Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

21 lis 2008, 23:26

ojej to strasznie cięzko, a próbowałaś <go odzwyczajać???
próbowałam wiele razy i nic nie pomaga :ico_placzek: ,
Super uczucie. Takich chwil się nie zapomina... :ico_brawa_01:
do teraz mi siię dziubek uśmiecha jak o tym myslę :-D

Ja też cierpię na bóle zatok :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lis 2008, 00:19

Ja też cierpię na bóle zatok :ico_placzek:
o rety ale co masz teraz przeziębione...?
Ja mam i co prawda teraz jest juz lepiej, ale był koszmarny ból...i wiecie co zauważylam że bolały mnie najbardziej o jednej porze tak ok 16 ...i tak do wieczora.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 lis 2008, 11:01

Ja również witam się z Wami.
Wiecie, muszę się pochwalić. Wczoraj po kąpieli założyliśmy Pyzie pampka na noc, a ona za jakiś czas zdjęła go, usiadła na nocnik, zrobiła siusiu i już za żadne skarby nie chciała założyć pampersa na noc. Obudziła się rano suchutka i dopiero po mleczku zrobiła siusiu. Oczywiście na nocnik. :ico_brawa_01:
U nas dziś mrozek trzyma. Byłyśmy już w sklepie z Kingą. Miała okazję poślizgać się po kałużach. Ale była zadowolona.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 lis 2008, 16:20

Dzien dobry moje internetowe psiapsiolki ;-)
Mam juz dobre wiadomosci..
Moj maz razem z tesciem dojechali szczesliwie ale pozno bo w nocy okolo 24 00 wiec juz nie czekalam az dadza mi znac ze dojechali bo mnie spanie wzielo i poszlam spac ;-)
Pozatym to wszystko Ok,rozmawialam juz z mezulkiem moim dwa razy i wszystko jest Ok.A ja sie tak martwilam,ale to zawsze chyba tak jest jak sie kogos kocha.. I chcialabym zeby juz moj mezulek byl ze mna ale jutro juz bedzie spowrotem :ico_oczko:
A teraz moje dzieci sobie spia,a ja mam czas zeby cos poklikac..
U nas ZIMA na calego.. jest tyle sniegu ze to szok.. i jak jest zimno i jak mrozno.. oj tak mroz trzyma ostro. i tak bialo i fajnie..
Bylam juz do polodnia z moimi skarbami na sankach na spacerku.. I fajnie bylo,podobalo sie moim dzieciom.. ale cala nasza trojka miala czerwone policzki super.. :ico_oczko: Pokaze wam zaraz pare zdjec z naszego saneczkowego spacerku,a tak apropo sanek to chcialabym kupic moim dzieciom inne sanki takie fajne drewniane z oparciem.. pomysle nad tym moze na Mikolaja dla Marcuska kupimy :ico_oczko: a Nicolka na Mikolaja dostanie ta kase fiskalna.. :-D
A dzisiaj jak sie moje dzieci obudza i zjedza to idziemy do mojej tesciowej na Pluskanko.. to znaczy wiecie ona ma duza wanne to ja wykapie tam moje bobaski i bedzie fajnie,a pozniej je cieplo poubieram po jakims czasie i wrocimy do domku :-) Mam nadzieje ze mi sie dzieci nie przeziebia.. ale w sumie niemam do domku daleko i cieplutko dzieci wykapane poubieram wiec nie powinno sie nic stac.. A skorzystam i wykapie moje szkraby w duzej wannie ;-) A tak w domku mamy takie wysoki brodzik cos podobnego do wanny ale jednak nie to samo.. :-D

Magda ciesze sie ze juz ci te zatoki mijaja.. ja to w zime bez czapki nie wychodze z domu.. niewiewdzialam ze tak szybko mozna zatoki przeziebic.. o rany.. Uwazaj na siebie :-) A z mezusiem wszystko Ok,Buziaki dla was :-)

Gabi tobie tez zycze milego dnia ;-)

Mama_Ania moja Nicolka ma juz taka kuchnie i lubi sie na niej bawic,ma tez do tego takie plastikowe rzeczy,taki zestaw kubki,sztucce,pozniej male filizanki itd.. Ale ogulnie bawi sie tym fajnie :-)I pijemy sobie tez razem z tym malych filizanek kawke czy herbatke :ico_oczko: ale tak na powaznie to przewaznie pijemy sok jablkowy.. :-D

Ok to ja teraz wam wkleje te pierwsze zimowe foteczki.. :

[ Dodano: 2008-11-22, 15:25 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ok ja teraz ide zjesc moj obiad(mala lazaniia ) Milego dnia buziaki dla wszystkich paa

[ Dodano: 2008-11-22, 15:38 ]
Moj kochany synus i Nicolka oni oboje za szybko rosna.. Marcusek ma juz 9 miesiecy i ja sie tak zastanawiam.. kiedy i gdzie to przelecialo??? To niesamowite jak ten czas szybko leci...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 lis 2008, 20:05

Podziwiam, ja nienawidzę czapek, w każdej wyglądam okropnie, wiec bardzo rzadko nosze nawet jak jest mróz
ja też ... nawet nie mam czapki :ico_wstydzioch: ....

u nas jest pięknie - biało .... rano po 9 już byłyśmy z dziećmi na sankach choć było mało jeszcze śniegu .... narobiłam zdjęć ....

dla Markuska na 9 miesięcy :ico_urodzinki:

dla dzielkej Kingusi :ico_brawa:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 lis 2008, 20:38

no to zaczynam od zaległego pasowania .... to jesc 7- osobowa klasa w komplecie ....
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-23, 01:37 ]
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-23, 01:39 ]
a teraz zima w pełni .... coś mi sie wydaje że nas totalnie zasypało ....

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-23, 12:49 ]
ojej to strasznie cięzko, a próbowałaś <go odzwyczajać???


próbowałam wiele razy i nic nie pomaga ,


bo Kacperki tak mają.... Kapik też bardzo długo pił kaszkę w nocy... zreszta nadal pije ... ale już tylko na śniadanie .... zresztą sama próbuję od pół roku odzwyczaić Malwinę od picia soków w nocy - BEZSKUTECZNIE - więc wiem jak jest ciężko ....


U nas straszna zima ... okropnie wieje wiatr ... ale dzieci się tak uparły ranoże chcą iść na śnieg że już po 9 byłyśmy na polku ... ale tylko pół godziny .... okropnie wieje ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lis 2008, 19:34

Cześć dziewczynki

Ja napiszę pózniej teraz wkleje Wam kilka fotek, sesja z rózyczką:

Wkleje Wam fotki Antolka:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Miałam jeszcze jedno z sesji z różyczka, ale przez przypadek wykasowałam i jestem zła na siebie bo to było najpiekniejsze

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 lis 2008, 21:13

Magdalena_82, jakie romantyczne zdjęcia ... cudowne ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lis 2008, 21:48

Dzięki Aginko

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 lis 2008, 22:43

Aginko, Madziu super zdjęcia chłopaków - ale macie przystojniaków
no Gabi, uważaj na swoją ślicznotkę ..... :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości