Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 sie 2009, 08:44

PaulinaS tyle tetrówek na pewno wystarczy:)
Ja na szczęście nie miałam problemów gojenia z raną.Jak widać chyba będzie większość cesarek u nas:(

MonikaSko ale byłby numer gdyby tego siuraczka jednak nie było:)

Kilolek małe Twoje dzieciątko nie jest:) ciekawe jakie będzie moje za 1,5 tygodnia jak teraz w 26 i 2 dni ważyło 900 gr..

Wczoraj byłam w carrefourze. Też mają fajne przeceny. Kupiłam spodenki z myszką miki za 10 zł i 2 sztuki body z myszką za 14 zł więc nie tak źle. Na razie odpuszczam z kupowaniem, aż nie zrobię segregacji bo być może że wszystko już jest

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

07 sie 2009, 09:20

Witajcie

po pierwsze to:
Kilolek wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

no duze masz dzieciatko :ico_oczko: ciekawe ile moje juz wazy hehe dowiem sie dopiero 17
ja tez mjusze kupic pieluszki tetrowe z 10szt
fakt mam ze 3 szt po Wiki :ico_szoking: hehe ale niech Zuzia bedzie miala nowe :-D

wczoraj dzwonila do mnie kumpela i zaoferowala mi pileuszkli dla niemowlaczka te newborn ma ich prawie ze 100szt zrobila zapas a teraz jej synek juz wyrusl z tego i chce mi je dac :ico_brawa_01: takze pieluszki na poczatek tez mam
fakt bede musiala i tak dokupic bo takie malenstwo bardzo duzo ich zuzywa :-D

Uleczka widzisz cos mi sie pomyliło heh oki to moze byc po wyjezdzie twojej siostry niema problemu
a przez chwilke sie usmialam jak napisalas ze twoja tesciowa do \Słupska pojechala bo moja sie niedawno tam wprowadzila hehe :ico_oczko: :-D i mieszka od paru miesiecy w Słupsku :-D
Na razie odpuszczam z kupowaniem, aż nie zrobię segregacji bo być może że wszystko już jest
ja tak samo niestety hehe musze posegregowac ciuszki bo mam ich troche a niepotrzebnie zeby sie zmarnowaly hehe
tylko jak tu sie nieoprzec takim słodkim ciuszkom jak sa te wyprzedaze :ico_oczko: :-D

Wczoraj bylismy z dziewczynkami na Wesołym miasteczku,wiadomo dziewczyny zadowolone ale jak zawsze im mało ,i kapaly sie w Fontannie
dzisiaj pojdziemy moze to takiego Malpiego Gaju gdzie sa kulki i takie inne zabawy dla dzieci
pogoda jest szkoda siedziec w domku :-D
milego dnai zycze

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 sie 2009, 21:01

Czesc kobitki :-)
Gdzie sie podziewacie??
My wlasnie bylismy u kolezanki co ma blizniaki z 19 czerwca. Kruszynki takie ze szok bo nie dosc ze blizniaki to jeszcze urodzily sie 1,5 m-ca za wczesnie. Teraz maja doiero po 3 kg ale najwazniejsze ze zdrowe i wszystko ok. Takze ponosilam sobie troszke i sie napatrzylam. I juz nie moge sie doczekac mojej Agatki po tej stronie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-08-07, 21:03 ]
Kilolek WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO z okazji urodzinek
Spelnienia marzen i duzo radosci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 sie 2009, 21:06

Kilolek wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent:
dzięki :ico_haha_02:

A ja dziś obeszłam całe Centrm i nie kupiła doslownie nic, o przepraszam 10 pieluch tetrowych kupiłam :ico_noniewiem: lipa straszna. W C&A spore wyprzeaże, ale zostały same rozmiary 40 i 50 :ico_noniewiem: i parę sztuk większych dla dziewczynek. Nawet w smyku jakas straszna czystkka, nic nie ma ciekawego, no nawet majtek poporodowych! Ale wybrałam wózek.
http://www.allegro.pl/item703354534_gra ... mocja.html
ostatecznie okazalo si, ze najlepszy jjest prawie najtańszy, bo te drioższe straznie ciężko sie prowadzi i podnosi, by podjechać pod krawężnik - a wypróbowalam jej bez dzieci, więc z dziecmi na pewno nie da radyy. Jedyny minus w tym wózku to kosz do którego nie ma jak się dostać po rozlożeniu tylnego siedzenia.

[ Dodano: 2009-08-07, 21:10 ]
Kilolek WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO z okazji urodzinek
Spelnienia marzen i duzo radosci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
dzięki

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

07 sie 2009, 21:15

kilolek, Wozeczek fajny ale ja bym sie chyba na podwojny nie zdecydowala, jest mniej poreczny ciezszy i duzo wiekszy. Obawiam sie ze jazda nie bedzie zbyt cieawa. A synek ma juz prawie dwa lata, takze dlugo w nim nie pojezdzi.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 sie 2009, 09:15

Kilolek szkoda, że potem nie możesz jakoś tych wózków odczepić? fakt nie jest drogi i potem najwyżej przerzucisz się już na spacerówkę na lato jak Kubuś nie będzie jeździł. Ogólnie to w Niemczech właśnie tylko tak wożą dzieci jeśli oboje potrzebują wózka. Fajny widok;)
Spóżnione ale jak najbardziej szczere życzonka urodzinowe :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ja wczoraj miałam tragiczny dzień. Wzięłam chyba sobie za dużo na głowę. Jakbym w ciąży nie była. Najpierw obiad. Potem obieranie ogórków. Pranie, odkurzanie, kurze. Po południu jazda z Matim na basen. Potem zakupy, budowa. Rozpakowywanie zakupów i robienie słoików z ogórkami. Do godz. 20! Nie chcę już nic choćby mi ktoś za darmo przynosi. Nie robię już żadnych przetworów w tym roku:)W rezultacie całą noc bolała mnie głowa. Do tego mam zapalenie dziąsła. Jest jakaś kieszonka przy koronce, którą robiłam. Moja dentystka tak twierdzi, a inaczej twierdzi lekarz który robił koronkę. I tak się męczę. Nie mogę jeść lewą stroną bo mam pęknięty ząb zaleczony, a drugą bo zapalenie. W środę idę do dentysty. Może już lewą stronę mi zrobi i z prawą się wyjaśni:(

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 sie 2009, 12:51

Hej hej

Dzis pierwszy dzien gdzie mam okazje usiasc na neta w ciagu dnia.
Zaprowadzilam Milana do przedszkola , a Nathan spi.
Oj ciezko dzis sie prowadzilo Milana, , bo ja dzis pierwszy raz , tamten tydzien prowadzil maz, nie chcial zostac, plakal rzucal sie, ledwo go pani utrzymywala, no nic z czasem przyzwyczai sie.

U mnie zapowiada sie porod naturalny.
Drugi syn mial 4 kg, i jakos normalnie mi sie rodzilo, choc jestem raczej drobnej postawy.
Ogolenie wszystko ok.
Pogoda w kratke.

Ja moge pokazac jaki mam wozek dla malej, po Nathanie, strasznie jestem zadowolona, wielka gondola, super sie prowadzi, a podwojnego nie chce bo niby Nat maly , ale Nathan nie przepada za jazda w wozku, ten starszy lub i sie bardziej wozic.

wozek
Obrazek
http://bobasek.eu/?action=GetItem&arg1=3

lozeczko turystyczne po starszym
cos takiego
http://bobasek.eu/?action=GetImg&arg1=2378.jpg

fotelik samochodowy z baza
http://www.allegro.pl/item707846515_chi ... attan.html

to chyba na tyle z tych wazniejszych rzeczy :ico_noniewiem:

Pieluchy tetrowe kolorowe
http://www.allegro.pl/item699546209_kol ... mocja.html

flanelowe , tez kolorowe

flanelowe z ceratka
http://www.allegro.pl/item704591492_pie ... kolor.html

2 reczniki z kapturkiem

wanne

posciel rozowa dokupic musze i troche ciuszkow

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 sie 2009, 14:35

Siunia oczywiście wszystko bardzo ładne. Ale Ty to wszystko musisz kupić? czy to wszystko masz po chłopakach?
Dobrze, że masz pozytywne nastawienie odnośnie porodu. Ja w sumie też, ale na naturalny chyba nie mam co liczyć. Widzisz ja 3950 nie mogłam już urodzić.

Jadę zaraz do dentysty z tymi zębami. Mam dość męczarni. od wczoraj jem tylko kaszkę i zupę.Nawet owoca nie mogę zjeść:(

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 sie 2009, 20:53

matikasia, wszystko mam po chlopakach, wiec u mnie tylko drobniutkie zakupy, ciuszki w kolorze rozu, posciel , kosmetyki i pampersy wiec cale nic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

11 sie 2009, 09:03

Witajcie
unas dzis pierwszy dzien bez upałow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tak sie ciesze bo mam juz dosc
siunia super masz ten wozek ja mam podobny jak znajde zjdjecie to wkleje :-D
a te pieluszki bombowe i niedrogie :ico_szoking:
i fajnie ze masz prawie wszystko po chlopakach tylko rozwe ciuszki i pieluszki :-D :-D

matikasia, jak tam u dentysty?mam nadzieje ze juz niecierpisz :ico_nienie:

Ewka_82, a tobie w dniu twych urodzin :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: Sto lat!!!!

moja Wikiunia tez obchodzi dzis 6 urodzinki i stwaiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
mamy imprezke urodzinowa zrobilam torta "motylka" i po imrezie wkleje fotki

musze w pietek zrobic badania i poprosic o nowa recepte na zastrzyki
co fakt to fakt chociaz jak sie kłuje to mnie juz nogi nie bola znaczy sie te żyly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
takze moze to i dobrze ze je biore zoabczymy

buziaczki i milego dnia zycze :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość