Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 cze 2007, 20:18

hej - nei mogłam wejść :-/

i ja się pakuję bo jutro odlot w druga stronę :-D i jutro sprzedajemy Lilcię na allegro - albo lepiej w komisie ją postawimy ;-) i sami sami sami :ico_brawa_01: niby się cieszę, ale jak to co to będzie - nie wiem, jeszcze tak na całą całą nockę nie zostawiliśmy jej - zawsze max o 3-4 powrót był :ico_noniewiem:

Laski zdrowieć, bo o niczym tylko o temperaturze nie sapdającej słychać a od dziś WAKACJE :-D jakbym ich nie miała co?? he he he - Asia na pewno nie jedziesz?? :-/

ANIA29 - przekaz - Darłówek - od 14.07 do 28.07.2007 i dla innych dziewczynek co obiecały odwiedzić!!!!! i :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Jasia :-D

i dla Oskarka - MK - chyba się nie obraziłaś na nas co kochanie??

o północy wraca Bartolomeo mój ukochany i pewnie się zdążę jutro rano pokłócić :-D już się przygotowuję psychicznie do budzenia go rano :ico_zly: :ico_nerwusek: :569: :561: :504:

Daniel pojechal mi po ferrero roche - tak mi się zachciało ;-) a męża nie ma to szwagier poradzić musi - ale to przy okazji ;-) :-P tak tylko dla mojej zachcianki by nie pojechał :ico_haha_01:

ale Wam dobrze...

Kasiulka - podobał się koncert?? ja lubię ich...

Sosssssna - a mężuś Twój będzie :581: ?? do tego wszystkiego?? --> :564: :ico_zdrowko: :583:
Ostatnio zmieniony 22 cze 2007, 20:25 przez Maritta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 cze 2007, 20:21

Sosna ale ładna Zuzanka :-D skąd tyle motyli natrzepałaś, chyba z tej lipy :ico_oczko:
Konrad też fajniusi i wygląda jak chłopczyk oczywiście wg mnie :-D
Asiu Jaś będzie zabawiał koleżanki, no może nie konwersacją, ale zobaczymy co da się zrobić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 cze 2007, 20:26

Jaś będzie pokazy płatne organizował... swoich umiejętności ;-) lub korepetycje jak kto woli :-D szkoda, ze Lilci tam nie będzie :-/

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 cze 2007, 20:37

Maritta, Liluni zaocznie udzieli co tylko zechcesz :-D
zmykam na film dom latających sztyletów, uwielbiam takie filmy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

22 cze 2007, 21:09

hej
a ja prasuje

koleżanka już pojechała było bardzo miło , zaprosiła nas na slub i wesele !!! nie mam sie w co ubrać!!!

Jagula jesteś już o 7.30 ,naprawde?

Kocica a co ty jesteś taka tajemnicza???

Kasiulka piękne zdięcia zrobiłaś Margo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

22 cze 2007, 21:14

Muszę Wam się do czegoś przyznać ... Konrad to naprawdę Amelka :-D Jego pisiorek na fotkach to był fotomontaż :-D :-D :-D

RITERKO nic z Jolcią nie kodujemy, po prostu nie mogę zdradzić jej tajemnicy kogo dziś gościła. Aż sama się dziwię że się babsztylek nasz kochany nie chwali :-) Czy masz zapas prezerwatyw na wyjazd???? Oczywiście dla Jasia :ico_smiechbig: Bo wiesz ... z alimentów się nie wypłacisz :ico_oczko:

MARITTKO koncert był spox. Podeślę Ci jakiś filmik, nawet jak nie chcesz :-D Powiedz szczerze czy Ty i Daniel to..... :ico_wstydzioch: ?????

[ Dodano: 2007-06-22, 21:17 ]
MOSOB DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak chcesz to Wam też porobię??? .................... jutro z helikoptera :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 cze 2007, 21:22

Aż mnie trzesię z tego powodu że nie jedziemy, ale na prawdę słabo się czuję, mam kaszel, nie darowałabym sobie gdybym kogos zaraziła.. Aż mi żal d..pe ściska jak wiem, że miałam tam być :ico_zly: A teraz czeka mnie siedzenie w domu, z maska na gębie, jestem sama bo mąż już tyle czasu nie mógł być i pojechał do pracy, Dobrze że mała jest grzeczna (narazie)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 cze 2007, 21:40

Kasiulka - ja z Danielem?? nigdy, on mi się w ogóle nie podoba :ico_puknij: i jak mogłaś pomyśleć :ico_olaboga: to jedyna osoba z Bartka rodziny którą lubię :-D

I kogo Jola gościła?? ja jestem wścibska i ciekawska więc pytam!!! i powiedzcie bo umieram :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Riterko ja też lubię takie filmasy :-) już sztylety widziałam... a na jakim etapie przestałaś chirurgów oglądać to Ci streszczę ;-)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

22 cze 2007, 21:44

Kasiulka pewnie ze chce zdięcia

a skoro wy takie tajemnicze jestescie to zgaduje ze pewnie Ciebie i podchody robicie a ze chwilke bedzie zdiecie z podpisem kto to???

mam racje?

[ Dodano: 2007-06-22, 21:46 ]
Maritta, mówisz że Daniel Ci się nie podoba....
jak rodzinka zareagowała na :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 cze 2007, 21:53

MOsobku - spoko - generalnie nie widziałam reakcji bo Bartek sam mówił swoim bliskim :-D a oni boją się mnie zaczepić :-D matka jego od razu zaczęła dzwonić po wszystkich znajomych - raz chciała dotknąć moje brzuszka ale odskoczyłam bo nie trafiłaby zboczona :-D to tylko zapytała jak mój drugi wnusio - odpowiedziałam, moje dziecko ma się świetnie :-P

no właśnie nie wiem czy zdjęcie z serii kto to... ja podejrzewam Jolę o znajomości ze światem showbusinessu :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D zgadza się????

[ Dodano: 2007-06-22, 21:54 ]
net mi mieli tak wolno, że az nerwa mam - :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

idę pooglądać cóś bo inaczej oszaleję :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość