Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

19 sty 2009, 12:31

jak wiekszy mrozek to nie za dobrze spac ale jak 0 lub lekki mrozek 2-3 stopnie to ok
mnie tez się tak wydaje :-)

[ Dodano: 2009-01-19, 11:32 ]
dobrze, ze choc mamy to forum i siebie, inaczej bym chyba fioła dostała.. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-19, 11:33 ]
dziewczyny, podlejecie mi drzewo? wystarczy kliknac na link pod zdjeciem :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

19 sty 2009, 12:35

podlane :ico_oczko:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

19 sty 2009, 12:47

czesc dziewczyny
zdiecia sliczne, fajnie popatrzec na takie stojace dzieci hahha moja nadal nie raczkuje :ico_olaboga:
ja bylam dzis na spacerku pogoda ładna sloneczko swieci , ja zuza wychodzie prawie codziennie i spi w wuzku 2 godziny, no chybaze leje deszcze lub jest bardzo zimno to nie wychodze a tak to idziemy, zuza kocha spacerki,emilia7895, rozmawialam z moja kolezanka wczoraj miala ten sam problem co Ty z MArcelkiem nic jej nie chciala jesc do roku, tylko cyca, i nikt jej nigdy nic nie mowil ze to jakies problem, wiec sie nie martw kochana,
co do kolezanek to ja mam w bloku okolo 20 i wszystkie maja dzieci mnieje lub wieksze od zuzi najstaryszy ma 4 lata wiec jest wesolo jak nie umawiamy u kogos na kawe , mowie wam przedszkole

[ Dodano: 2009-01-19, 11:50 ]
moj maz wyjezdza z domu 6:15 i wraca 17zanim na dobre usiadzie (wykapie sie, idzie z psem cos zje) moja godzina pobawi sie troche z zuza, cos tam porobi na kompie i co przychodzi zuzy pora do spania to mi schodzi godzina, moze godzine posiedzimy razem w 3 i zuza idzie spac ja troche posprzatam po jedzieniu to, to i trzeba isc spac i tak wyglada nasze zycie, smutne to troche ale takie mamy czasy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-19, 11:51 ]
malgoska, dobrze ze Tosia juz wraca do zdrowia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-19, 11:52 ]
mika85, myslalam o tobie gdzie sie podziewasz :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-01-19, 11:54 ]
dobra lece do kolezanki , teraz z jej synem zostaje tez godzine popoludniu , kiedys wam pisalam ze chodze rano do niego na 2 godzinki. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

19 sty 2009, 13:09

basiu moja tez nie raczkuje więc spoko :ico_oczko:

kurde coś mi wpadlo w oko i mam takie hmmm zapuchniete i czerwone ale juz tego nie czuje, nie wiem czy wypadlo ale sączy mi się wydzielina i swędzi grrr, mam kropelki, oby szybko wyleczyło i pomogło ale wygladam jak jakieś widmo z jednym okiem :/

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

19 sty 2009, 13:26

co do kolezanek to ja mam w bloku okolo 20 i wszystkie maja dzieci mnieje lub wieksze od zuzi najstaryszy ma 4 lata wiec jest wesolo jak nie umawiamy u kogos na kawe , mowie wam przedszkole
ale masz faaaajnie :ico_brawa_01: kurcze tez bym tak chciala :ico_placzek: fajnie czasem jest mieszkac w bloku wiecej ludzi w kupie i zawsze sie ktos znajdzie fajny... a na mojej ulicy 3 domy, ciekawe do kogo mam isc na kawke do 17 latki czy 50 czy 60paro latki?? :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-19, 12:29 ]
mika85, myslalam o tobie gdzie sie podziewasz :ico_nienie:
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: jak maz jest w domu to zawsze jakos czasu brak... podczytam podczytam i na tym sie konczy :ico_wstydzioch: ale w tygodniu nadrabiam zaległosci :-D

[ Dodano: 2009-01-19, 12:29 ]
przegladam fryzury w necie i nie moge znalezc takiej jaka mi sie marzy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 sty 2009, 16:00

Czekam na kolende dowiedziałam sie jak wracałam ze spacerku z małym ufff ale sie narobiłam szybko trzeba było mieszkanie posprzątać.
Franulek ma już prawie 6 ząbeczka dwójka na dole lada dzień bedzie na wierzchu juz ją widać i to przyczyna tylu kupek i marudów. :-)
do kolezanek to ja mam w bloku okolo 20 i wszystkie maja dzieci mnieje lub wieksze od zuzi najstaryszy ma 4 lata wiec jest wesolo jak nie umawiamy u kogos na kawe , mowie wam przedszkole
super mozecie sobie pomóc , moje koleżanki to albo studiuja albo pracują albo wyjechały za granice :ico_placzek: , wiec tez zawsze sama na spacerkach .
dziewczyny, podlejecie mi drzewo? wystarczy kliknac na link pod zdjeciem
_________________
juz sie robi :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 sty 2009, 16:56

ciekawe do kogo mam isc na kawke do 17 latki czy 50 czy 60paro latki??

przyjdz do mnie :ico_oczko:
A u nas pogoda fajna więc korzystamy i chodzimy na spacerki z Kubusiem choc ma taki lekki katar i jak przychodzi noc to sie męczymy oboje bo ja przez niego spac nie moge a Kubus przez katar :ico_olaboga: . a tak wogóle to coraz poźniej chodzi nam spac po kapaniu i tak wczoraj np poszedł spac o 21.30 a ikapany był o 19.30. Wyczuł ze nie musi spac po kapaniu i bryka. Wczoraj jak z nim leżałam to nauczył sie juz schodzić z łóżka ( wie, że trzeba sie odwrócic tyłem i spuścic nóżki )więc po cimku tak sovbie schodził i siedział na dywanie pod drzwiamy bo miał nadzieję, że tatus go uratuje!!!!
A jak u was jest ze spaniem po kapaniu?

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

19 sty 2009, 17:00

ja bylam na spacerze 2 godziny z Olusiem, byl wzorowy :-) zahaczylismy o sklep i pocztę :-) wyslalam priorytetem kartki do babc :-) rowniez do mojej mamy od Olusia :ico_oczko:

fajnie bylo, bo poznalam kolezankę... :-D

zaczepilam ją sama :-) tez byla na spacerku z synkiem, ktory jest z kwietnia :ico_brawa_01: fajnie sie nam gadalo! wymienilysmy sie numerami tel :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Olo wlasnie sobie nabil takiego guza na czole.... ze takiego jeszcze nie mial... sliwa... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-19, 16:02 ]
dzieki dziewczyny za drzewko :-)
A jak u was jest ze spaniem po kapaniu?
moj jest kapany o 19tej, potem dostaje butle, poszalejemy na lozku jeszcze z pol godziny i najponiej o 20tej juz spi. Czasem sa wyjatki, no ale w wiekszosci jest ok :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

19 sty 2009, 17:34

A jak u was jest ze spaniem po kapaniu?
zuza jest myta o 19:30 20:00 dostaje kaszke bryka jeszcze z 45 minut i zasypia pijac cycusia, jesli nie dostaje kaszki to dostaje kanapke lub parowke o 19 i od nas cos zje :-)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

19 sty 2009, 17:52

Od piątku wieczorem i w nocy jest męka, bo Tosia nie chce spać w swoim łóżeczku,
:ico_pocieszyciel: pewnie przyzwyczaiła sie przez ta chorobę spac z Wami i tak jej pasowało i teraz trudno jej z tego zrezygnować
tez czaem czujecie sie w tym wsyztskim samotne?
też
A jak u was jest ze spaniem po kapaniu?
moja jest kąpana o 20 potem dostaje butle, chilę jeszcze pobryka i zasypia o 21 czasami trohe po.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość