julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 sty 2010, 10:32

agniecha, witaj! Zapraszamy serdecznie do nas! :ico_brawa_01:

Martalka, fajnie, że masz dostęp do takiego swojskiego mięska! :-) Ja nie cierpię tych z marketu - ich smak i zapach mało ma wspólnego z prawdziwym mięsem, ale wiejskiego nie mam gdzie kupić. Czasami mam tylko dobrego kuraka, bo mężulek ma babcię na wsi, która czasami nam podrzuci taką kurę, ale świniaków nie ma.

Ja już jestem w trakcie konczenia porannej ricore :ico_kawa: i muszę wracać do szarej rzeczywiscości - pisanie, pisanie, pisanie - obym miała wenę twórczą :ico_sorki:
Aha... wczorajszy spektakl był po prostu suuuuuuper! Aktorzy zagrali wspaniele, publiczność była zachwycona. Poszłabym raz jeszcze na to samo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 sty 2010, 11:12

i ja witam z rana tez przy porannej :ico_kawa:
zaraz przyprawie mielone na obiad i wyruszamy z Iga na przedpoludniowy spacerek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sty 2010, 11:32

julchik, mnie to mięsko bardzo cieszy, chociaż rzadko tam jeździmy, ale przynajmniej mamy na jakiś czas zapas i nie musimy kupować.

Powodzenia w pisaniu.
Ja właśnie skończyłam tłumaczenie i będę odpoczywać (jak mi Damian da). ;)


aha, wczoraj wieczorem wypiłam kawę i zdarzyło się coś czego nigdy nie miałam- nie mogłam zasnąć do 4 nad ranem!! (a pisałam do 1:30)
Uciekam sprzed tego monitora. Mam dość ;)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

18 sty 2010, 12:53

Witajcie
Mam do was ogromną prośbę - zaglądnijcie tam :ico_sorki:

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=8341

NICOLA_1985

18 sty 2010, 13:37

hej dziewczyny :-)
ja byłam rano na badaniach, morfologia i glukoze piłam... feee... dobrze ze miałam ze soba cytrynke :ico_sorki:

agniecha witaj dopisze Cie na pierwsza stronke :-)

Martalka ja jestem beztalencie kulinarne.... moj S wczoraj robił bitki pycha :ico_haha_01: gdybym ja je robiła na bank bynie wyszły.. :ico_oczko:

teraz jestem chwilowo w domu, mama mi przywiozła Karoline bo na noc została u moich rodziców zebym jej przed badaniami nie musiała wieźć za miasto (moi rodzice nie mieszkają tam gdzie ja tylko kawałek po za miastem)
moi rodzice pojechali na zakupy i po zakupach znowu przyjada po Karoline bo my z S musimy jechac do notariusza jak tylko z pracy wróci. mam nadzieje ze dzisiaj juz dostaniemy klucze do mieszkania :ico_sorki:

weekend mi minął dosyc spokojnie, niedziela tylko była troche nerwowa... pojechalismy do babci od mojego S. tzn nie załuje ze do niej pojechalismy bo ogolnie nie jest zła wrecz przeciwnie.. ale moja tesciowa tez tam była z moim szwagrem i jego laską ale nawet nie dali znac ze tez jada a my jechalismy z drugim szwagrem (drugim bratem mojego S) i jego dziewczyną.
jak weszlismy to jakos towarzystwo umilkło tesciowa siedziała zabuczała, a szwagier z dziewczyna tez ani "be" ani "me" i do godziny pojechali do domu...
moj S sie wkkurzył na nich i powiedział ze ma ich gdzies skoro tworza jakis czeski film.. nikt nic nie wie o co chodzi... nikt sie nie odzywa do nikogo za nic... :ico_puknij:
mi tez sie udzielił nerwowy nastrój mojego S i uwazam ze ma racje bo to nie pierwszy raz maja takie jazdy... a moj S chce wziąsc tego swojego brata na chrzestnego naszego drugiego dziecka :ico_puknij: chyba bede musiała mu to wybic z głowy bo ja nie chce na chrzestnego kogos z kim nie mam dobrego kontaktu :ico_noniewiem:
ten drugi brat od mojego S z ktorym my jechalismy jest normalny, mozna z nim normalnie pogadac i nigdy nie odwalał takich szopek zeby sie nie odzywał do nas z niewiadomego powodu.. on jest właśnie chrzestnym mojej Karoliny i takiego chrzestnego chciałabym tez dla mojego drugiego dziecka.
a wczesniej mnie jeszcze wkurzyła zona od wujka od mojego S (ona jest młodsza odemnie) ma syna Kewina. wogole nie zwracała na niego uwagi robił co chciał, biegał po całym domu darłsie jak kot obdzierany ze skóry cały czas zabierał Karolinie zabawki ( ja tam jej woze jej zabawki bo wiem ze nie ma szans zeby on dal jej pobawic sie swoimi) a on jeszcze jej zabierał nawet jej zabawki, ona nie mogła spokojnie przejsc przez pokuj bo caly czas za nia biegał i ja popychał, a potem jak karolina grzecznie siedziala i bawiła sie monetami - lubi liczyc drobniaki- to on sobie usiadł na mnie i cały czas jej zabierał pieniądze i skakał po mnie a jego matka nic, pozniej dawalam karolinie pic moja herbate to on jej probowal caly czas wyrywacszklenke i chcial sie napic to ja mu podawalam jego szklanke i tłumaczyłam ze nie wolno zabierac karolinie ze tu ma swoj soczek ale kompletnie mnie olewał i dalej swoje.. oczywiscie jego matka na to nic.. zero reakcji.. wkoncu Kewin dostał napadu szału zaczał sie cały trzesc biegac z pokoju do kuchni az udezył z całej siły głowa w szafe i jego matka dopiero wtedy go z takimi nerwami wzieła do swojej sypialni i poszła go chyba uspać :ico_puknij:
nie raz juz były takie sceny ale chyba az tak zle to nigdy nie było.. ja nie wiem co ona sobie wyobraza??? ze co ze przychodza goscie do niej niańczyc jej dziecko? a ona ma wtedy wolne? no sory.. ale ja mam swoje dziecko i na nikogonie zwalam opieki jak do mnie goscie przychodza.. i przedewszystkim moje dziecko wie co wolno a czego nie a jak zapomi o tym to najpierw przypominam słownie a pozniej sa konsekwencje.. a uniej o wychowywaniu nie ma mowy ani jak gosci nie ma ani jak goscie są... :ico_olaboga:
wogóle wczorajszy dzien był dzinwy jak wracaliśmy - ja byłam kierowcą - to co chwile na drodze cos.. to mi nie chciał samochód z pod domu ruszyc bo zaspy straszne nieodsniezone, pozniej przejechałam po wielkim zdechłym psie a pozniej facet wjechał na moj pas bo o mało nie rozjechał innego psa ktory postanowił przejsc sobie przez droge...
normalnie wczorajmiałam ochote sie z kims zamienic miejscem w samochodzie

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 sty 2010, 13:52

Nicola, no niestety tak to jest, że z rodzinką często najlpiej się wychodzi na zdjęciu :ico_oczko: Powodzonka z trafnym wyborem chrzestnego! :-)

Martalka, miłego odpoczynku! nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo mnie już mdli od patrzenia w monitor :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sty 2010, 14:23

miło się pobawić z maluchem dla odmiany (spacer, zabawy na dywanie). Odpoczęłam, ale chyba dlatego, że mąż miał na 12 tą i sporo porobił (pomył naczynia, sprzątnął).

Nicola, faktycznie dziwny dzień... łatwo się mówi, ale olej rodzinkę... a chrzestnego innego poszukaj :ico_noniewiem: A i to łatwo się mówi, wiem coś o tym ...ja teraz nie wiem kogo wybrać... żaden z kandydatów nie dość, że nie jest z nami blisko, to i charakterem i postawą mi nie odpowiada (a to rodzina małża)... Moim zdaniem chrzestni powinni nie tylko być na papierku, ale również powinni jakąś postawę dziecku przekazywać.
I takich mam do tej pory. Chrzestni chłopców fajni, umieją się nawet zająć, przewinąć, nakarmić -nie mając własnych dzieci. Jedna z chrzestnych to samo- złota dziewczyna, druga... raczej taka sobie... No i nie mam pomysłu co teraz...


co do gotowania, to ja też talentem nie grzeszę, ale co nieco sobie chyba wyćwiczyłam przez lata.
Ba, zawsze myślałam, że pieczenie ciast- nie dla mnie. Ale okazuje się, że i ciasteczka mi wychodzą i babeczki z czekoladą, i ciasta i nawet tort!!

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 sty 2010, 10:46

Cześć Dziewczyny, to ja sie dzisiaj witam pierwsza, stawiam :ico_kawa: i życze wszystkim miłego dzionka! :-)

Wczoraj po południu odpuściłam sobie pracę przy kompie pomimo ogromnych wyrzutów sumienia, ale strasznie piekły mnie oczy i cały wieczór przeleżałam z okładami z herbaty. :ico_olaboga: Musiałam im dać troche odpocząć.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

19 sty 2010, 11:18

:ico_ciezarowka: Witam wszystkie Mamuśki ;) Jestem na tym forum po raz pierwszy i chciałabym tu zostać na dłużej i dzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami o stanie odmiennym ;) Jestem w 19 tygodniu ciąży termin porodu mam wg OM na 22-06-2010, a wg USG 27-06-2010 :ico_brawa_01: Pozdrawiam cieplutko zimowym przedpołudniem, życząc wszystkim miłego dnia ;D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 sty 2010, 12:34

Witaj Samanta! :ico_brawa_01: Zapraszamy do nas :-) No i przy okazji gratuluję skończonego 18 tyg :ico_brawa_01: Widzę, że mamy termin w podobnym czasie :ico_oczko: . A wiesz już kogo masz w brzuszku? Bo u nas tu narazie mężczyzny górą :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość