Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

22 cze 2007, 06:07

Witam o poranku :-)

Jagula - ale mega post :ico_szoking: Twoja Jagódka to niezly gryzoń, żeby tak mame dziabać po cycu :ico_nienie:
Satre telefoniki są fajne, ja w swoim nowym też połowy funkcji nie znam, a w starym wszystko obcykane, bo prócz kalendarza i kalkulatora to nic nie ma :ico_haha_01:

Muszę kawcie wyduldać, bo padnę na rjek. Julka w najlepsze rozbawiona i ani myśli się kłaść spać. Dziś od rana robi "gęgęgę" mam nadzieje, że to nie oznacza, ze zostanie gęśią :ico_oczko:

P.S. Wiecie, że już jutro będziemy się widziec? Jupiii :500:

[ Dodano: 2007-06-22, 06:12 ]
Margo - z ta karetką to przegięcie, za niedługo za wszystko każą nam płacić, a to ubezpieczenie zdrowotne, które płacimy będzie pokrywać jedynie pensje ministrów i posłów, na leczenie ludzi już niestety nie starczy.
Kubuś dobrze wie gdzie się rzucać, od małego na usta :-D i do całowania :-D prawdziwy casanova z niego wyrośnie.
A czapeczka super, głowy już na pewno nie poobija.... a może by tak od razu kas rowerowy? chyba są tansze :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

22 cze 2007, 07:45

Witam z rana!
jestem nie do życia! Mój David o 1 o o 5:30 płakał przez sen. Do teraz nie mam pojęcia co było powodem, nawet nie otworzył oczek, a wył w niebogłosy. Nic się nie dalo zrobić :ico_olaboga: Moja mama szybko zrobiła mu butelke i nie pomogło. Czyżby miał jakiś zły sen, a może go coś bolało? Boje się dzisiejszej nocy co to będzie, co to sie sytało?
Ide się jeszcze walnąć spać, bo mam takie oczy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

22 cze 2007, 08:31

Hej!
agatko, może odreagowywał dzień? Biedny Dawidek :ico_pocieszyciel: Mój Maciuś też kiedyś popłakiwał przez sen, ale nigdy tak długo.

Dziewczyny, spakowane?? Spotkanko już niedługo. Życzę udanej imprezki i owocnego pobytu w Suchej.

[ Dodano: 2007-06-22, 08:56 ]
mosob, jak znajdziesz czas, to prześlij mi tą tabelkę o której pisałaś (szpinak itp)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 cze 2007, 09:46

Gosia polej no tej kawy plisssssssssssssssss
Agatko współczuję nocki,
ja jeszcze nie spakowana, nawet nie wiem od czego zacząć, Jaś tylko naszykowany pod względem ubraniowym :-D
Sosna jaka tam pogoda bo u nas szaro nie wiem jakie ciuchy brać :-D
Kasiulka zapomniałam spytać gdzie byłaś w tym sanatorium, boże Konrada sprzedałaś na allegro to widziałam po opisie :-D :-D :-D :-D
Marittko no bardzo chciałam jechać ale się nie dało Krzyś nieugięty chłopak :ico_oczko: miałam się Ciebie już 10000 razy zapytać co tam w chirurgach, bo kiedyś oglądałam, ale teraz nie daję rady wysiedzieć
Mosob gratulejszyn wyników Olci będzie co opijać
Akna Asia dużo zdrówka~~~~~~~~~~~~~~~a to fluidy dla Was :-D
a i najważniejsze wczoraj Oskar kończył 9 miesiąc :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

22 cze 2007, 09:52

:ico_kawusia: kawunia dla Ciebie Riterko :-)

Ja jeszcze nic nie spakowałam, chyba wieczorem zacznę. DZiś przyjeżdża do mnie moja przyjaciółka z czasów studiów, która jest w ciązy :-) przypomne sobie jak to było jak ja byłam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

22 cze 2007, 10:14

halo.... matko ja też nie spakowana :ico_szoking:

dobra dobra :D

sprzatam w naszych dwóch pokojach, ale cudów sie nie spodziewajcie, ale nawet jak dziecka zjedzą troche kurzu z podłogi, to ten nasz górski baaardzo zdrowy :-P

Jagula post, mega, ja tam skrótów robić nie muszę wystarczy Twoje posty przeczytać ;-), a lipa już bardzo stara, nawet nie pachnie jak kwitnie :583:
Gosia, fajnie bedzie popatrzeć na brzuch :-D, mnie ciary przechodzą jak widzę brzuchy i takie małe tygodniowe dzieci, :ico_nienie: nie wróciłabym się do tego za żadne skarby
dla OSKARA wszystkiego naj naj :ico_tort:
dzis doczytałam że ta 4-mis dziewczynka "rzuca sie łapczywie na mleko podawane przez pielęgniarki" :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_zly: biedne maleństwo

[ Dodano: 2007-06-22, 10:19 ]
a pogoda? .... jest parno, mimo iż padało w nocy... zachmurzone ale można w koszulce i spódnicy chodzić, ale na wieczór lepiej też spodnie wziąć

[ Dodano: 2007-06-22, 10:37 ]
15kg guz na twarzy :ico_szoking:

http://interia.tv/fakty,930674

to tak jakbym dwie Zuzie nosiła na głowie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 cze 2007, 11:12

ja już bułki na drogę kupiłam :-D
ciekawe ja k się spakuję jak ja mam całą szafę na podłodze wywaloną hihihii

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

22 cze 2007, 11:16

Sosna, jak to jeszcze sie nie spakowałaś???

ja sprzatam bo tez przyjezdza do mnie kolezanka , chyba prosić na slub :ico_noniewiem:

a Ola jak na złość nie chce spać

[ Dodano: 2007-06-22, 11:19 ]
riterka, to zwin dywan i do bagaznika wszystko

ja sie jakos nie stresuje ze czegos zapomne najwyzej Sosna pozyczy

andruta zrobiłam ,teraz musze go schowac zeby nie zjedli

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

22 cze 2007, 11:19

mosob, ale jak to Ty masz już męża :-P .... powiedz Oli że też pójdzie na wesele i spokojnie zaśnie.....
Riteko uklęknij przy tym i z zamkniętymi oczami wylosuj, po jednej rzeczy dla Ciebie, Jasia i Krzysia, resztę z powrotem do szafy :-D

[ Dodano: 2007-06-22, 11:20 ]
riterka, Mosobkowy sposób też dobry :-D.... ja postaram się kupić ciatsa z borówkami :-D mniaaam
a andruta, do szafy, do majtek schowaj :-D

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

22 cze 2007, 11:33

Ale teraz zagotowałam, jakiś debil do mnie napisał, czy zgodziłabym się na spotkanie sponsorowane :ico_szoking: ja mu odpisalam, ze sponsorowac to ja go moge, ale nonono takich leszczy, a on mi na to ze nie jestem w stanie! Kuźwa, ale ciśnienie mi skoczyło, co za idiota! Podejrzewam, ze to jakiś koleżka Marcina, no bo niby skąd miał mieć mój nr tel? Czy na tym świecie są tylko pajace? :506:

riterka, jak jedziecie samochodem to bierz wszystko ile wlezie-ja tak zawsze robie i wychodzi mi na plus!
Sosna, ostudź te dziewczyny, bo mają sto pomysłów na minute, po co tyle tego-to tylko 1 weekend. Ja się pisze na wszystko do jedzenia od czego można przytyć :-D
Już i tak ostatnio przytyłam z 1,5kg :ico_brawa_01:
Gosia, ja nie pije kawy, ale dziś z chęcią się na nią do Ciebie wprosze :ico_wstydzioch:
Co się dzieje z Asią, mam nadzieje że nasza chorowitka dojdzie do siebie, a ja znam dobre lekarstwo na chopróbsko, chyba każda z nas je zna :622:
A Jola gdzie? Zeby jej o tej godzinie nie było?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości