madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 mar 2008, 23:25

Fintifluszka, jestesmy na stopie bardzo wojennej, zamierzamy się stąd za jakiś czas wyprowadzic. W poniedziałek ta kobieta przeszłą samą siebie bo powiedziała do Macka ze ja katowałam Patryka a on tylko miał jedną ze swoich histerii :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-03-27, 22:27 ]
Fintifluszka pisze:wygląda jakby zasnęła w wyniku zanudzenia się...
ona tak często zasypia nagle. Niby sobie lezy a raptownie patrze a ona juz spi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 mar 2008, 23:28

powiedziała do Macka ze ja katowałam Patryka
czego to teściowa nie wymyśli, żeby synowej koło pióra nakopcić... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

27 mar 2008, 23:30

madziarka81 pisze:Goonia, ale super Karol wygląda w tym leżaczku
dzięki :-D
Właśnie obejrzałam Twoje foty i są śliczne. Przesłodką masz tą parkę :-D Też bym tak chciała :-) Oni naprawdę są podobni do siebie. Ty na tym zdjęciu też super wyglądasz. Gdzie się tak odstawiłaś? :ico_oczko:
madziarka81 pisze:W poniedziałek ta kobieta przeszłą samą siebie bo powiedziała do Macka ze ja katowałam Patryka
no masakra !!!!! Ta kobieta jest chora :ico_szoking: !!!!

[ Dodano: 2008-03-27, 22:32 ]
Hmmm...fajnie się siedzi, ale idę spać, bo potem na cycusia się nie dobudzę :ico_oczko: Dobrej nocy!!! pa!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 mar 2008, 23:37

To dzisiejsza fotka z ogrodu:
Obrazek
A to wcześniej:
Obrazek
I tu z grzechotkami:
Obrazek
A tu jego cudowny uśmiech :ico_haha_02:
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 mar 2008, 23:37

Goonia pisze:Hmmm...fajnie się siedzi, ale idę spać, bo potem na cycusia się nie dobudzę
a ja jak sie dorwałam do kompa to odejsc nie moge tym bardziej jak jestem na tt :-)

Goonia pisze:Przesłodką masz tą parkę Też bym tak chciała Oni naprawdę są podobni do siebie. Ty na tym zdjęciu też super wyglądasz. Gdzie się tak odstawiłaś

dziekuje bardzo, rzeczywiscie jak patrze na swojedzieciaczki to czuje sie spełniona w roli matki, sa mi najdrozsze na swiecie i rzeczywiscie sie udały :ico_oczko:
A wtedy ta fotke Maciek nam pstryknał przed wyjsciem do psychologa bo chodzimy z Patrykiem i do logopedy i teraz do psychologa.

[ Dodano: 2008-03-27, 22:39 ]
CleoShe, super foteczki i rzeczywiscie Norbert ma przecudny usmiech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

27 mar 2008, 23:48

Fintifluszka pisze:A na zdjęciu kąpielowym widać Gabcia przed zanurzeniem, bo Kuba go łapie tak za główkę i Go zanurza, że tylko mu nosek i oczka wystają-Gabriel wtedy cały nieruchomieje... a jak mu wynurzy główkę to się od razu śmieje i chlapie nóżkami

Wystają mu oczka i nosek.. a usteczka? :ico_haha_02: A Ty zawsze z Kubą kąpiesz Gabrysia? Ja niestety musiałam nauczyć się sama kąpać małego bo Rafał na te nocki pracuje i wychodzi do pracy o 16.30. Ale teraz już idzie mi to całkiem zręcznie.

Madzia, fajne te fotki Martynki. I Patryk wyszedł na zdjęciach jak taki grzeczny, troskliwy braciszek. Pewnie szkoda, że tylko na zdjęciach tak wyszedł? :ico_haha_01:

Goonia, Karolek rzeczywiście taki poopatulany.. Mój Norbert to tylko zwykle pieluchą bo zawsze coś mu się uleje i nontoper przebieranko :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-27, 22:52 ]
madziarka81 pisze:i rzeczywiscie Norbert ma przecudny usmiech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Śmiech, uśmiech dziecka to najcudowniejsza rzecz :ico_brawa_01: Zresztą każda tego doświadcza więc wie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-03-27, 22:55 ]
No i chyba wszystkie już poszły.. U mnie dopiero 10 dochodzi. Bąbel śpi.. idę więc się wykąpać i zcas relaxu dla mnie :ico_sorki:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 mar 2008, 00:24

CleoShe pisze:Patryk wyszedł na zdjęciach jak taki grzeczny, troskliwy braciszek. Pewnie szkoda, że tylko na zdjęciach tak wyszedł?
on bardzo słodko wygląda dopóki nie zacznie płakac i histeryzowac :ico_oczko:

CleoShe pisze:No i chyba wszystkie już poszły
ja eszcze jestem ale juz uciekam spac, ledwo na oczy patrze.

Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 mar 2008, 09:42

No to ja dzisiaj pierwsz internet jeszcze jest bo meza z pracy nie ma

dziewczyny ale sie wczoraj rozpisalyscie a zdjecia super sliczne te wasze dzieciaczki

my wstalysmy przed 8 z dwoma pobudkami w nocy ale od 2 majka juz spala ze mna ostatnio wogole probuje sie przekrecic na brzuch dojdzie do polowy i placze bo dalej nie potrafi

a ja jeszcze ubieram rozmiar 62 czasami 68 to zalezy od rozmiarowki ale te 68 ma za szerokie wiadomo ze tez zalezy jakie dluigie sie dziecko urodzilo ja jak ostatnio mierzylam majke miala 66

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 mar 2008, 09:46

Czołem laseczki :-)
Zapowiada się dzisiaj super dzionek :-) na razie we Wrocku świeci słonko. U nas nocka super, dwie pobudki, pierwsza o 1:30, a druga o 5, a od 5:30 Ula nie spała i gadała sobie tak głośno... słodka była. Wczoraj pierwszy raz zaśmiała się głośno jak ją łaskotałam po brzuszku, to było niesamowite, czasem jak tak na mnie patrzy, kiedy coś mowie lub robię, to mam wrazenie, że koduje sobie to w małej głowce i uczy się. Taki ma wtedy wzrok ucznia głodnego wiedzy :-)

Wieczorem chciałam isc na fitness, za poniedziałek, ale okazało sie, ze nie ma odrobek, mam 8 wejsc i karnet sie zgadza, wiec wrocilam do domu po 21 i poszlam spac.

Fintifluszka pisze:Pinko jak myślisz, skoro drugi rodzic i tak jest w kostiumie, to moglibyśmy się zmieniać w czasie tych zajęć? :ico_noniewiem: chociaż na początku byłaby to wielka frajda, później to już jedne zajęcia ja drugie Kuba... :ico_oczko:

Mam taką nadzieję, choć na pierwsze zajecia mam ja byc z mala, bo ta instruktorka powiedziała, ze dziecko jest bardziej do mamy przywiazane. A potem to planujemy na zmianę :-)

Też mamy leżaczek, choć Ula w nim grzecznie siedzi około 20minut, potem się jej nudzi i zaczyna marudzić, nasz nie ma wibracji, chciałam taki kupić, ale dostaliśmy jeden od teściowej, wieć jest taki :) Obrazek

Co do ubranek, to Ula mieści się jeszcze w niektóre 56, ale zakładam jej już w większości 62.

madziarka81 pisze:powiedziała do Macka ze ja katowałam Patryka a on tylko miał jedną ze swoich histerii :ico_puknij:

Masakra, szybko od Niej uciekajcie, to chore, po co Ona takie rzeczy wymyśla, że niby co chce tym osiognąć? Nie rozumiem takich kobiet, doprowadzi do tego, że nie bedziesz do niej wnuka przyprowadzała i straci z nim kontakt, czy to jest normalne????

Dziewczyny fajne fotki, Wasze maluchy są przesłodkie, Gabik w wanience rewelacja, Goonia Twoj Karolek tak słodko śpi w tym bujaczku, tak samo Martynka od Madzi słodko zasnęła... taka duża się na tym zdjęciu wydaje, CleoShe, jaki uchachany ten Twoj Norbercik... przesłodkie są nasze bąble :-)

A tu wklejam fotkę naszej nowej maty edukacyjnej:
Obrazek

Zmykam do małej, bo coś towarzyska dzisiaj za bardzo :-) Miłego poranka i całego dzionka kobitki :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 mar 2008, 10:17

Cześć dziewczyny.

Ja na chwilke bo nie moge za bardzo pisac.

pinko, fajna ta mata, bardzo mi sie podoba, gdzie ją kupiliście? Na allegro?

pinko pisze:Masakra, szybko od Niej uciekajcie, to chore, po co Ona takie rzeczy wymyśla, że niby co chce tym osiognąć? Nie rozumiem takich kobiet, doprowadzi do tego, że nie bedziesz do niej wnuka przyprowadzała i straci z nim kontakt, czy to jest normalne????
uważam ze nie jest to normalne i pewnie bedzie tak jak piszesz, kontaktu miec nie bedzie z wnukami, zresztą sama powiedziała ze ona do Martynki sie nie przywiąże i jej nie pokocha bo bede ją szantazowac tak jak z Patrykiem. To jest chora kobieta.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości