Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 sie 2009, 09:21

witam z ranka :-)

dzisiaj mam wolne od pracy :DD
ale od przedwczoraj Maja ma 38-39 gorączki, widać już górną lewą jedynkę.
Ale się bida namęczyła to szok, a my oczywiście razem z nią :ico_olaboga:
Dzisiaj ja spałam od brzegu,3/4 nocy mała miączała, kwiliła, a była gorąca jak ogień.
Najgorsze w tym wszystkim jest to,że my jesteśmy bezradni w takich sytuacjach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Podałam jej nurofen i posmarowałam dziąsełka no i tuliłam, nosiłam, przytulałam - ehh szkoda że maleństwa muszą tak cierpieć.

A co tu taka cisza dziewczęta???
Shoo co z tobą???
Pati chyba w Polsce,ale mówiła że będzie miała dostęp do neta.
Iwona H, jak spędziliście ten wyjątkowy dzień???

yoanna jaki teraz wózek będziesz miała???
my będziemy mieć ten
http://allegro.pl/item683673135_espiro_ ... _w_wa.html
kolor pistacjowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-07, 12:05 ]
uuuuuuuuuuuuu ciszaaaaaaaaaaaaa

jednak kupiliśmy na 4 kółkach
o taki
http://allegro.pl/item683295003_wozek_b ... ratis.html
oczywiście zielony :DD

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 sie 2009, 18:06

margarita83, fajny ten wozek kupilas.. my ciagle myslimy, ja nie chce 3-kolowego, bo pamietam, ze widzialam babke, ktora pchala taki wozek, a w nim siedzial chlopiec moze 2-3 lata i nogami jej to przednie kolo blokowal, a ona sie wkurzala :ico_olaboga:

na urodzinki zamowilismy Jasperkowi kilka zabawek, od nas dostanie to:

http://www.amazon.co.uk/VTech-Turn-and- ... 69&sr=1-50

http://www.amazon.co.uk/East-Coast-Nurs ... 745&sr=1-1

http://www.amazon.co.uk/Great-Gizmos-84 ... 798&sr=1-1

http://www.amazon.co.uk/VTech-64203-Alp ... 848&sr=1-1

a od tesciowej (ktora tu przylatuje za tydzien) dostanie to:

http://www.amazon.co.uk/VTech-First-Ste ... 761&sr=1-2

nie damy mu chyba tych wszystkich zabawek naraz, bo chyba by oszalal ;-)
tak ze 2 na poczatek, pozniej reszta :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 sie 2009, 19:20

http://allegro.pl/item701335680_silver_ ... owosc.html

Ten wozek kupilismy :) kolor Eclipse - ja chcialam Marshmallow, ale moj M powiedzial ze woli Eclipse no i stwierdzilam,ze niech dorzuci swoje :P chociaz mi wizualnie tez Eclipse bardziej sie podoba - tylko kolor czarny mnie troche przerazal, ale ma zmieniana tapicerke wiec przerzuce na druga strone i bedzie szary :DD my ogolnie lubimy grafity i szarosci i cale mieszkanie jest w takich kolorach (poza Niny pokojem) ;) a wozek juz zostal wyslany, poki co chodzimy na nozkach na spacery i na plac zabaw - nawet nie jest zle :)))
A zdecydowalismy sie w koncu na zwykla parasolke, jest niedroga, wiec jak sie nie sprawdzi to kupimy inny - jest lekka, porownuja jak z Maclarenem tylko cena duuuuuuuuuzo nizsza

Margarita - spoko ten wozek - tak mi sie kojarzy z quinnym :) podobny troche do niego - ja myslalam nad quinnym ale ma bardzo mala powierzchnie do siedzenia :/
Dzisiaj wozilam Nine chwile Inglesina Tripem - i baaardzo fajny, maly, wygodny, zwrotny, bardzo lekko sie prowadzi, oby moj tez taki byl i mial wystarczajaco wysoko raczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo widzialam tej firmy wozek ale troche inny podobnych rozmiarow no ale jednak - jak mnie zaskocza i przyjdzie wozek jak dla lalek to sie wkurze :DD

W ogole zamowilam sobie kurtke skorzana i na zdjeciach jest cudna! Idealna rzeklabym :D nie ma to jak w lecie kurtke skorzana kupowac ale marzylam o takiej od 2 lat - kupilam inna kiedys bo z braku laku.. i w koncu mam moja umarzona :DDDD
Zamowilam tez sukienke dla Niny na slub mojego brata, na zdjeciach jest piekna (w porownaniu z tym co maja w Zarze, H&Mie, Wójciku itd) i cenowo niedroga, ale boje sie ze rozmiar bedzie jak w Cocordillo i zarze :/ pokaze Wam z reszta sukienke:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=692697306

Rozm. 74 - mala ma 72cm ... ale w Zarze na styk ma ubrania (no i rozmiarowo to leci na 6-9 miesiecy) no ale zobaczymy ;)

No a ja sukienki nie mam dalej :/ znalazlam taka bardzo w moim stylu i bardzo mi sie podoba - ale ciotki by mnie zjadly pewnie za nia :D a ja uwielbiam krotkie, uwielbiam zaboty, o taka:

http://www.vogueinstyle.com/product_inf ... d=90309276

Moglaby byc trocha bardziej obcisla na biodrach zamiast tej jednej faldki ;) ale w kazdej sukience znajduje cos nie tak :/

Moj M juz nie moze wytrzymac ze mna bo mowi ze nic innego nie robie tylko sukienki szukam, ale skoro ja juz przymierzylam z 50, ogladnelam tysiace stron na internecie i w kazdej jest cos nie tak, a jak juz znajde fajna to albo jemu sie nie podoba albo jest za krotka i nie wypada ;( albo za droga i mnie nie stac ;(

W ogole ostatnio do tego sasiadka nas wykorzystuje i zajmujemy jej sie dzieckiem a ja woze do lekarzy bo maly jej wsadzil palec do oka, i miala czerwone i ja bolalo - moim zdaniem przesadza, sasiadki drugiej zdaniem przesadza, tylko jej maz ja popiera i zacheca do odpoczywania, do leczenia oka itd itp .. no nic .. czego sie nie robi dla sasiadow?? Zwlaszcza ze ona mi dwa razy zostala z mala na 20 minut poznym wieczorem, wiec musimy sobie nawzajem pomagac (szkoda tylko ze ja wozilam po calym miescie, zeszlo mi prawie pol baku paliwa = a nie uslyszalam nic na temat - a moze ja Ci zatankuje, oddam cokolwiek :( nie chodzi o oddawanie tylko o powiedzenie = ja powiedzialabym, spoko odwdzieczysz sie kiedys, a tak to poswiecam kilka h, i swoje paliwo ... )

Ide cos zjesc :) bo mala juz spi od 19 :D milego!
BTW: Ostatnio wstajemy o 8.30 i mamy tylko jedna pobudke na mleko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-07, 20:22 ]
Shoo najbardziej mi sie podobaja te klocki nadziewane na pale :D rozwija wyobraznie bardzo :))) chcialabym takie malej kupic! Albo w ogole jakies klocki do budowania.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

07 sie 2009, 22:00

Iwona H, jak spędziliście ten wyjątkowy dzień???
wybieraliśmy się do pizzerii ale niestety skończyło się na tym,że G.poszedł do pracy na drugą zmianę, wyjście przełożyliśmy na jutro, zobaczymy czy teraz wypali.

shoo, zabaweczki fajne, takie edukacyjne, super. Jaspi pewnie będzie miał dużo radości.
My w poniedziałek pochodzimy po sklepach i spróbujemy coś Paulince kupić. U nas wielki dzień już we wtorek.
ale od przedwczoraj Maja ma 38-39 gorączki, widać już górną lewą jedynkę.
super, tzn. super,że przebija się jedyneczka a nie,że jest gorączka
A właśnie, u nas wczoraj przebiła się prawa górna dwójeczka a na dniach przebije się i lewa.
Pati chyba w Polsce,ale mówiła że będzie miała dostęp do neta
właśnie :ico_noniewiem:
Pati odezwij się :ico_oczko: , pisz jak pobyt w PL :ico_noniewiem:

A co do wózków, margarita wózek może i fajny ale mi jakoś nie przypadł do gustu, nie podoba mi się taki kształt :ico_noniewiem: a i szczerze powiem,że cena dla mnie i trochę za wysoka.

yoanna, sukieneczka dla Niny extra ale ja może bym wzięła trochę większą, małe dzieci tak szybko rosną :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-07, 22:04 ]
Ostatnio wstajemy o 8.30 i mamy tylko jedna pobudke na mleko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Paulinka już od jakiegoś czasu nie budzi się w nocy, pierwsza pobudka jest między 7 a 8.

Ciekawe co u Gie i jak tam Su?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 sie 2009, 22:14

Witajcie

Sorki, ze dopiero teraz odpisuje, ale nie mialam kiedy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Podroz minela ok, maly byl grzeczny, juz pod koniec zaczal poplakiwac, ale mu sie nie dziwie, bo ja tez juz ledwo siedzialam.
Pogoda super, upaly mamy, ale nudno jest, bo wszyscy pracuja, moj mama tez wiec latam za malym jak wariatka, a on jest niemozliwy, wszedzie lezie, chce tylko chodzic.
Jutro jedziemy na splyw kajakowy, mama bedzie siedziala z malym caly dzien i noc, bo bedziemy nocowac, ale sama nie wiem, mam wyrzuty sumienia, bo ona chora jest, nogi ja bola chodzic nie moze a z Erikiem to ciezko, bo on nie usiedzi nawet sekundy :ico_olaboga:

Ciesze sie, ze Su juz zdrowieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

margarita, bardzo fajny wozeczek :ico_brawa_01:

shoo. fajne zabawki, to Jasperek bedzie mial czym sie bawic :ico_brawa_01:

POZDROWIONAK DLA WSZYSTKICH I BUZIAKI :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 sie 2009, 23:22

Iwona kupilabym wieksza ale ta byla jedyna - to ze ja ubierze raz mnie nie przeraza, byle ubrala.... a znowu kupilam jej plaszczyk i jest za duzy ;( a rozm 74 i w nim plywa - i chyba bede musiala go zwezic :((((

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

08 sie 2009, 09:02

dzien dobry bobry! :-D

Iwona H, oby Wam dzisiejsza kolacja wypalila.. szkoda by bylo odpuscic.

yoanna, noo, troche glupio ze strony sasiadki, ze nawet nie zapytala, ale skoro nie maja wlasnego auta (bo nie maja, nie?), to pomysl z oddawaniem kasy za benzyne jest dla nich abstrakcja pewnie... nie maja pojecia, ze to tyle kosztuje.
co do sukienek, to sliczna jest ta dla malej :-)
Twoja tez mi sie bardzo podoba... sama jestem na etapie szukania sukienki na slub w pazdzierniku (nie moj :P) i ta, ktora pokazalas przypadla mi do gustu ;-)
tez lubie krotkie i troche zaslaniajace dekolt (tzn. moja plaska deske - hehe)

my wczoraj wieczorem poszlismy na kolacje do Gibu, napalilam sie bardzo na stek z tunczyka, bo jak bylismy tam rok temu, to ten tunczyk byl tak pyszny, ze pozniej snil mi sie po nocach :-D i czekalam, az jeszcze raz tam pojdziemy... no i poszlismy, ale chyba kucharz sie zmienil, albo szef... w kazdym razie, kolacja nie byla jakas super... taka przecietna :/ juz sie wyleczylam z tego tunczyka... w dodatku kelnerka sie machnela w rachunku i dodala nam jakies napoje.. dobrze, ze A. sie zorientowal i jej to wypomnial.
w restauracji nakarmilam Jasperka, wzielam go do odbicia i myslac, ze juz mu sie odbilo (nie slyszalam dobrze, bo byl halas) wlozylam go do wozka.
okolo 22 wrocilismy do domu, ale moze jakies 100 metrow przed domem, maly zwymiotowal w wozku - taki potezny belt to byl, caly wozek upaprany, on tez :/
podejrzewam, ze albo mu sie dobrze nie odbilo i w wozku go wytrzeslo, albo cos nie tak bylo z brokulami, ktore Jasper jadl na obiad (caly wozek byl w brokulach :/)

po przyjsciu do domu, A. wykapal Jasperka, a ja wypralam wozek.. wlozylismy go do lozeczka i za 15 min poszlismy sprawdzic, czy jest ok, a ten siedzi w lozeczku - znowu caly obrzygany :ico_olaboga:
zmienilam mu posciel, przebralam... nie chcial nic pic, nawet smoka nie chcial...
za kolejne 15 min to samo, znowu belt :ico_olaboga:
no i znowu zmienianie poscieli i przewijanie go...
udalo mi sie wmusic w niego troche wody, bo pewnie byl juz niezle odwodniony :ico_noniewiem:

pozniej zasnal, a ja siedzialam przy lozeczku do 1 w nocy, bo balam sie, ze znowu sie zachlysnie i nie bedzie mial sily sie podniesc :ico_olaboga:
na szczescie nic sie nie stalo.. przespal ladnie cala noc i obudzil sie o 8, zjadl duze sniadanie i teraz urzeduje - nic mu nie jest :ico_sorki: :ico_sorki:

nie lubie takich akcji... od razu pomyslalam o Su i zmierzylam mu temperature (normalna), sprawdzilam, czy nie ma wysypki...
dobrze, ze juz jest dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 sie 2009, 09:18

margarita83, ja mam upatrzony taki sam wózeczek....tylko co do koloru nie moge sie zdecydowac...(chodzi mi o ten czterokołowy) :ico_brawa_01:

shoo, zabawki super...teraz trzeba stymulawac zrecznosc naszych maluchow..;)

Pati85,
POZDROWIONAK DLA WSZYSTKICH I BUZIAKI
dla ciebie równiez

yoanna, rozmiar,rozmiarowi nie równy.... :ico_noniewiem: moja Emi chodzi w rzeczach od 74 cm do 92 cm...i od 6-12....9-18...miesiecy :ico_noniewiem: :ico_puknij: badz tu madry...

shoo,
sama jestem na etapie szukania sukienki na slub w pazdzierniku (nie moj :P)
no właśnie...bo Ty z A. nie jesteście po ślubie...prawda?
myślicie w ogóle o ślubie...?nie że teraz już,ale kiedyś tam...jeżeli uważasz to pytanie za wścibskie...nie odpowiadaj.... :ico_oczko:
nie lubie takich akcji...
nikt nie lubi....

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

08 sie 2009, 10:14

witeczka :-)

shoo zabawki super,Jaspi dostanie szału - jestem o tym przekonana ;-)

Jagna no to widzę ża mamy podobny gust :-)
mnie jeszcze podobał się bordowy :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

08 sie 2009, 10:16

Cześć

shoo, może Jasperkowi stanęło coś na żołądku i stąd te wymioty :ico_noniewiem:

A co do rozmiarów, to rzeczywiście są różne.
POZDROWIONAK DLA WSZYSTKICH I BUZIAKI :ico_buziaczki_big:
dziękujemy

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość