze co-dwu-tygodniowe zdjęcie, ale to później, bo jeszcze w łóżku leżę :ico_oczko:
Motylków brak.

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

19 lis 2007, 15:16

MONIKAB fr pisze::-D podejrzewam ze u was bedzie pierwszy wnusio\ wnusia w rodzinie :-D dziadki z pewnoscia beda go rozpieszczac :-D
w mojej rodzinie bedzie juz drugi... ( tez z reszta ode mnie)... a od strony meza... nie bagatela... 7 dzieciaczek :-D przy czym bez przewagi jak na razie... 3:3 ( chlopcy: dziewczynki)... i nasze siodme malenstwo :ico_haha_01:


Tak u mnie w rodzinie to pierwsze malenstwo bedzie:9 wiec wszyscy nie moga sie doczekac moj mlodszy brat ktory ma 12 lat jak dzwonie to co chwila pyta czy juz kopie ostatnio powiedzial mi ze kupili z rodzicami basnie i ze jak przyjade na swita to beda czytac naszej dzidzi az sie normalnie rozkleilam !!Dlaczego tak daleko mieszkaja??!!

[ Dodano: 2007-11-19, 14:18 ]
A tak w ogole to witam was na dzis bardzo sedrdecznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MONIKAB fr pisze:a jak wasze samopoczucie?czujecie juz jakies "motylki w brzuszku" :-D

Czasem mi sie wydaje ze czuje ale juz sama po tem nie wiem czy to gazy czy Dzidzia :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

19 lis 2007, 15:19

cześć dziewczyny
u nas tak sobie, w piątek delikatnie plamiłam, teraz już jest lepiej tylko podbrzusze bardzo boli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

19 lis 2007, 15:35

babe_boom, Nic sie nie martw na pewno wszystko gra ja tez na moje podbrzusze narzekam jak nie wiem za kazdym razem jak ide do ginki to mowie o tym a ona za kazdym razem ze to normalne!!!Najbardziej boli jak za duzo siedze ale jak tu nie siedziec jak od 8 do 13 codziennie mam kurs!!!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 lis 2007, 15:51

babe _ boom, kochana lepiej moze skonsultuj te plamienia z lekarzem... sama nie wiem...
pewnie to nic takiego ... ja bym napewno spanikowala i dla pewnosci odwiedzila lekarza...
Ewelina, ale mlodziutki wujaszek... a jaki troskliwy :-)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

19 lis 2007, 17:42

Witajcie :ico_haha_02:
Ja właśnie wróciłam do domciu z pracy,nareszcie :-D A jutro czeka mnie siedzenie calutki dzień,więc do domu wrócę kole 20 :ico_zly: ,bo moja szefowa jedzie do Łodzi na cały dzień z koleżanką i jestem i za siebie i za nią.
MONIKAB fr, jeśli Ci jakoś ulży,to ponarzekaj sobie ile chcesz,przeciez po to tu jesteśmy,żeby się wzajemnie wysłuchać i pomagać.Na pewno wszystko się ułoży,nie martw się.
babe_boom, dla pewności przejdź się do lekarza,albo chociaż zadzwoń.
Ewelina83, fajnego wujka będzie miał Twój bąbelek.A co do bóli podbrzusza,to ja mam od soboty,na razie biorę no spe,mi też powiedzieli,ze macica się rozciąga.
szczako, a my dziś zaczęliśmy\łyśmy :ico_oczko: 16 tydz.I gdzie obiecana foteczka?
Pozdrawiam dziewczynki i zmykam cosik podjeść,bo jak wróciłam,to najpierw do Was,a dopiero teraz uciekam do kuchni.Papa

[ Dodano: 2007-11-19, 16:45 ]
szczako, znalazłam foteczkę :-D Brzunio śliczny i sporawy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

19 lis 2007, 17:48

Zulcia pisze:sporawy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mnie się wydaje, że nie rośnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

19 lis 2007, 18:26

szczako, hihi,to tak jak mi.Cały czas mi sie wydaje,że w tym okresie w ciąży z Zuzią miałam większy.I w dodatku mam wrażenie,że mi zmalał,zamiast rosnąć.Ale rośnie.Porównaj sobie zdjęcie z 14 tyg i 16 to zobaczysz różnice :-D

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

19 lis 2007, 18:38

Zulcia, a co Zuzia na to, że będzie miała rodzeństwo?
No i kiedy kolejna wizyta u lekarza?

Ja idę 17 grudnia. Przed tym oczywiście badanie krwi i moczu. W grudniu czeka mnie też jeszcze kontrola tych hormonów tarczycy i ewentualna wizyta u endokrynologa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość