Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lut 2008, 00:59

madziorka hihi pisze:ja teraz karmie go gdzie popadnie i wszystko spaprane jedzeniem

ja nie moge ubrań doprać po marchewce :ico_olaboga: :ico_oczko:
no własnie, mały mi sie na krzesełku obraca, kręci itp a na bujaczku siedzi bo nie ma za dużo "miejsca do wiercenia" , ale używam fotelika jak jestem w kuchni i gotuję obiad to wsadzam małego i On mi "pomaga"
aha: próbowałam juz innych obiadków, znaczy sie dla starszych dzieci, ale mój miś nie lubi, tylke je te "najprostsze" czyli im mniej warzyw w obiadku tym lepiej, ale to dziwne bo z nasze jedzenie juz by najchętniej pochłonął , bo On juz "dorosły" i sie buntuję wieć po trochu podaję mu na spróbe to co my jemy i patrze czy wysypka nie wychodzi :ico_oczko: ale chrupki to sobie całe wkłada do buzi, wiec na razie damy sobie spokój

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

11 lut 2008, 01:12

wow laski na chwile was zostawic....tyle postow szok :ico_szoking:

magdaco do morza to pawel mowi ze wlasnie do newqui(zle napisalam ale nie wiem jak) :ico_wstydzioch: chcialby sie wybrac bo tam ponoc niezle fale sa :-D pod namiot chetnie ale bedzie super ....kiedy to lato :ico_oczko: a moze wiecej dziewczyn z tt by sie wybralo,bylo by super,co wy na to laski??????

beatka ta farma jest tutaj blisko nas czyli na poludniu londynu w epsom,tu masz linka http://www.hortonpark.co.uk/ jak chcecie to wpadnijcie do nas i razem pojedziemy,chlopcy napewno by sie fajnie bawili :ico_oczko:

marta franio super :ico_brawa_01: najfajniejszy tam gdzie mu glowe ucielas,slodka minka :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 01:13 przez fela, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 lut 2008, 01:13

martuchafrost pisze:ale chrupki to sobie całe wkłada do buzi, wiec na razie damy sobie spokój

jak sie nie przewroci to sie nie nauczy :-D Myslisz, ze Luska sobie ladnie po kawaleczku skubie??? Juz z 1000 razy musialam ja atowac jak sie krztusila, a teraz juz sama sie ratuje :ico_oczko:
dzieki za komplementa. Czrna w kwiatki musi isc do ludzi, bo jak sie dan skapnie, ze tyle nakupowalam to mi leb utnie :-D :-D
Papryka juz sprzedana

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lut 2008, 01:17

Jasnie Pani :) pisze:jak sie nie przewroci to sie nie nauczy

no własnie wiem ze masz rację ale jak mi sie wczoraj zakrztusił to sie tak wystraszył, ze jak mu dałam drugiego chrupka to juz sie go "bał" i nie chciał, dziś mu zapodałam i to samo było, ale oczywiście bede próbowac niech sie chłopak uczy :ico_oczko:
Jasnie Pani :) pisze:bo jak sie dan skapnie, ze tyle nakupowalam to mi leb utnie

zrobimy tak zeby sie nie kapnął :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

11 lut 2008, 01:17

a beatka maja jeszcze blizniacza farme,nie bylam tam ale na zjeciach widac ze tez super.tam na ich stronie jest link do tej blizniaczej farmy.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lut 2008, 01:18

fela pisze: najfajniejszy tam gdzie mu glowe ucielas,slodka minka

dzięki Fela tez mi sie podoba to zdjęcie :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 lut 2008, 01:23

Madziorka ja mam chicco happy snack,zadowolona jestem :-D

[ Dodano: 2008-02-11, 00:25 ]
http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... chairs.htm

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 lut 2008, 11:50

dzień dobry dziewczyny !!!!
no ja juz od siódmej na nogach, mój skarbek już nie śpi od tej godziny :ico_oczko:
ale mały cwaniak sie zrobił : wczoraj położyłam go do łóżeczka i koło 2 w nocy zaczął płakać wiec zrobiłam milk a tu co???? nie był głodny, wiec myśle co jest ????? pielucha sucha, może brzuszek boli???? no ale co sie okazało????? wzięłam go do naszego łoża 3 minuty i misiek spał jak zabity :ico_oczko: mały cwaniaczek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-11, 10:51 ]
LEOSIU STO LAT Z OKAZJI TWOICH 7 MIESIĄCZKÓW :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 lut 2008, 12:16

hej dziewczyny
Napisze wam co moja pediatra mówiła na temat gorączki i ich zbijania.

Jeśli gorączka jest z biegunką to absolutnie nie podawać czopków bo jeszcze będą bardziej pobudzać, najlepsze na to jest paracetamol (nie nurofen) bo nie obciąża zbytnio brzuszka.

Jeśli gorączka jest bez biegunki to najlepiej podawać nurofen bądź ibufen bo one są przeciwzapalne.

No i tyle mojego wymądrzania :ico_wstydzioch:


Kasik
strasznie mi szkoda Viki. Jejku ale bidulka musi cierpieć. :ico_placzek:

Marta super zdjęcia Frania :ico_brawa_01: a z tym obcięciem głowy to miałaś nosa :-D takie ładne zdjęcie zmarnować. :-D

Fela ale superowe zdjęcia :ico_brawa_01: Widze ze Konrad wielki miłosnik zwierząt. A jak rybki?

Mój artysta mały rozebrał się wczoraj i na golasa latał. Potem wziął moją szklankę z piciem myślałam ze chce się napić a on postawił szklankę na podłodze i zaczął sikać do niej :ico_szoking:

Beatka
i jak Oscarek lepiej juz?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 lut 2008, 12:44

gosia888 pisze:Mój artysta mały rozebrał się wczoraj i na golasa latał. Potem wziął moją szklankę z piciem myślałam ze chce się napić a on postawił szklankę na podłodze i zaczął sikać do niej
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: dla Leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marta Franko cudny,podoba mi sie jego mina jak skacze :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość