Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

20 gru 2007, 12:26

no Szymek dostał antybiotyk ale i tak ma biegunkę a ja właśnie dzisiaj też byłam u lekarza bo mam to samo jelitówe okropnie sie czuje biegam to toalety i mdli mnie w sumie żadnego leku nie dostałam tylko gastrolit musze pić żeby sie nie odwodnić no i jak bym miała silne wymioty i begunke to oczywiście do szpitala z tą jelitówka jest tak że i tak to co ma organizm wydalic to musi wydalic i żaden lek nie pomoże więc sie leczymy bo na wigilje tyle smacznych potraw i jak bym miała nie jeść :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-22, 21:59 ]
coś tu pusto czyżby wszystkie kobietki zajęte były gotowaniem i sprzątaniem :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_nerwusek: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 gru 2007, 09:56

[center]Na razie przedświątecznie
[size=150]zapraszam każdego, na co kto lubi, z okazji mojej [/size]
[size=200]348 miesiecznicy :ico_oczko:[/size]


Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

[size=150][center]hehe w koncu dolaczylam do prawie trzydziestolatek :ico_oczko: [/center][/size]

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

27 gru 2007, 12:21

Jasnie Pani :), Ty miałaś urodzinki, wszystkiego naj kochana!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
beata
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 338
Rejestracja: 14 lis 2007, 13:57

31 gru 2007, 13:58

spóżnine ale wszystkiego najlepszego z okazji urodzin nie długo wszystkie dołączymy do grona trzydziestek :ico_prezent:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 sty 2008, 23:41

witam witam witam
kupe lat kochane mnie tu nie bylo,ale jakos tak zapomnialam o tym watku.... :ico_wstydzioch: wybaczcie :ico_sorki: :ico_sorki:

wow ale zmiany tutaj chodzi mi o beatke gratuluje kochana malenstwa pod serduszkiem :ico_brawa_01: jestem w szoku,chos pamietam ze sie staraliscie z mezem o kolejne potomstwo.tak dawno mnie tu nie bylo i nawet na dzieci 2005 nie zagladam wiec jest to dla mnie zaskoczenie,mile :ico_brawa_01: moze juz wiesz kto to bedzie dla izy,braciszek czy siostrzyczka.

chyba rzadko kto kolwiek tutaj zaglada,co?bo jasnie pani juz dawno miala urodzinki i od tamtej pory tak malo napisane :ico_olaboga: nie mowcie ze watek zamiera.....ja postaram sie poprawic i zagladac tutaj czesciej.
pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieje ze mnie pamietacie :ico_oczko: :-D

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

09 sty 2008, 20:44

fela, przepraszam,ja nie jestem z Waszego rocznika,weszłam tu przez przypadek ale nie mogłam się napatrzeć na Twojego synka.Jest po prostu booooooooooooooossssskiiiiiiii,cudny,piękne zdjęcie.Gratuluję.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sty 2008, 21:28

aniulek, nic sie nie przjmuj, pies z kulawa noga tu nie zaglada, to sie nikt nie obrazi :ico_oczko: a Feli synka mozesz czesciej obserwowac na watku Polonia, UK :ico_oczko:
fela pisze:mam nadzieje ze mnie pamietacie

a ktos ty??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :-D :-D :-D

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

09 sty 2008, 21:35

fela pisze:wow ale zmiany tutaj chodzi mi o beatke gratuluje kochana malenstwa pod serduszkiem jestem w szoku,chos pamietam ze sie staraliscie z mezem o kolejne potomstwo.tak dawno mnie tu nie bylo i nawet na dzieci 2005 nie zagladam wiec jest to dla mnie zaskoczenie,mile moze juz wiesz kto to bedzie dla izy,braciszek czy siostrzyczka

fela dzięki,też sie cieszę z małej dzidzi :ico_brawa_01: Na razie to 15 tc,więc nie wiem,co bedzie,na początku lutego będę robić USG,to może się pochwali maleństwo,co ma między nózkami :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

10 sty 2008, 00:10

Jasnie Pani :) pisze:a ktos ty???


a ty znowu chlejesz ze ludzi nie poznajesz :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

aniulek dzieki kochana w imieniu konradka,pewnie by sie zawstydzil bo wlasnie ma taki okres ze spuszcza wzrok z takim niesmialym usmieszkiem jak ktos cos do niego zagada :ico_oczko: :-D

beatka no to czekam z niecierpliwoscia na nowinke i mam nadzieje ze malenstwo rozlozy nozki :ico_oczko:

wiecie ja ostatnio myslalam o ciazy bo naczytalam sie ze wszystkie chca druga dzidzie a nawet i trzecia a mnie jakos nie ciagnie :ico_olaboga: bo nie chce mi sie przechodzic ciazy drugi raz i tych wymiotow do 5 mca :ico_noniewiem: i porodu i pologu i karmienia piersia....kurcze wiem ze brzmi to strasznie,ale tak mam :ico_olaboga: ....a moze poprostu jeszcze nie jestem gotowa psychicznie na druga dzidzie i dlatego tak mysle...hmmm....chociaz wiecie dzidzie moze i bym chciala ale wlasnie tego porodu i ciazy nie bardzo :ico_wstydzioch:
tak wiec zaadoptuje dziecko,zawsze o tym mowilam i coraz wiecej rzeczy sklada sie na to,,,i chce jakiejs nieszczesliwej istotce zapewnic szczesliwy dom.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

10 sty 2008, 14:35

fela pisze:bo nie chce mi sie przechodzic ciazy drugi raz i tych wymiotow do 5 mca

No,akurat to nie jest pewne,że tak będzie,ciąża ciąży nierówna :ico_oczko: Ja przy izie nie wiedziałam,co to mdłości,teraz się dopiero dowiedziałam :ico_oczko: Ale masz rację-nic na siłę,jeśli nei jesteś gotowa na kolejną dziecinkę,to nie ma co sie zmuszać :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość