Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

08 sty 2008, 14:15

Witam

Spóźnione sto lat :ico_tort: dla Hanulki i dzisiejszego Kubusia

Noc przespana, choć się Kinga wierciła, czego nigdy nie robi ale dałam jej nurofen więc może to jednak zęby....OBY.....

Zapisałam się na naszą-majową klasę :ico_oczko:

Lecę, znowu Dominik ma zaproszenie na urodziny i musze z nim iść :-)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 sty 2008, 14:20

mam fotki..udalo mi sie zeskanowac :ico_sorki: .....ale niech sie ktoras odwazy zaprzeczyc podobienstwa :ico_nienie: :ico_oczko: .....ja tam widze....a jak ktos nie widzi to po okulary!!!! :ico_szoking: :ico_haha_01: :-D
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-08, 13:23 ]
Ewcik...ty to wymyslasz z glowy te menu czy masz jakas sciagawke? :ico_oczko:

Irminko
...nie opij sie na imprezie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

dla Kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: od cioci gapci szukajacej sobowtorow....

[ Dodano: 2008-01-08, 13:31 ]
czy wy tez ciagle widzicie na ekranie te reklame pupy chudnacej kobiety? :ico_zly: doprowadza mnie do szlu!

mam jeszcze cos z wczoraj....pokazuje bo nic extra nie widac na zdjeciu :ico_noniewiem:
Obrazek
tak Maya kombinuje przy cycu....byla slaba i chciala juz dostac cyca i isc spac :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 sty 2008, 14:33

massumi ja nie taka znowu prawa, nerwa też czasami łapię, bo kto ich nie łapie :-D Ani ja ani Sikor święci nie jesteśmy. ALe koszulki to mój zmienia codziennie :ico_oczko:

A co do picia, to Karolek właściwie też tylko cycka, ale jak pamiętam to Kacper też tak miał, dopiero jak roczek skończył i zaczęliśmy chodzić na długie spacery i szaleć na placu zabaw to wtedy dużo pił.

Karol też pospał pięknie, godzina na spacerku, potem jeszcze półtorej w domu.

[ Dodano: 2008-01-08, 13:40 ]
Patrycja a może mu się nie chce pić, tylko potrzebuje zaspokoić ssanie, dajesz mu smoczka do ssania??? Bo jak nie to takie ilości picia to trochę podejrzane i chyba powinnaś skonsultować to z lekarzem.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 sty 2008, 14:42

Maycia tez juz wstala.....za chwilke obiadek maminej roboty a potem chyba pojdziemy do sasiadki zobaczyc jak mala Hania urosla...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 sty 2008, 14:45

rzeczywiscie sobowtór niesamowity :ico_brawa_01:
a maya zwaniara sama sie juz obsługuje
cyc samoobsługowy :-D

ja tez uwazam ze takie ilosci pica to troszke jednak niepokojące
moze zrób mu badanie krwi i koniecznie cukier
a co mu dajesz do picia?
moze on poprostu lubi herbatki i soczki?
daj mu wode i zobaczymy jak bedzie sie zachowywał

[ Dodano: 2008-01-08, 13:47 ]
mam jeszcze jdano pyanko
jak wychodzicie z dzieciazkami na spacerek to tak zeby spały czy nie?
bo chyba kamizela pisala ze zaraz maly sie obudzi i ida na spacerek
ja staram sie isc na spacer jak mala spiaca ale juz sama nie wiem czy dobrze robie

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 sty 2008, 14:50

Jagodka...ja ide z Maya na spacerek jak marudzi...z nadzieja na to ze ja tam czyms zaciekawie...ona juz nie chce spac na spacerach...wol krzyczec i sie buntowac :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 sty 2008, 14:59

witajcie

kurka coraz gorzej z tym moim kompem, nawet nie poczytał co u was za bardzo bo boje sie ze zas za chwile sie wyłączy, ale KUPIŁAM juz sobie laptopa wczoraj przez przypadek..no przypadek jak nic, chodziłam po komputerowych i spr ceny itp i jaos tak jedne sprzedawca nas zagadnął no i kupilismy, ale moj kochany maz na 100% niby wiedział ze podłaczenie z netem bedzie pasowac do laptopa a okazało sie w domu ze nie pasuje, a routera nie kupilismy i nonono zimna, do czasu zakupu routera musze radzic sobie z tym rzęchem jezeli chce wejsc na net...

Milu nadal chora, ale antybiotyk to jedyne lekarstwo do ktorego sama otwiera buxkę wiec luz, bo bałam sie ze zas beda szopki tak jak przy syropkach,a tu miłe zaskoczenie, za to inhalacje - masakra...

A odnosnie spacerkow ja jesli mam isc np na zakupy, to robie to wtedy kiedy Mili ma spac, a jak ide na spacer rekreacyjny to mi obojetnie czy mała spi czy nie, zawsze jest grzeczna pod warunkiem ze siedzi, bo nie daj Boze ja połozyc jak ni echce spac to wtedy jest ryk..teraz jest na etapie poznawania swiata..ale o dziwo smieci ja jeszcze nie interesuja, za to gazety kolorowe bardzo, ostatnio dorwała trzy katalogi z oriflame i avonu i juz sa w czesciach.. :-)

dobra lece teraz jeszcze pozgrywac dopoki rzęch chodzi, moze jeszcze wpadne

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

08 sty 2008, 15:09

Jezuuu to pupsko też mnie doprowadza do szału.....

Daria noo mas zrację, podobna bardzo szczególnie na tym zdjęciu gdzie mały sobowtórek Mayi jest sam wśród prezentów :-)

Co do picia, do Kinga wypija ok 60 ml soczku bo wyczytałam że tyle powinno się dawać i małą buteleczke herbatki ok 100ml.

A na spacery idziemy zawsze jak jest wyspana bo inaczej marudzi, dziwne ja wiem ale ona nie chce spac nigdzie poza swoim łóżeczkiem, nawet w aucie jak jechaliśmy w góry to była totalnie śpiąca i nie zasnęła całą drogę, za to marudziła że spać jej nie dają i tak samo jest w wózku, czasem zaśnie ale trwa to góra pół godziny podczas gdy w domu śpi dłużej :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 sty 2008, 15:26

GLIZDUNIA, a mnie się nie chcą otworzyc te fotki więc narazie Ci nie powiem nic na temat podobieństwa.

Za to mogę pochwalić fotki mojej synowej Ali, super dziewczyna rośnie :-D

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

08 sty 2008, 15:30

Kasia masz rację Alunia śliczna dziewczynka z niej :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość