Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 lis 2008, 12:06

a ja nadal leze juz jest lepiej.... boli ...ale nie tak jak wczoraj i w nocy.... chyba mi sie krocze rozrasta czy co....

no dziewczynki to idziemy lepic bałwana ? :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 lis 2008, 12:20

witajcie, ja się nie wyspałam :ico_olaboga: , normalnie nic mi się nie chce, wszystko w nocy mnie bolało, brzuszek mnie kuł, plecy mnie bolały na dole i ból w pachwinach, nóg i bioder czy miednicy, masakra.
moje Małe jakoś się odwróciło wczoraj i tak mocno się wierci, że normalnie szok... mam nadzieję tylko, że jeszcze się nie pcha do wyjścia :ico_sorki: :-D
mój chyba też się przekręcił, bo ostatnie dni to tak się kręci, że aż boli, chyba testuje rozciągliwość mego brzuch, i tez mam nadzieję, że nie pcha się do wyjścia

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 lis 2008, 12:56

a ja juz leze znowu po kroplówa...no ale co sie nie robi dla dzidzi :-D :-D bła kumpela wiec czas zleciał teraz czekam na rodziców maja przyjechac z objadkiem :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 lis 2008, 13:43

hej hej :-)

ja zdycham... dla jaj zmierzyłam sobie temperaturę, bo mi jakos dziwnie i pokazuje 38,2stopni :ico_noniewiem: wzięłam panadol i nadal wlewam w siebie hektolitry wody i rumianku...
rozpędziłam się z robotą i uprzątnęłam kuchnię, w między czasie zrobiło się pranko i juz rozwieszone i u góry prawie skończyłam porządek z pościelami i kołdrami, Krzysiek tylko powrzuca to tylko na górne półki garderoby...
jakos czas leci...

donatka26, nieciekawą nockę miałaś, ale mam nadzieję, że Ci przejdzie szybko... :ico_sorki:

Marcia77, ale Ci dobrze :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 lis 2008, 13:43

Marcia77, podziwiam cie! ja sie boje jechac dospzitala z tym moim bolem kosci lonowych i krzyzowych ale dam rade :) pewnie powiedza ze nie ma co panikowac tylko ze nadwyrezone

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 lis 2008, 13:57

miałam Wam wrzucić fajny tekst.. Krzychu go gdzieś w sieci wynalazł

koleś opowiada:
wczoraj wspinamy się na ścianę
i koleżanka krzyczy że nie ma chwytu
instruktor do niej żeby po prawej stronie poszukała
ona po chwili: "mam szparę, mam.. cala ręka wchodzi"
on: "ty się kurna nie reklamuj, tylko zapier.. do góry"

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

milutka204, noo, wiesz, w takiej sytuacji to strach raczej się chowa i jedzie do szpitala... sprawdzą to będziesz pewna... i na pewno nikt Ci nie powie, że nie ma co panikować - tu chodzi o zdrowie Twojej córki...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 lis 2008, 15:55

donatka26, nieciekawą nockę miałaś, ale mam nadzieję, że Ci przejdzie szybko... :ico_sorki:
dzięki, byłam z mężem i z mamą w TESCO no i mama kupiła super komplecik dla Szymusia :-D , trochę jestem zmęczona tym chodzeniem, ale ogólnie jest dobrze, chyba mi przeszło odpukać, brzuch mi trochę twardniał, ale teraz jest oki, położę się na chwilkę, bo zaraz obiadek,a no i troszkę nogi mnie bolą, ale dam radę
ananke, no widzę, że Cię coś bierze, także pod kołderkę i się kurować, życzę zdrówka :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 lis 2008, 16:02

donatka26, noo, trzymam kciuki, żeby nie wróciło do Ciebie...
ananke, no widzę, że Cię coś bierze, także pod kołderkę i się kurować, życzę zdrówka :-)
dziękuję :-) ledwo sie już szwendam... na szczęście obiad juz prawie gotowy, zaraz Krzysiek wróci, zjemy i brykamy po wanienkę :-) a potem wyrko już bankowo...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

23 lis 2008, 16:20

ananke, TY TEZ IE LEPIEJ KURUJ!! MIODEK Z CYTRYNA NA HERBATE GORACA POLECAM!! :)

JA JUZ O WIELE LEPIEJ NIZ WCZORAJ ... NA USG MNIE TEZ TAK BOLALO ALE LEKARZ POWIEDZIAL ZE ALBO NADDWYREZYLAM ALBO MALA UCISKA ALE MOWI ZE ZDROWA I WOGOLE CACY ZE JAK NA PLEC ZENSKA SPORO JUZ WAZY:)

WESZLAM NA CHWILE NA KOMPA BO MEZA WYSLALAM NA ZAKUPY POJECHAL ZE SWA MAMĄ... A JA WCINAM JABLKO NA OBIAD MIALAM PIEROGI KUPIONE ALE TAKIE SWOJSKIE Z KAPUSSTĄ I PIECZARKAMI:)

JUTRO JAK MI POZWOLI KROCZE I NOGI POSPRZATAM CHAŁUPE I ZROBIE DOBRY OBIEDZIK:) CZYLI CYCKI KURCCZAKA W SOSIE SMIETANOWYM.... LUBIE TO MĄZ CHYBA TEZ....A JAK NIE TO NORMALNIE KOTLETY ROZBIJE A NA WTOREK POMIDOROWA BO COS LAZI ZA MNĄ

[ Dodano: 2008-11-23, 15:23 ]
donatka26, MNIE OSTATNIO WOGOLE NIE TWARDNIEJE.... NO ALE JAK CHODZE TO ZACZYNA RWAC... TAK JAK W 5 MIESIACU... LEKARZ WTEDY MOWIL ZE TO UCISK MACICY JEST

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 lis 2008, 17:06

jadę do teściów na herbatkę i placuszka :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość