Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

08 sie 2009, 10:43

sorki że tak marnie napisałam ale Maja zaczęła mi marudzic.
Jagna jak będziesz miała zielony to się nie obrażę,a póki co sprawdza sie rewelacyjnie ;-)
Wczoraj śmigaliśmy po trawie i wózek szedł jak burza ;-)
Iwonka rozumię cię,ale my mieliśmy kasę za poprzedni wózek więc mogliśmy sobie pozwolić. Wiem że jak na spacerówkę to bardzo drogi, na allegro kosztuje 399 zł a my płaciliśmy 435 w sklepie :-/
mam nadzieję że dzisiejszy wypad wam się uda - trzymam kciuki :-)

yoanna wózeczek też fajny a kiecuszka dla Ninki boska, ta twoja już nie dla mnie, zupełnie inny gust ;-)

shoo mam nadzieję że to faktycznie coś na żołądeczku małemu stanęło, że to nic poważniejszego. Majka rzadko odbija po jedzeniu, a takich historii nie mamy :ico_noniewiem:


Pati wreszcie się odezwałaś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
również pozdrawiamy

my wczoraj pływaliśmy skuterem wodnym na rzece, było miło. P. nawet w którymś momencie wyłączył silnik i płynęliśmy prądem rzeki, a my tak sobie dyskutowaliśmy - było naprawdę miło ;-)
wstawię jakieś foty i może filmik ;-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 sie 2009, 20:26

Shoo :P co do sasiadki to jej auto stalo pod klatka :ico_zly: :ico_zly: i to jest najgorsze! Tylko ona nie byla w stanie prowadzic bo tak ja oko bolalo wRrr

A poza tym mam tesciow i nie mam jak pisac ;( napisze jutro jak troche bedzie spokojniej bo mamy tutaj urodziny siostrzenicy mojego meza ;/

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

09 sie 2009, 10:48

ojjjj ale tu pusto - zaraz upadnie to nasze forum :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dziewczeta co się z wami dzieje ???

Wyobraźcie sobie że Maja dzisiaj spała u babci :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Do nas mieli przyjść znajomi ale nie przyszli więc zostaliśmy sami z P.
Babcia zadowolona, Maja w sumie też była wesolutka jak ją odbieraliśmy, a co najważniejsze babcia powiedziała 'proszę częściej" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-08-09, 10:57 ]
tutaj Maja zmęczyła się podczas sprzątania i musiała ugasić pragnienie ;-)
Obrazek

Mala dresiara ;-)
Obrazek

A tak dokazywała w bagazniku naszego Mondeo :DD
Obrazek
cacy cacy
Obrazek

relaks z mężem :DD - musieliśmy chwilę się zatrzymać i poczekać na miejsce do zacumowania ;-)
Obrazek
Obrazek

nowa fura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

[ Dodano: 2009-08-09, 10:59 ]
to tyle

Miłej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

09 sie 2009, 11:09

margarita, świetne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A z tego kubka to tak na serio pije? nie obleje się? Paulinka też przechyla, ale tyle co jest w szklance tyle wyleje na siebie :ico_olaboga:
Fajnie wygląda Majka jako dresiara i wydaje mi się,że na buźce się zmieniła. Zresztą co tu gadać - śliczna dziewczynka. A i mała pomocnica Ci rośnie, za sprzątanie już się bierze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

09 sie 2009, 12:31

margarita83, super fotki! ta Twoja Maja to juz jak dorosla osoba sie zachowuje :-D sprzata, pije z kubka, samodzielnie chodzi.. mozecie ja juz spokojnie wyslac na studia :-D w porownaniu do niej, Jaspi to jeszcze taki dzidziuch, pije z butli i czepia sie nogawek ;-)

my wczorajszy dzien spedzilismy na plazy, dzisiaj tez sie wybieramy - w sumie za chwile sie zbieramy i pewnie wrocimy dopiero wieczorem...takze zycze milej niedzieli i pewnie zamelduje sie jutro :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

09 sie 2009, 22:42

Iwona H, shoo, dziekujemy :-)
A z tego kubka to tak na serio pije? nie obleje się? Paulinka też przechyla, ale tyle co jest w szklance tyle wyleje na siebie :ico_olaboga:
no co ty kubek był pusty, nie próbowałam jej dac jeszcze napić się z kubka/szklanki - spróbujemy może jutro ;-)
ta Twoja Maja to juz jak dorosla osoba sie zachowuje
srata tata ;-) wiecznie jest mamulowa i z rąk mi nie chce zejść, a jak znikam za zakrętem to natychmiast jest płacz i lament - i kto tu mówił o czepianiu się nogawek ;-) ;-) ;-)

kolorowych snów babiszony :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 sie 2009, 08:19

Witam o poranku :ico_oczko:
wiecznie jest mamulowa i z rąk mi nie chce zejść, a jak znikam za zakrętem to natychmiast jest płacz i lament
skąd ja to znam :ico_oczko:
u nas póki Paula nie widzi mnie na oczy, to zabawi się czy pobędzie z kimś innym ale tylko ukażę się jej to koniec, nie odstępuje mnie na krok

Paulinka robi już coraz więcej kroczków sama - wczoraj były cztery :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 sie 2009, 09:07

jestem :-D

faktycznie cos mało piszecie... :ico_olaboga:

mnie nie było cały weekend w domu...wrócilismy wczoraj wieczorem,bylismy na dzialce u mojego brata.
dzisiaj do pracy na 13-ta...a od jutra mam wolne 7 dni....huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

dzisiaj jedziemy z K.zamówić tort na ROCZEK...!!!! :ico_brawa_01:

margarita83, to super,że wózeczek tak lekko sie prowadzi....kupie napewno taki sam... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

10 sie 2009, 09:33

dzień dobry
Paulinka robi już coraz więcej kroczków sama - wczoraj były cztery :-D :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zaraz pobiegnie, zobaczysz ;-)
u nas póki Paula nie widzi mnie na oczy, to zabawi się czy pobędzie z kimś innym ale tylko ukażę się jej to koniec, nie odstępuje mnie na krok
hehe widzę że nasze córki mają cechę wspólną ;-)
margarita83, to super,że wózeczek tak lekko sie prowadzi....kupie napewno taki sam... :ico_brawa_01:
no nie mogę doczekać się fotek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D
ja mam jeszcze 13 dni urlopu ale nie mam po co go brać, zresztą przy pracy na 1/2 etatu to i tak mam drugi urlop i zawsze długi weekend ;-)
jak P. nie znajdzie pracy to muszę wrócić na cały etat :ico_noniewiem:
no bo pisałam wam, że mimo że P. jest w domu to i tak wożę Majkę do niani??? On nie będzie z nią siedział :ico_szoking: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-08-10, 09:35 ]
aha dzisiaj muszę podskoczyć do Mariquty bo jest 50% wyprzedaży, może kupię Majce jakieś spodnie, albo sweterek :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-10, 09:36 ]
biorę się za robotę :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 sie 2009, 09:39

biorę się za robotę

ja też musze... :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości