Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

05 sie 2009, 11:37

ahh zapomniałam wam napisać że ja ciągle wchodzę na "noworodki i niemowlęta" :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
hehe, witaj w klubie, ja tez tam wchodze - odruch :-)

yoanna, brawo dla Niny! ale smiesznie chodzi... przypomina mi kaczke :-D (bez obrazy, fajnie to wyglada) :ico_brawa_01:

ja z mojego wozka, w skali od 1 do 10, jestem zadowolona tak na... hmm... 7 - gondola szybko zrobila sie za mala, a przy spacerowce odpina sie daszek - tzn. wyskakuje z zawiasow.. poza tym jestem zadowolona, ma bardzo dobra amortyzacje i w spacerowce maly ma mnostwo miejsca
tez bym go chetnie sprzedala i kupila mala parasolke, ale kupca brak... a moze brak, bo nie szukam i nie oglaszam sie :-D nie wiem na co licze... chyba na to, ze pewnego pieknego dnia, ktos zapuka do drzwi i zapyta, czy przypadkiem nie mam wozka do sprzedania ;-)

ja rowniez trzymam kciuki za Su! oby reszta urlopu minela im bezstresowo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

05 sie 2009, 13:30

Hejka

Wczoraj byłam u kontroli z Paulinką, na szczęście już zdrowa ale niestety za tydzień na szczepienie nie pójdziemy bo trzeba odczekać po antybiotyku.

Ale ten czas szybko leci, jeszcze niecały tydzień i Paulinka z Su otworzą peleton urodzinowy :ico_brawa_01: Paulinka już ćwiczy na sucho dmuchanie świeczki :ico_oczko:
I nadal nie wiemy co jej kupić :ico_noniewiem: Niedawno dowiedzieliśmy się,że od prababci dostanie wózek i lalkę. Uważam,że na wózek trochę za wcześnie ale cóż babcia się uparła.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

05 sie 2009, 23:06

witam....


ja juz po pracy..hmmm juz... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

no tak,dziewczyny czas leci...nasze dzieci beda obchodzic swoje pierwsze urodzinki :ico_brawa_01:

jezeli chodzi o prezenty...to my tak delikatnie dajemy do zrozumienia że wolelibysmy pieniazki...chce jej kupic fotelik,spacerówke i rowerek...ale...sama...chce to wszystko wybrac sama dla mojej niuni...

a propos niuni....wszyscy w domu tak sie do niej zwracaja..a ona podłapała i mówi ...nia..nia... :ico_brawa_01:

niestety jest straszna złośnica...dzisiaj jak tylko wróciłąm z pracy mama poinformowała mnie o wyczynach mojego dziecka... :ico_olaboga:

dzisiaj sie tak strasznie zezłościła(bez powodu)że walnęłą ze złości głową o podłoge...potem ten manewr powtórzyła raz jeszcze :ico_olaboga:

hohoho....az strach sie bac co bedzie pozniej... :ico_noniewiem:

nie ukrywam,że jest starsznieeeee rozpieszczona :ico_wstydzioch:

a co do mnie...2 dzien na diecie zaliczony...mam lekkie zawroty głowy,ale to normalne na początku...

a teraz żegnam sie z Wami....ide lulać...na szczescie jutro dzien wolny od pracy,...witaj słodkie lenistwo :ico_brawa_01:

dobrej nocy

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 sie 2009, 23:07

A ja dzis sprzedalam wozek :)))) fajnie :D:D ciesze sie bardzo - ja mojemu dalabym 9/10 - mial duza gondole, mozna go dawac przodem i tylem do kierunku jazdy, pompowane zdejmowane kola, odpinana tapicerke, regulowana raczke itd itp :) jest lekki jak na wielofunkcyjne - jedyny minus to mi sie zle prowadzilo bo przednie kola srednio skrecaja na sliskiej nawierzchni typu plytki w sklepie itd :P

A ja stawiam :ico_tort: na 10 miesiecy Niny :)

BTW: Mi przypomina zabke chodzaca na 2 lapach - jeszcze te rece tak rozlozone :D a jak wychodzi po schodach to juz w ogole ;) no ale wyglada komicznie jak chodzi :)))

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

06 sie 2009, 07:56

Czesc

:ico_tort: dla Niny

i stawiam również Obrazek dziś nasza rocznica ślubu, to już 4 lata.
dzisiaj sie tak strasznie zezłościła(bez powodu)że walnęłą ze złości głową o podłoge...potem ten manewr powtórzyła raz jeszcze :ico_olaboga:
rzeczywiście mała złośnica Ci rośnie

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 sie 2009, 09:17

yoanna, :ico_tort: na 10 miesiaczków.... :ico_brawa_01:


Iwona H, :ico_brawa_01: i za 4 latka razem.. :ico_tort: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

06 sie 2009, 14:14

Iwona H, :ico_brawa_01: i za 4 latka razem.. :ico_tort: :ico_oczko:
dziękujemy

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

06 sie 2009, 17:52

i ja stawiam tort dla Niny :ico_tort: :ico_brawa_01:

i drugi dla Iwonki :ico_tort: :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 sie 2009, 19:17

ja też stawiam po :ico_tort: :ico_tort: dla ninki i Iwonki :-)

Ja też sprzedałam dzisiaj wózek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jutro lecę kupić nowy,mam odłożony w sklepie ;-)



dostałam sms-a od gie - kryzys zażegnany. Su jużnie wymiotuje,biegunka też sobie poszła, a wysypka zniknęła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i zaczęła normalnie jeść :-D
może jeszcze uda im się ten urlop :ico_sorki:

buziole

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

06 sie 2009, 19:23

drugi dla Iwonki :ico_tort: :-)
stawiam po :ico_tort: :ico_tort: dla Iwonki :-)
dziękuję
dostałam sms-a od gie - kryzys zażegnany. Su jużnie wymiotuje,biegunka też sobie poszła, a wysypka zniknęła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i zaczęła normalnie jeść :-D
super

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość