79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

25 mar 2010, 23:21

Witajcie:)
Ja dzisiaj zaczelam sezon grilowy. Kacper się wyszalał na calego. A mi jakos sie tez weselej zrobilo po 2 browarku :ico_oczko:
A myslicie ze ten zjazd z mezami? Nie wiem czy mnie Rysiek sama pusci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

25 mar 2010, 23:23

Ela no rzeczywiście sporo się traci jak tak człowiek cały dzień w pracy siedzi, obyś znalazła coś bardziej Ci pasującego.

A ja doszłam do tego że chyba ostatnie dwa dni złości Adasia były spowodowane brakiem cyca, tak się zawzięłam że go odstawie że chyba to wyczół bo jak się darł wieczorem i z braku laku mu dałam cyca to się uspokoił, potem się długo przytulał i nie chciał puścić mimo, że nie jadł, chyba mu o bliskość chodziło, a potem zasnął i jak wyszłamz domu przed 19 wróciłam teraz to cały czas ładnie spał i nic się nie budził, więc ja już nie wiem, chyba zostanie z tym syfem na buzi no bo jak ma się tak drzeć to ja zwariuje, najlepiej mu jak sobie pociumka a potem doje z butelki bo i wypieszczony i najedzony....ech

[ Dodano: 2010-03-25, 22:24 ]
A moje ecco sprzedałam na allegro za 91zł całkiem nieźle bo sama kupiłam za 40 dolców jak był za 2zł z kawałkiem więc wyszło na zero.

[ Dodano: 2010-03-26, 07:30 ]
Nie no Anita bez mężów, tylko w naszym gronie, co nam po nich:) Jak będą same baby i dzieci to na pewno Cię puści!

A ja dzisiaj pobudka o 5.30, Adaś budzi się ze słońcem, za to zdążyłam już zmyć mieszkanie, zetrzeć kurze, umyć okna, posprzątać kuchnie i zrobić pranie, teraz Adaś przysnął ale ja się głodna zrobiłam więc papusiam śniadanko i moze uda mi się jeszcze chwilke zdrzemnąć bo oczywiście Tosia i M śpią dalej w najlepsze.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 mar 2010, 09:28

A ja dzisiaj pobudka o 5.30, Adaś budzi się ze słońcem, za to zdążyłam już zmyć mieszkanie, zetrzeć kurze, umyć okna, posprzątać kuchnie i zrobić pranie, teraz Adaś przysnął ale ja się głodna zrobiłam więc papusiam śniadanko i moze uda mi się jeszcze chwilke zdrzemnąć bo oczywiście Tosia i M śpią dalej w najlepsze.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Kobieto, co Ty bierzesz, że masz tyle energii? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja aż sie wczoraj popłakałam z bezsilności. Pamiętacie rozmowę o której Wam mówiłam, że mi rewelacyjnie poszła i czekałam tylko na telefon z propozycją pracy? Babka się nie odzywała więc wczoraj do niej zadzwoniłam i powiedziała mi, że byłam na 2 miejscu. Pracę zaproponowali dziewczynie, która jest na studiach zarzadzanie nieruchomosciami wiec bardziej im odpowiada jej profil, ale mnie oceniła bardzo wysoko i zebym sie nie martwila bo na pewno szybko cos znajde. :ico_placzek: I tak w kólko. A jak mnie gdzies chca to ja rezygnuje bo mi albo godziny pracy nie odpowiadaja albo kasa albo jeszcze cos.. Załamka!!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 mar 2010, 10:58

Ula a może np zrób sobie jakiś kurs z nieruchomościami, na pewno coś ciekawego znajdziesz. A ja energii w cale nie mam ale jak mam siedzieć i nic nie robić bo Adaś nie śpi a i tak muszę posprzątać to jak zrobie to z rana to mam cały dzień spokój. Niestety jestem pedantką, strasznie to męczące dla mnie i otoczenia bo mnie nawet kawałek brudu denerwuje, czy porozrzucane rzeczy, wiecznie są o to awantury z moim M bo on zostawia ubrania tam gdzie się rozbiera.

Jutro jedziemy na weekend do znajomych , oby utrzymała się pogoda bo prognozy nie są zbyt optymistyczne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 mar 2010, 12:53

Ela rozumiem Twoje rozżalenie :ico_pocieszyciel: moja droga cóż Ci moge powiedzieć...życzę Ci tego z całego serca abyś znalazła odpowiednią pracę!!!

Ania no faktycznie 7.30 a Ty już tyle zrobiłaś???Wowo podziwiam Cię Kobieto!!!!!Wózek super :ico_brawa_01: Miłego weekendu!!!

Ula prosze nie załamuj się!!!Jest gorszy czas, ale przyjdzie ten lepszy, po burzy zawsze wychodzi sło ńce!!!! :ico_buziaczki_big:

Anita no bez meżów :-D Będzie miała coś przeciwko bo nie wiem czy żartowałaś czy nie?? :-D

Niedawno wróciłam z Nelką ze spaceru a wyszłyśmy o 9 więc jest mega zmęczona a ja mam święty spokój :ico_brawa_01: Adaś wrócił i pojechał po nowy samochód ale wreszcie będzimey cały weekend sami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 mar 2010, 16:44

No Marta to udanego weekendu w trójeczke, ja się strasznie cieszę że wyjeżdżamy bo jako, ze nie będzie tam nic dla Marka do roboty to sobie w końcu odpoczniemy, pogrilujemy :)
Byłam z Adasiem na zakupach i na spacerze, a Tosia poszła dziś z dziadkiem, wyszli o 11 i jeszcze ich nie ma ale dałam im jedzonko i picie więc jestem spokojna.

Ja już nie wiem co z tym Adasiem zrobić, samego cyca mu nie wystarcza bo płacze z głodu, jak je sztuczne to ma zaparcia i boli go brzuszek-czytaj płacze plus ma wysypke, a jak mu dałam rano pepti to zwalił taką śmierdzącą zieloną kupe, fuj :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 mar 2010, 17:13

Ania, z pepti ponoc moze tak byc na poczatku, ale ja za bardzo nie pamietam :ico_oczko: mam nadzieje ze przynajmniej je, bo smierdzi nieziemsko :ico_oczko: A mi sie zachcialo wyjsc dzis na obcasach i chwala panu ze wzielam buty na zmiane bo chyba bym nie doszla do domu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 mar 2010, 20:01

a my dopiero teraz wrociliśmy ze spaceru od 15 :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 mar 2010, 20:14

A ja się dopiero obudziałam :ico_szoking: położyłam się dziećmi na drzemkę o 16 i spaliśmy do teraz :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 mar 2010, 14:03

Ale wam dobrze z tym spotkaniem. szkoda ze ja nie mam blizej, tez pewnie bym sie z wami spotkala i to z mila checia, dzisiaj jestem z dwojka, a maz w pracy i mam juz dosc, czuje sie dziwnie, ale jutro i pojutrze mam wolne a w poniedzialek kornelek konczy 3 latka :ico_tort:
wlasnie wkleilam sobie nowy suwaczek :)

[ Dodano: 2010-03-27, 13:05 ]
zauwazylyscie ze mamy takie same suwaczki????

[ Dodano: 2010-03-27, 18:56 ]
ale tu cisza....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość