Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

29 lip 2009, 11:49

acha, to wracacie tego samego co my
:-D :-D :-D :-D :-D
no to super, troche posiedzisz w domku z Su, a 400 zl jak dla mnie duzo kasy, na ulicy nie lezy, na pewno sie Wam przyda
pewnie, zawsze sie na cos przyda... :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-07-29, 11:50 ]
Odkad nie ma A. - SHOO nas zaniedbuje... szaleje dziewczyna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 lip 2009, 11:51

no nic ululam mala do snu i uciekam do pracy...milego dnia dziewczyny... :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 lip 2009, 11:54

Odkad nie ma A. - SHOO nas zaniedbuje... szaleje dziewczyna :ico_oczko:
dokladnie :ico_oczko:

Jagna, no nie kazdemu wlasnie wychodza.
Milego dnia rowniez i przyjemnej pracy

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 lip 2009, 11:55

Milego dnia rowniez i przyjemnej pracy
thx :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 lip 2009, 12:09

Ja sie witam z Wami :) i spadam do malej bo wlasnie sie obudzila wiec juz nie zdaze napisac :( a zaraz idziemy na zakupy :)

Milego! :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

29 lip 2009, 12:47

hej hej! nie zaniedbuje Was ;-) podczytuje, ale zawsze, jak mam odpisac, to cos sie dzieje... albo ktos dzwoni, albo maly zaczyna ryczec... i tez wzielam sie za ogladanie filmow, ok. 2 godziny schodzi na kazdy, a ogladam po 3 dziennie :-D

dziekuje za zyczenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

widze, ze teraz forum bedzie w rozjazdach... :ico_noniewiem:

Jagna30, ale sie zmienila ta Twoja cora... nie poznalabym jej, gdyby mi pokazano jej zdjecie :-)

yoanna, fajnie wygladasz, powazniej :-) i rzeczywiscie masz cos z Kwasniewskiej, ale to komplement, bo ona ladna dziewczyna jest :ico_oczko:

hmm mowicie, ze wracacie 14-tego? 14-tego przylatuje tu moja tesciowa, wiec nie bede tak czesto na necie... no, a pod koniec sierpnia my jedziemy na 2 tyg na wakacje, wiec troche sie miniemy :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-07-29, 12:49 ]
co do zebow, to tez wiem, co to za bol, jak 8-ki sie wyzynaja :ico_placzek:

i pozniej bol po usunieciu tez nam.... jeszcze mi 2 osemki zostaly, ale poki co nic sie z nimi nie dzieje, wiec je zostawie... pozostale dwie jakos dziko rosly i trzeba je bylo usunac... bol jak stad do Berlina :-D

a wlasnie, Jagna30, czemu akurat tam jedziecie na zakupy?

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

29 lip 2009, 12:51

witaj SHOO

uuuu, no rzeczywiscie szkoda, ze sie miniemy... :ico_placzek: :ico_placzek:

ogladasz 3 filmy dziennie?? A jak Ty znajdujesz na to czas?? Jasperek oglada z Toba?? :ico_oczko:

PS. Dostałaś moją dzisiejsza "mesydż" na gg?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

29 lip 2009, 14:18

Witajcie

Nie wiem od czego dzis zaczac.... moze ot tego, ze mamy szpital w domu. Patryk nadal pokasłuje, ja przeziębiona, głowa już mnie boli od 3 dni i chrypę mam a na dodatek Paulinka się rozchorowała. Byłam z nią u lekarza, lekarka powiedziała,że jest porządnie przeziębiona i oczywiście antybiotyk.
A w nocy dała mi takie koncert :ico_olaboga: jeszcze żadnej takiej nocki nie miałam z nią. Zasnęła jak zwykle, po 20ej. Ja położyłam sie o 22ej i 20 po już było koniec spania. Paulinka tak zaczeła płakać i kasłać, nie wiedziałam co się dzieje. Nosek cały zapchany, nie dała sobie wyczyścić. Wzięłam ją na ręce, zaczęłam lulać. Zasypiała na parę sekund, dosłownie, po czy budziła się z wrzaskiem. Widocznie coś ją bolało. Nie mam pojęcia, może gardełko, nie wiem. Tak było z dobre pół godziny aż wreszcie dałam jej Nurofen, oczywiście połowę wypluła. Ponosiłam ją jeszcze trochę i zasnęła. Była 23.30. O 2 to samo, ten sam żałosny płacz, z noska katarek się leje, już nawet nie dawała go sobie wycierać. Tak mi było jej szkoda. Ponosiłam i po 20 minutach zasnęła i spała do 7. Rano normalnie się zachowywała tyle,że o czyszczeniu noska nie było mowy.
Ciekawe jak dzisiaj będzie.

margarita, shoo wszystkiego naj naj naj.... z okazji imienin :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

29 lip 2009, 15:15

ogladasz 3 filmy dziennie?? A jak Ty znajdujesz na to czas?? Jasperek oglada z Toba?? :ico_oczko:
pierwszy zaczynam ogladac ok. 9:30 (od 10 do 11 Jasper spi) - czyli moge sobie spokojnie obejrzec.... drugi zaczynam od ok. 16 - wtedy Jasper sie bawi, a ja tak jednym okiem patrze na niego, drugim na film... no i trzeci o 21, jak juz maly pojdzie spac :-)
jak sie chce, to sie da ;-)
PS. Dostałaś moją dzisiejsza "mesydż" na gg?? :ico_noniewiem:
tak, odpisalam

nie odpisywalam wczesniej, bo mialam gg wylaczone (ze wzgledu wlasnie na film)

[ Dodano: 2009-07-29, 15:15 ]
Iwona H, dzieki za zyczenia :-)

[ Dodano: 2009-07-29, 15:17 ]
Iwona H, przykro mi z powodu nocki... tez znam ten bol :/ oby dzisiaj bylo lepiej :ico_sorki: moze przed zasnieciem posmaruj jej dziaselka i daj syropek, tak zapobiegawczo...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

29 lip 2009, 17:34

daj syropek, tak zapobiegawczo...
raczej tego nie stosuje, wole podać dopiero jak jest płacz bo przerwy między jednym a drugim podaniem musi być przynajmniej 6 godzin :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość