Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 sie 2012, 21:53

To ja jeszcze zdjęcia wstawie naszego Cezarego:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

09 sie 2012, 22:16

napisałam posta i mi gdzieś go wcięło :ico_zly:

wiec zacznę od początku :-/

biniu_s, widac ze z Czarusia pogodne dziecko...śliczny uśmiech, moj mały smieje sie zawsze z otwartą buzią :-) . A mamusia jak super wygląda!

asiab super masz pracę...i dobrze ze narazie na poł etatu! Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciałą codziennie na kilka godzi oderwać sie od moich terrorystow! nawet nie odczujesz ze byłaś w pracy.

justyna brawa za super wage Elsy!!! rosną nam dzieciaczki!

ryba to wspołczuje pakowania :ico_oczko: taka kapryśna ostatnio pogoda ze trzeba by całą szafe zapakować :ico_oczko: Udanego wyjazdu!

kingoza szkoda ze u nas tyle nie trwa macierzyński!
:-P .

wisnia ależ ci fajnie....ja też potrzebuje takiej mobilizacji...bo samej ciężko trzymać sie wytyczonych zasad...a w domu bedąc wciąż zajadam moje problemy! A do najbliższej siłowni mam 20 km...a zresztą z drugiej strony nie mam pięniędzy na taką rozpustę :-)

A Patryś robi coraz wieksze postępy w samodzielnym siedzeniu...puszcza sie i przez kilka sekund siedzi jak skała...i widzę ze podoba mu sie to :-D

lubi bawić sie na siedząco...i ostatnio zauważyłam ze zaczyna "zauważać " Dawidka...promienieje na jego widok i lub obserwować jak ten sie bawi.

dobranoc

[ Dodano: 09-08-2012, 22:18 ]
dałam dziś nurofen dla małego...moze po nim noc bedzie spokojna :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 sie 2012, 22:35

biniu_s, napisz prosze jakiej farby uzywasz i jaki to kolor bo strasznie mi sie podoba ! :-D
Cezary ma fajne polisie :-) rosnie Ci syneczek!

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 sie 2012, 22:51

rybka ja słyszałam teorię że dziecko do 3m-ca płacze za potrzebą, a powyżej zaczyna rozumować że płacz=bycie z mamą i płacze z nudów=chęci pooglądania świata/za bliskością/potrzebą.
a Piotrek dostał wczoraj marcheweczkę, ale średnio jemu zasmakowała bo całą wypluł. za to dziś zrobiliśmy podejście nr2 do marchewki i jadł aż mu się uszy trzęsły :-D jutro do marchewki dołączymy jabłuszko.. a dziś o 14 na szczepienie idziemy- aż się boję co to będzie :ico_olaboga:
czyli po 3 miesiącu tez płacze za potrzebą :-)
Teoria coś się kupy nie trzyma :D Może potrzeby ciut się zmieniają, ale są ciągle dla dziecka bardzo ważne.
Jaś ma za dwa dni 3 miesiące. jest coraz bardziej ciekawy świata, nie dziwią mnie więc jego nowe kombinacje :ico_oczko:


Co do malutkich wózków, to petite star zia jeszcze jest w tym podobie :)
Ale chyba też koszt spory.
Podoba mi się to espiro wizualnie (chociaż koszyk to ma chyba tylko na chusteczki albo waciki ewntualnie hehe). A jakość jaka??

U mnie "wakacje" w pełni.
Juz ponad miesiąc jest u mnie kuzynka, także głowy nie mam do niczego.
Jestem bardziej zagoniona niż zwykle.
A w sobotę przyjezdża mój brat z rodzinką :D Fajnie!!!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 sie 2012, 23:16

Podoba mi się to espiro wizualnie (chociaż koszyk to ma chyba tylko na chusteczki albo waciki ewntualnie hehe). A jakość jaka??
Koszyk jest bardziej pojemny niz na oko mozna ocenic ;-) ale torbe musze miec dowieszona co jest wygodne bo jak zostawiam gdzies wozek to biore mala i torbe na siebie.
A jakosc - dla mnie rewelka. W kazdym wozkowym nam go polecali. Ma amortyzacje i smiga jak szalony :-) Ja jestem zadowolona, Martyna tez :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

09 sie 2012, 23:27

biniu ale przystojniak z Czarusia :ico_brawa_01: a Twój kolor włosów naprawdę fajny :ico_brawa_01:
i ostatnio zauważyłam ze zaczyna "zauważać " Dawidka
mój Piotrek uwielbia każde dziecko, które gada do niego.. do dorosłych tak nie śmieje się.. a wystarczy że zobaczy gdzieś dziecko jakieś to już zaczyna piszczeć, gadać po swojemu i obserwować je:-D
czyli po 3 miesiącu tez płacze za potrzebą :-)
trochę źle wyraziłam się.. chodziło mi o to że do 3 miesięcy płacze bo ma kupkę/jest głodny/chce się przytulić do mamy. a od 3 miesięcy zaczyna rozumieć że jak zapłacze to zawsze przychodzi mama i jego płacz nie zawsze oznacza pilną potrzebę jak ta kupka czy głód, tylko np chęć obserwowania świata z rąk mamy :-)
a Piotrek waży już 8300g :ico_haha_01: wzrostu nie mierzyła bo mały chwilkę wcześniej obudził się a on zawsze po przebudzeniu taki pokurczony jest no i wynik nie byłby adekwatny :ico_oczko: w każdym razie potwierdziła że dziąsełka są bardzo rozpulchnione i mogą w każdej chwili wybić się ząbki..

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 sie 2012, 23:33

Mad, to dobrze wiedzieć o tym espiro :D

Asieńka, no i bardzo dobrze, że dziecko jest ciekawe świata i dobrze kombinuje, że mama=pomoc :D To daje bardzo dobre podstawy do więzi na przyszłość.
Oby tak dalej się dziecie kumate rozwijało, to za max kilka miesięcy, nie oglądając się na mamę poraczkuje lub dopełznie gdzie sobie chce :) A jak stanie na nogi? :D
Na razie niech ma te mamine rączki :ico_oczko: Chociaż jak robię akurat obiad niekoniecznie :ico_haha_01: Ale to wszystko takie chwilowe mamy teraz.... ten pierwszy rok po prostu ucieknie nie wiadomo kiedy!

[ Dodano: 09-08-2012, 23:38 ]
Mad: ja mam wielki kosz obecnie i się nie mieszczę, serio. Dlatego ten wydaje mi się mikro koszyczkiem. Co tam się zmieści?
I torbę tez dodatkowo wieszam na rączce.
No, ale mam rzeczy nie tylko Jasia... A jak zakupy tam wepchnę... :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 sie 2012, 23:49

Co tam się zmieści?
Sterta pampersow, tetrowka, dwie butelki, chusteczki i ciuszki na przebranie czasem dorzucam sloiczek z jedzonkiem :-D reszta w torbie. A na zakupy chce taka siatke kupic. Widzialam doczepione do espiro babeczki maja i fajnie to wyglada ;-)

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

10 sie 2012, 11:24

Mad dzieki za wskazowi :ico_oczko: Wozek calkiem fajny, kolory i cena tez super :-D , a kosz duzy mi niepotrzebny, od zakupow mam Tomka od kiedy wyladowalam w szpitalu nic nie dzwigam oprocz Elsy :ico_oczko:

Biniu Czarus uroczy, a twoje wloski faktycznie super kolorek maja :-D
A w sobotę przyjezdża mój brat z rodzinką :D Fajnie!!!!!
super, a do mnie kolezanka z dziecmi :ico_brawa_01:
dałam dziś nurofen dla małego...moze po nim noc bedzie spokojna
i jak wam nocka minela? Patryczekspokojniejszy?
a Piotrek waży już 8300g

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ten pierwszy rok po prostu ucieknie nie wiadomo kiedy!
dokladnie, czas szybko ucieka przy takim malenstwie no i jak sie ma jeszcze inne dzieci to juz wogole :ico_szoking:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

10 sie 2012, 21:04

Mad., to zwykła zielona Joanna kolor płomienna iskra.

Ja taka po roboczemu :ico_oczko:

dzwoneczek82, jak tam nocka po nurofenie, zadziałało?
A Cezary jest faktycznie pogodnym dzieckiem, marudzi tylko gdy głodny albo śpiący, a na regenerację sił wystarczy mu 15 minut drzemki.

justyna30, wiadomo już co Ci się stało, są już wyniki badań?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość