Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

22 cze 2007, 12:04

Agatka wpadaj na kawe :ico_kawa: , w domu mam do wyboru do koloru :-) tylko inki brak i tej słynnej Ricore też nie mam ;-)
Alekarstewko to ja się domyślam jakie :-D mi zawsze katar przechodzi ale tylko w trakcie, "po" znów go mam :ico_zly: ja bym w trakcie choroby musiała non stop na byku siedziec :ico_haha_01:
Tym sponsorem się nie przejmuj, debile niestety codza po ziemi i nic tego nie zmnieni.

Sosna - jak to nie spakowana, kobito! szykuj się bo nie zdążysz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: A po co Ty mieszkanie sprzątasz? Mamy się całą ferajną do Ciebie zwalic? :ico_haha_01: :ico_oczko:
Guz straszny, facet nie miał twarzy :ico_olaboga:


Riterko - dziewczyny mają dobry pomysł, albo losownie albo z dywanem do bagażnika. A ja w przeciwienstwie do Ciebie najchętniej bym nic nie brała, bo mam małe autko i ledwo ludzie się do niego pomieszczą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

22 cze 2007, 12:36

No laseczki pakujcie się pakujcie :ico_oczko: Ale Wam fajnie.Czy mi się kiedyś uda spotkac z Wami :ico_noniewiem:
W pakowaniu to ja mam już taką wprawę...co tydzień słyszę od męża - pakuj się , jedziemy nad jezioro :ico_oczko: i przez całe wakacje tylko się pakuje i rozpakowuje...piorę ,prasuje i znowu pakuje :ico_olaboga: :ico_oczko: czasem to już mam dosyc...

Choroba już mi prawie przeszła, Tomuś też już mało kaszle tylko mu katarek dokucza.
No ale ja niedobra żona męża zaraziłam - teraz on się męczy.Michałka zawiozłam do teściowej (niestety tylko na jeden dzien) ale może się nie zarazi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-06-22, 12:38 ]
A zapomniałam Agatko super zdjęcia synka :ico_brawa_01: Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje czy te Wasze dzieci już takie duże :-)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

22 cze 2007, 12:43

akna, miejmy nadzieje ze Michałek sie nie zarazi,fajnie ze ty i Tomuś juz lepiej sie czujecie i szykuj sie na spotkanie :ico_oczko: nastepne u ciebie

Riterko basenik w kauflandzie kupiłam

Chloe tabelke znajde wieczorem i dam linka bo teraz nie moge jej znalesc :ico_olaboga: malo czasu mam

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 cze 2007, 12:46

Dzień dobry

Kurcze jestem taka zła, tak bardzo chciałam was zobaczyć, przecież mogł mnie nawet piorun trafić nie tylko ta angina ale dopiero po 24, ale nie teraz musiała. Noc mialam nawet niezłą, spałam, ale temperatura wciąż sie trzyma 37,6, nie wiem może już taka zostanie :ico_zly: Z gardła mam wrażenie że mi sie coś odlepia, kaszlę jak gruźlik, ale wciąż tam biało, nie wiem czy te leki coś dają, nigdy mnie tak długo nie trzymało. Mąż i córa zdrowi, nie zakaziłam ich, ale chodzę w tej masce bleee. Jeszcze do tego dostałam @ jak by mało było. Złośliwy ten los. Dobra nie narzekam idę sobie...

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

22 cze 2007, 12:54

Asiu ja też dzisiaj @ dostałam...u mnie to te nieszczęścia to już nie tylko parami chodzą ale po pare par ( to chyba jaieś bez sensu zdanie wyszło ) ;-)
mosob już się szykuję :ico_oczko: u mnie się nie pomieścicie to Was nad jeziorko zabiorę :-)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

22 cze 2007, 13:12

akna, dla chcącego nic trudnego

mów kiedy a jedziemy

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

22 cze 2007, 13:35

mosob w sierpniu zapraszam :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 cze 2007, 13:51

akna, to ja też się wpraszam :-D
kurcze nie przeczytałam Waszych postów i posprzątałam w szafie i chyba się już spakowałam nawet :ico_brawa_01:
Gosiu ja też mało biorę, ale dla Jaśka nie potrafię się wyhamować i zawsze nabiorę stertę niepotrzebnych rzeczy, ale tym razem będę miała od kogo pożyczać, w razie czego Jaś będzie w rajtuzach i sukienusi siedział :-D
ciekawe jak mi się do auta zmieści kojec :ico_olaboga:
teraz lecę ogarnąć domek, żeby Krzyś sobie myślał, że jestem cudowna i mam czas na wszystko :ico_oczko: mama wzięła Jaśka i mogę sobie na to pozwolić, tylko mu nie mówcie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

22 cze 2007, 14:30

hej Laseczki
Spoznione życzonka dla szkrabów z okazji 8 i 9 miesiąca.
Ale macie zaje..ście że się spotykacie teraz.Na następny zjazd też się wybiore.
Dla chorowitków szybkiego powrotu do zdrowia, precz choróbska.
Ja od 9 lipca idę sobie na urlop i jade nad jeziorko do Bornego Sulinowa, oczywiście z Jasiem.
Maritta napisz kiedy dokładnie jesteś w Darłówku to Cię nawiedzimy.
AA dziękuje bardzo za wszystkie zdjątka są cudne.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

22 cze 2007, 14:40

mosob, będę cierpliwie czekała.
asiu, zdrowia życzę
akna, mężusiowi szybko przejdzie, bo oni się oszczędzają :ico_haha_01:
Ja od dziś słomiana wdowa, ale jutro z dziadkami startujemy do rodzinki. Zatem i ja będę świętowała :ico_zdrowko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość