ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

14 kwie 2007, 02:07

A ja wpadlam jeszcze na chwilke, i prosze jaka mila niespodzianka..super,ze kliknelas do nas madziorka!!!!!
Super,ze spedzasz milo czas,zreszta widac po fotkach z sisterkami,swietnie fotki i takie radosne jestescie,ze az milo popatrzec na takie buzki!!!!!
Fotki dzidziulka superanckie,sliczne,ja nie wiem,ale jak dla mnie to dzidzia na pierwszej fotce wykapany tatus tak jakos po ustach mi sie wydaje..powaznie..starsznie podobna do tatuska!!!!!chyba,ze juz tak pozno i mi na glowe cos poszlo ze zmeczenia,ale i tak wiem swoje!!!!!
Bardzo sie ciesze,ze z malenstwem wszystko w jak najlepszym porzadku i tak trzymac!!!!!ciekawe czy to chlopczyk czy dziewczynka,ja obstawiam na dziewczynke,zobaczymy czy mam racje!!!hihih
Milego dalszego pobytu,zakupow,itd....i super spedzonego czasu z siostrzyczkami,zreszta w to nie watpie,pozdrow je od nas!!!!
Buziaki dla Ciebie i dla maluszka!!!
co do ksiazki jezyk niemowlat Tracy Hogg to bardzo fajna,ogladalam duzo jej programow,a ksiazke mam w wersji elektronicznej..

Dziewczyny w koncu lece spac,znajomy nam zadzwonil wieczorem,ze gdzies jedziemy na jakies safari czy cus z rana....wiec musialam przygotowac ekwipunek dla Vinee,tj,caly prowiant,ale tego duzo,hihihi...mam nadzieje,ze mnie nie rzuca lwa na pozarcie,tak wiec dzis beda grzeczna w razie czego.. :-D
Dobranoc kochane,slodkich snow!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 kwie 2007, 09:42

Dzien dobry kobietki
Madziorka super fotki i ciesze sie ze wszystko oki z dzidziusiem i ze bawisz sie "szampansko" :ico_brawa_01:
Ilonka masz racje pokaze facetowi jak potrafi kobieta w ciazy wojowac :ico_zly: :ico_nerwusek:
a ja juz nie spie bo zadzwonili z roboty czy nie chce dzis popoludnowki zrobic bo jakas irolka chce na impreze isc, to ja im na to :fuckyou2:
nie mozna wykorzystywac :ico_ciezarowka:
dzionek zapowiada sie piekny, a ja sobie robie dzis dzien dla siebie bo moj jedzie autko naprawiac, a jak posprzatam domek to spadam na miasto :ico_brawa_01:
najpierw sie wyzyje na facecie od tel, a potem skocze zobaczyc co tam ciekawego przyszlo dla malych fasolek :ico_brawa_01: z pewnoscia nie omieszkam cos kupic jak zawsze :512:
buziaczki i milego dzionka zycze

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 kwie 2007, 09:59

witam w sobotni, przesłoneczny poranek :ico_oczko:
madziorka hihi, super fotki, ale piekna pogoda w Krakowie, tylko pozazdrościc spacerku :ico_oczko: dzidzius, przyłączam sie do Ilonki, mały klon tatusia :-D

Ilonuś oj jak ty mnie dobrze znasz :ico_oczko: uwielbiam różowy!!! :-D a koszulka naprawde super, jak z moich snów :ico_oczko: ...moze kiedys cie wykorzystam i rzeczywiscie mi cos podeslesz :ico_oczko: ale masz fajnie, wycieczka z rana! a ja mam z rana sprzątanie :ico_noniewiem:

kupilismy lence wczoraj taczke i wiaderka i takie pierdoły do pisakownicy, której jeszcze nie ma :-D jak posprzątam to wyjdziemy na dwór i powklejam później jakies zdjęcia.
pogodnej soboty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 kwie 2007, 10:00

hej kobitki :-D

zgłaszam się żem nadal w domciu z ogromnym brzucholkiem... ale widać taki juz mój los, ze na stare lata przyszlo mi uczyć się cierpliwości :ico_oczko:

przepraszam, ze nie odpisze teraz na posty, ale moje kochanie ma wolny weekend :ico_brawa_01: a ja nie mogę coś usiedzieć w domciu, więc gdzieś za niedługo wybywamy... jak wrócę to się odezwei wtedy grzecznie napiszę więcej... a jakby coś się działo, to nie martwcie się mam nr telefonu do Ilonki, Marty i Kasi więc na pewno bedziecie wiedziały :-D

buziaczki i milego dnia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 kwie 2007, 10:10

Kasiunia, baw sie dobrze z męzulkiem i odpocznij sobie troszke! ...telefon, na wszelki wypadek, nosze przy tyłku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 kwie 2007, 10:50

hejka
dziewczyny przekaze adamowi , ze maly podobny do niego.... ucieszy sie hihi on twierdzi, ze wrecz odwrotnie.... hihi jesli do tausia podobny to moze chlopczyk co???

Ilonka dzieki wielkie kochana za autora ksiazki..ja znalam tlyko tytul a teraz bedzie latwiej ja znalezc... bawcie sie super i koniecznie zdaj relacje z safarii.... brzmi swietnie... hihi

Kasik wypoczywaj i spij do bolu... poki jeszcze mozesz hihi juz niedlugo kruszynka bedzie z toba,.... hihi wszystkie czekamy tu na wiesci w napieciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zmykamy do aquaparku... oczywiscie zjezdzalnie sobie daruje.... tylko plywanko i ewentulanie jakies wiry wodne hihi i jacuzzi... choc mi sie w nim nudzi.... hihi za to adas uwielbia.... wystrawiac brzuszek i lezec ..no ale nie ma go z nami... jeszcze tydzien i wracam do niego...

zycze wam milego dzionka do uslyszenia papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 kwie 2007, 11:04

madziorka na 9 miesiecy kasik wkleila linka do skopiowanej ksiazki,wiec jakbys jej nie znalzla,to mozesz sobie tam poczytac....tylko,ze ja nie moge otworzyc :ico_placzek: czegos w kompie mi brakuje,ale nie wiem czego ;( bo niektorych filmikow tez nie otwiera ;( madziorka piekne zdjecia...wygladacie super,bardzo radosnie,a dzidzia sliczna :ico_brawa_01: i najwazniejsze,ze zdrowa :ico_brawa_01: kasiaa lenka pewnie juz sie nie moze doczekac piaskownicy ilonka ale masz z vinee wesolo,taka smieszka z niej :-D kasik nie martw sie ...juz niedlugo :ico_haha_01: martucha chyba niepowazni sy a,ze po 8 nockach jeszcze do pracy przyjdziesz :ico_puknij:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 kwie 2007, 12:26

hej laski!!!!!
wiecie co mi sie zdaje???????????????????????? ze my tak wszystkie w napieciu czekamy az Kasik urodzi, ze w koncu przyzwyczaimy sie do tego czekania i w najmniej oczekiwanym momencie kiedy nie bedziemy sie spodziewac to Ona zacznie rodzic :ico_brawa_01:
Kasik baw sie dobrze!!!! :ico_ciezarowka:
Lucy kochana masz racje !!!!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 kwie 2007, 13:04

Madziorka "Jezyk niemowlat" napisala Tracy Hogg i Melinda Blau. tu masz lineczka do zeskanowanej ksiazki

http://pokluda.net/manuals/jnth.pdf

Pogode masz pekna na wakacje. ja tez z niej korzystam, bo znajduje sie teraz ok 35 km od ciebie :-D Twoje dziecko na skanie ma meskie rysy twarzy (tak moj brat zawyrokowal :ico_oczko: )

Martucha, moze w poniedzialek tez ze mna do banku sie wybierzesz zastraszyc urzedniczki. Jak moja mama sie dowiedziala, jakiego mam plana na poniedzialkowy poranek, to powiedziala, ze wolne bierze i pod kluczem mnie bedzie trzymac, zebym nerwow sobie i dziecku oszczedzila.

kasi.k termin porodu jest tylko przypuszczalnym terminem porodu i bardzo malo dzieci sie rodzi dokladnie w tym terminie. Wiekszosc jest przenoszona, a ty jeszcze masz kilka dni do due day, wiec nie pnikuj. ja ci daje jeszcze na oko ok. tygodnia. Lez i sie nie przejmuj a milo sie rozczarujesz.

kaasiaa a piasek skad wezmiecie? mi to piaskownice zle sie kojarza. jak rano wygladam przez okno to w naszej osiedlowej piaskownicy psy i koty zalatwiaja swoje potrzeby, a kolo poludnia piaskownica jest pelna dzieci. czy ci ludzie sa slepi???? mam nadzieje, ze ty leniowi zabezpieczysz ta piaskownice przed siersciuchami?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 kwie 2007, 17:12

ale super pogoda :ico_brawa_01: ide sobie na placyk posiedziec :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość