MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 lis 2007, 21:01

Zulcia pisze:
MONIKAB fr, jeśli Ci jakoś ulży,to ponarzekaj sobie ile chcesz,przeciez po to tu jesteśmy,żeby się wzajemnie wysłuchać i pomagać.Na pewno wszystko się ułoży,nie martw się.


:ico_sorki: koniec narzekan :) cieszymy sie teraz naszymi rosnacymi brzuszkami :-D
i czekamy na "motylki" :ico_brawa_01:
Zulcia pisze:Pozdrawiam dziewczynki i zmykam cosik podjeść,bo jak wróciłam,to najpierw do Was,a dopiero teraz uciekam do kuchni.Papa

:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Zulcia, najpierw solidny obiadek a dopiero pozniej relaksik przed komputerem

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

19 lis 2007, 22:45

Wpadłam na chwilkę,bo muszę utulić bąbla do snu.
MONIKAB fr, dzięki za troskę :-D Właśnie mnie na pyzy naleciało,więc się gotują :-D
A co do motylków,to sama nie wiem :ico_noniewiem: czasem mam wrażenie,że to dzidzia a czasem,że to w brzuchu mi coś jeździ.
szczako Zuza się cieszy,przytula się do brzuszka i daje dzidzi buzi.Bardzo chce mieć siostrzyczkę.
Ja mam wizytę 14 grudnia,u pani doktor,u której jeszcze nie byłam,bo zmieniłam lekarza.Czas pokaże czy dobrze zrobiłam.Martwię się tylko tym,że mnie od soboty pobolewa brzuch i ciągnie łono(ładnie określiłam,żeby was nie gorszyć :ico_oczko: ).Mam nadzieję,ze to nic groźnego.I siusiam bardzo często,średnio co 1,5 godz.Też tak macie?
Buziaczki,zmykam wysuszyć włosy,może jeszcze dziś zajrzę. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

19 lis 2007, 22:53

Zulcia pisze:.I siusiam bardzo często,średnio co 1,5 godz.Też tak macie?

Ja przynajmniej tez tak mam :ico_oczko: ale najbardziej jest to drazniace w nocy jak ide spac bo najpierw nie moge zasnac bo ciagle wydaje mi sie ze mi sie chce a jak juz zajde to normalnie jak kot naplakal :ico_zly: w dodatku musze powaznie sie skupic zaczym cos ze mnie wykrece :ico_haha_01: starsznie mnie to drazni No a potem to udaje mi sie przespac tak do 3 godzin i znow Wc i tak do rana :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

19 lis 2007, 23:33

Ewelina83, taki już nas los,ale za to jaki skarb mamy w brzuszkach :-D Ja mam dokładnie tak samo,bardzo mi się chce,a z wielkim wysiłkiem coś poleci :ico_oczko: W maju będziemy siusiać normalnie :-D I tulić nasze bąbelki :-D
Zmykam spać,życzę wszystkim Majóweczkom spokojnej nocki i kolorowych snów.Do jutra.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 lis 2007, 08:50

Zulcia pisze:I siusiam bardzo często,średnio co 1,5 godz.Też tak macie?

oj mamy, mamy :-D ... w pierwszej ciazy bylo dokladnie tak samo... a najgorszy jest wyjazd na zakupy... przed wyjsciem w domu sikam... jak zajade do sklepu... juz sie rozgladam za toaleta... i sikam... wejde do duzego marketu (tam nie ma toalet, a w sklepie czasami i do kilku godzin schodzi...) i niestety musze opuszczac go "awaryjnym" wyjsciem... szok! cale szczescie ostatnio nie jezdze "daleko" tj... po autostradach, bo jak by mi sie trafil korek :ico_olaboga: ( ale zawsze mam pod siedzeniem nocnik wiktorka, tak na wszelki wypadek, jakby mu sie zachcialo siku a nie moglibysmy sie zatrzymac)...mysle ze synus by sie nie pogniewal gdyby mamusia skorzystala :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-11-20, 07:52 ]
Zulcia pisze: W maju będziemy siusiać normalnie :-D

no chyba nie do konca tak od razu... ja mam niezbyt przyjemne wspomnienia zwiazane z siusianiem po porodzie :ico_oczko: ale co tam... najwazniejsze ze nasze babelki beda juz na swiecie :-D

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

20 lis 2007, 20:00

kupiłam wreszcie spodnie ciążowe w C&A fajne, jeszcze troszke za luźne, ale już niebawem będą dobre. I chyba nie takie drogie bo 149zł, odktryłam tez fajny sklep dla :ico_ciezarowka: NIvena, ale te ceny :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

20 lis 2007, 20:15

No ja poczekam az pojade do polski bo szczerze mowiac bylam tez w C&A tutaj w niemczech i niczego nie znalazlam :ico_noniewiem: tak w ogole to ciezko tu cokolwiek fajnego znalezc nawet ciuszki dla dzidzi maja takie ceny kolosalne ze glowa boli :ico_noniewiem:

Kurcze jakos ostatnio nie bardzo sie czuje glowa mnie boli od 4 dni i chyba jakies przeziebienie mnie lapie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

20 lis 2007, 21:51

Ewelina83, mój ojciec mieszka w niemczech w TOPOLINO są super jakościowo ciuszki i nie takie drogie. w C&A sa fajniejsze niż te w polsce a H&M jest śmiesznie tani, w polsce jest dużo drożej

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 lis 2007, 10:38

ja tez stawiam na C&A i H&M :-D choc w ilosc ciuchow ciazowych inwestowac nie bede... tym bardziej teraz, jak czeka mnie przeprowadzka i wszystko trzeba bedzie pokupic... :ico_noniewiem: (ze starego mieszkania prawie nic nie bierzemy)
spodni ciazowych mam na razie dwie pary... mysle jeszcze kupic jakies jeansy... no i w zaleznosci od tego co bedziemy w swieta robic ( w sylwestera tez) moze jeszcze z jedne takie eleganckie... stawiam za to na bluzeczki...sweterki...takie rzeczy nie musza byc przeciez ciazowe i bede mogla w nich chodzic pozniej...
gdybym planowala jeszcze kolejna ciaze, to pewnie tych ciazowych rzeczy wiecej bym miala w szafie... :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 lis 2007, 12:38

Witajcie :ico_haha_02:
MONIKAB fr, z tym nocnikiem to sie udałaś :ico_smiechbig: a swoją drogą to super pomysł!Moja Zuza już na nocnik niestety jest za duża i wywieźliśmy go na działkę.Ale u nas w marketach na szczęscie są toalety :-D
babe_boom, i jak się czujesz?Wszystko w porządku?
A co do spodenek,to ja mam dwie pary z C&A,kupiłam po przecenie za 69,90,jedne lżejsze beżowe,ale za duże(będą na wiosnę),a drugie cieplejsze brązowe sztruksy na teraz.Więcej nie kupuję,bo moja kolezanka rodzi w połowie stycznia to mi da.A co do brzucha to nadal mnie boli,więc biorę no spe 3x dziennie.
Zmykam suszyć głowę,bo zaraz do pracy muszę się zbierac.Buziaczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość