Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

21 cze 2007, 20:58

niezle, ja się już boje co ta moja odrobina będzie wyczyniać
puki co zaczęła się przekrecać i w taki sposób się przemieszcza, potrafi się jeszcze czołgać ale brzucha nie podnosi,siadac nie umie jak ją posadze to już długo siedzi jak się przewróci to jest taki krzyk ze złości że można boki zrywać
i ząbka już troszeczke widać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

21 cze 2007, 20:58

Gosia Ty mnie tu nie strasz że ja Was zarażam bo będę w jakiejś maseczce siedziec przy kompie :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

21 cze 2007, 20:59

Jola - mnie się podobało to z babcią -hehe obmacał jej cycuchy a tam ni mo mleka :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-06-21, 21:03 ]
Mosobku, nic się nie martw, My Twoją Olę tak nauczymy wszystkiego, że po weekendzie będzie na swoich nóżkach latac :ico_oczko: robic indianina, pierdziochy i inne głupoty :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

21 cze 2007, 21:04

Gosia, ja żartowałam z tymi zakupami dla Sosny,

Asia ty się kuruj i przyjeżdzaj bo Sosna zaliczke wpłaciła i nie ma zmiłuj , zakupy zrobione p.Boczek czeka

Riterko ja tez doczekać się nie moge

[ Dodano: 2007-06-21, 21:08 ]
Gosia, właśnie musisz pokazać co cię nauczyli na tej rehabilitacji

ciągle zapominam Oli wyniki moczu są kapitalne , bactrim zadziałał w 100%

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

21 cze 2007, 21:25

Mosobku, a ja myślałam, że "urządzisz" nam Sosnę :-)
Gratuluję kapitalnych wyników z siuśków Oli! :ico_brawa_01:

Akna - już mi po maseczke, ale biegiem ,bo mnie zaczyna w gardle drapać :ico_oczko: A tak w ogole to jest poprawa?

Ach zapomniałam Sosenko ja tą lipe też będę bacznie obserwować, a może się jednak tam czają jakieś banknoty - na przykład "zielone"

[ Dodano: 2007-06-21, 21:28 ]
Mosob - pewnie że Wam pokarzę co mnie nauczyli, ale niestety nie wszystko będzie można, bo dużo ćwiczen jest na takich gigantycznych piłkach i walcach. Ale nie spodziewaj się, że Ola po tych ćwiczeniach nauczy się sama kaszę robić :ico_haha_01: (kto to był taki zwiedziony, tym, że Julka jeszcze kaszki nie robi? Chyba Sosenka, nie? )

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 cze 2007, 21:36

Ale macie szatanów w domciu, moja grzeczna, pokrzykuje czasem by zwrócic na siebie uwagę. Co do Suchej to ja pasuje, wciąż mam tempkę 37,5 i ani drgnie, gardło białe, całe w naroślach :ico_zly: Chodze w tej durnej maseczce, morde mam od niej spoconą, mam dość, jak mała podrośnie idę w p..du wycią wszystko co się da z tego gardła!!!! Mam dośc leżenia...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

21 cze 2007, 22:38

jestem na moment bo pupa i noga boli :ico_noniewiem:

Asiu - to kiepsko :ico_olaboga:

Gosiu - Bóg tu nie ma nic do rzeczy - to ludzie i ich "wolna wola", a Bóg pojawia sie w takich sytuacjach jak ta - sąsiedzi zaalarmowali i udało się uratować... etc. to moje zdanie ;-) a serce masz dobre bez względu na przekonania i dla Ciebie :ico_buziaczki_big:

uciekam i dobrej nocy laseczki :-D

alez Wam zazdroszczę biby :ico_sorki:


Kasiulka - Lila też, drze się - na mnie i ode mnie niestety chyba podsłuchała - jakby nie mogła spokojności od tatinki ;-)

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

21 cze 2007, 22:51

Ależ tu się dzieje, przeczytałam ale nie jestem w stanie jak zwykle wszystkiego zapamiętać. U mnie jest siora i mam mniej czasu. Dziwne, powinno być odwrotnie.
Uśmiałam się z wyczynów dzieciaczków. Erni też mnie gryzie, przyciąga za włosy i dziab. najpierw były same dzxiąsełka a teraz dwa zębolki :ico_haha_01:

Maritko a gdzie ty mieszkasz?

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

21 cze 2007, 23:37

Wiedziałam, że Jaś to bomba chłop.... I do tego tak ciotki rozśmiesza :ico_smiechbig:

Mój też się na mnie rzuca: na usta do całowania, zlizywania, nie wiem..., na włosy i na szczebelki w łóżeczku

Chloe- kanapaczosa robię z odrobiną masełka i wędliną z kurczaka. Kulinarny czadzik

A co do taty- uff... przewieziony. Ponoć go piekło, ale dojechali. Tak jeszcze dzisiaj trzech pacjentó pojechało. Dla mnie to jakaś paranoja. Jak się dowiedziałam, że mają go przewozić, a do tego za karetkę trzeba byłoby płacić, myślałam, że kur...cy dostaną i do Weissa zadzwonię. Po ch..a te ubezpieczenia?? :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-21, 23:40 ]
Jola- już sobie wyobrażam, jak Twój skacze na Ciebie :ico_smiechbig:
Mój synu do kontaktów się na razie gramoli i żelazko go interesuje. Jak mnie kiedyś wkurzy, to zobaczy je z bliska :-D

[ Dodano: 2007-06-21, 23:42 ]
Aaa, no i jeszcze- głową w łóżeczku podnosi przewijak- stronger z niego jakiś czy co :583:

[ Dodano: 2007-06-21, 23:49 ]
niezłe...mogłoby się przydać :-D , ale ta cena :ico_szoking:
http://www.allegro.pl/item205995729_no_ ... kbaby.html

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

22 cze 2007, 00:09

no dziewczynki to żeście znowu dały czadu :ico_olaboga: czytałam i czytałam :ico_oczko: a mąż jak się spotkamy to wam pewnie wypomni samotne noce i brak seksu a ja się tu zastanawiam dlaczego Kubusia jeszcze nima :-D

Najlepszego dla Kornelka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Kocica , Chloe dzięki za pocieszenie troszkę wyluzowałam bo napoczątku byłam strasznie napalona na drugiego dzidziusia :-) Jagoda też mnie gryzie ostatnio wyczaiła, że można ugryść w cyca ja jej :ico_nienie: a ona :-D ale ponieważ mnie strasznie takie gryzienie się nie podoba to mówie jej stanowczo nie wolno minę robię bardzo poważną i to pomaga
Sosna mówisz lipe macie koło domu :-D to mój mąż już was uwielbia może wyjaśnie dlaczego - ponieważ jednym z jego hobby jest pszczelarstwo a lipa jest miodomajna więc sama rozumiesz :-) a co do kasy na drzewach to u nas jest z 1000 sadzonek lipy i tyż nam piszczy w kieszeniach :-D
Mosob ty to obrotna dziewczyna jesteś ja o 6.30 to jeszcze śpie a jak te wyniki dobre wyszły to teraz Ola może będzie lepiej jadać :-) i nic się nie bój / albo bój/ bo te nasze dzieciaczki ci tak małą podszkolą , że hej :-D
jeszcze mi powiedz gdzie w którym markecie taki tani basenik kupiłaś
Kocica te nowe telefony to są :ico_szoking: chyba dla jakiś bardzo intelidzentnych a czym mniejszy tym ma więcej bajerów mój chwilowo zepsuty i wróciłam do starego trupa ale przynajmniej znam całą obsługe :-D a w tamtym połowe nie wiedziałam do czego służy
Asiu :ico_pocieszyciel: kobitko kuruj się może ci przejdzie to :ico_chory: i jednak dołączysz do nas :065:
Akna wy też wracajcie szybciutko do zdrówka :ico_buziaczki_big:
Anetko to ja trzymam kciuki, żeby jak najszybciej twój do was wrócił :ico_buziaczki_big:
Margo 1000 :ico_szoking: za przewóz karetką im się coś chyba popier.....o w tych malutkich główkach :ico_puknij:
Maritko amerykańskie cudo i dziurawe :ico_szoking: fajny prezencik na dzień ojca ja na razie nie wiem co by mojemu kupić
Elu to Jaś wykapana mamusia :-D
Kasiulka no nareszcie a jak tam szpagat już umiesz :-D a z tej policji to się prawie poryczałam :-D
Riterko Jaś jest niesamowity :-D już się niemogę doczekać spotkania :-D
Jagoda narazie niechce jeść nic innego tylko cyca :ico_olaboga: a co jej zrobie zupkę to pluje :ico_puknij: mam nadzieje, że jej to przejdzie bo zwaryjuje
muszę wam się pochwalić dzisiaj chyba zaczęła raczkować :-D pierwsze do kota / biedak przeżył/ a później ciocia położyła jej banana dajel na podłodze i tak ją zmotywowała , że go w końcu dorwała :-D
to żem się rozpisała

[ Dodano: 2007-06-22, 00:15 ]
Margo ten kask to napewno by się przydał a twój mały to w końcu chłopak już cwiczy :-D
fajnie, że już ci tate przewieźli a tej ceny dalej nie mogę zrozumieć :ico_szoking: przydało by się faktycznie do Waissa zadzwonić

[ Dodano: 2007-06-22, 00:19 ]
wszystkie uciekły to ja też zmykam
dobranoc dziewuszki pchły na noc karaluchy pod poduchy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości