Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

11 sie 2009, 09:53

Hej :-D
U nas ok, dziś deszczowo i chłodno.
w piątek wybrałam się na małe zakupy i kupiłam 5 pieluch tetrowych oraz dla siebie do szpitala figi. Nasza lista zakupów została nieco skrócona, bo wykreśliłam kilka rzeczy bez których idzie się obejść ...

Kilolek wózek fajny i niedrogi ... ja mam wielofunkcyjny po Filipku więc nie ma sensu nowego kupować

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

11 sie 2009, 10:30

mikusia1 barzdo dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki:

No i stawiam dla wszystkich :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A na 11:30 mam wizyta u gina ale chyba bez usg dzis :ico_placzek:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

11 sie 2009, 11:36

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 12:33 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 sie 2009, 12:05

Ewka_82, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wszystkiego naj naj!!!
No i ja stawiam :ico_tort: za moją studniówkę :-)
Kilolek rzeczywiście wózeczek fajniousi i nie drogi
Ja mam zamiar kupić sobie piłkę do siedzenia, bo kręgosłup mnie strasznie boli a to napewno pomoże, po za tym będę się powoli przygotowywała do porodu :-)
Ja dziś odbieram wyniki badań. Mam nadzieję tylko że ta krzywa będzie w normie bo ja nie chcę żadnej diety ani insulinki :ico_nienie:
Dobra póki co zmykam, a później wstawię Wam zdjęcia z mojego niedzielnego wypadu :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 sie 2009, 13:34

Hej hej

Ja teraz na chwilke sie przywitac bo zaraz musze zmykac do przedszkola, poduczyc troche opiekunke Milana i dyrektorke polskiego, bo zle sie czuja ze nie potrafia nic do Milana po polsku powiedziec.

Sto lat dla Wiktorii i Ewy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Ewka_82, ja tylko 2 usg mialam i watpie zebym jeszcze jakos miala, nie lam sie :ico_oczko:

uleczka170, u mnie na bole kregoslupa pomoglo dobre lozko, no i znieczulenie zzo, bo przy 1 porodzie mialam, i od tej pory problemy z kregoslupem zniknely, a zawyczaj ludzie skarza sie na odwrot, mnie cale zycie kregoslup bolal, i tu taka poprawa az milo :-)

Kasia90, to powodzenia w przeprowadzce i zalatwianiu papierkowych spraw :ico_oczko:

PaulinaS, ja mam troche ulatwiona sprawe ze szpitalem bo u nas wszystko daja, jedynie sobie jakis dres wezme ( bo tu wszystkie dziewczyny po porodzie w dresach chodza), kosmetyczke, i ciuszki na wyjscie dziecka ze szpitala
Bo koszule do porodu, po porodzie, pampersy dla ciebie , dla dziecka, ciuszki dla dziecka, majtki te poporodowe, wszystko daja, wiec ja sie w plecaczku zmieszcze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-11, 13:35 ]
mikusia, super ze masz poprawe z tymi nogami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 sie 2009, 13:43

Hej! Sorki nie było mnie kilka dni. Znów nie dostaję ppowiadomień, nie wiem dlaczego, bo są ustawione :ico_zly:

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za życzenia
kilolek, Wozeczek fajny ale ja bym sie chyba na podwojny nie zdecydowala, jest mniej poreczny ciezszy i duzo wiekszy. Obawiam sie ze jazda nie bedzie zbyt cieawa. A synek ma juz prawie dwa lata, takze dlugo w nim nie pojezdzi.
no niestety to jest pewnie wózek na pół roku. Ale nie mam wyjścia. Kuba ggeneralnie nie przepada za wóżkiem, woli chodzić. Ale on jak kot, chodzi własnymi ścieżkami i własciwie wyjście bez wózka równa się ganiianiu za nim, a z drugim wózkiem nie bedzie już tak lekko. Może bym sie nie zdecydowała na ten podwójny wózek gdybyśmy chociaż mieli smaochód, a tak do jakiegokolwiek sklepu czy na miasto trzeba pieszo dymac. Kuba na miasto raczej nie dojdzie, bo to 4km a jeszcze wrócic trzeba.Co prawda jeżdżą autobusy ale są strasznie zapchane przez emerytów(bo u nas po 60 r.ż jeździ się za darmo, w rezultacie całe autobusy jeżdżą za darmmo bo ten kto chce zaplacic już się nie zmieści) no i mam fatalną ulicę - taką błotnistą jjak tylko odrobine popada, a roztopy to jjuż po pprostu konie. Dorosłemu jest często trudno przejść, a dziecko na pewno nie da rady. Tzn. skąpie się po pas 2 metry za furtką.
hmmm... kręce trochę... prosto z mostu teraz będzie... moje dziecko to cholera i jak go nie przywiążę to nad niem nie zapanuję :ico_wstydzioch:
Na pewno pojedynczy łątwiiej się prowadzi, ale ten nie jest taki ciężki. Waży 11,5 kg (sam + ten wkład - nosidełko pewnie z kg, może 1,5) a mój pierwszy wózek dla Kuby ważył 12,5

[ Dodano: 2009-08-11, 13:56 ]
Ewka_82, wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Kasia90, czekamy na dokładną relację i fotki oczywiście
Ja teraz na chwilke sie przywitac bo zaraz musze zmykac do przedszkola, poduczyc troche opiekunke Milana i dyrektorke polskiego, bo zle sie czuja ze nie potrafia nic do Milana po polsku powiedziec.
a Milan tylko po polsku mówi?

Mi ostatnio strasznie puchną nogi i ręce. Zwykłe maści z kasztanowca nie pomagają. Tzn nie wyglądają badzo źle, ale nie mogę zginać palcy i wrażenie mam ttakie jakby mi zaraz skóra miala pęknąć. Dzisiaj dodatkowo bolą mnie wszystkie stawy

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 sie 2009, 17:04

Siunia ja niestety od małęgo bardzo się garbiłam i teraz niestety kręgosłup na tym cierpi...
Odebrałam wyniki i wszystkie są dobre prócz morfologii, inestety anemia dalej się utrzymuje, ale nie pogarsza się :ico_sorki:
A tu mój wypad niedzielny
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

12 sie 2009, 09:09

Hej :-)
Ja w poniedziałek miałam robiony test na glukozę.
Wszystko wyszło w normie, więc cukrzyca ciążowa jak na razie mi nie grozi :ico_sorki:

PaulinaS, ja mam troche ulatwiona sprawe ze szpitalem bo u nas wszystko daja, jedynie sobie jakis dres wezme ( bo tu wszystkie dziewczyny po porodzie w dresach chodza), kosmetyczke, i ciuszki na wyjscie dziecka ze szpitala
Bo koszule do porodu, po porodzie, pampersy dla ciebie , dla dziecka, ciuszki dla dziecka, majtki te poporodowe, wszystko daja, wiec ja sie w plecaczku zmieszcze :ico_oczko:
U nas niestety trzeba mieć wszystko ... tyle co dziecku dają na czas pobytu w szpitalu to kaftaniki i pieluchy tetrowe oraz becik. Mimo to jednak wolę wziąć ze sobą rożek i kocyk bo nigdy nie wiadomo. Jak leżałam z Filipkiem to raz przelał mi cały bet i nie chciały mi dać suchego :ico_szoking: zresztą z pieluchami też tak było, że nie można było wziąć np. 10 na raz tylko po 1 :ico_puknij: teraz to od razu pakuję pampersy do torby, bo jednak lepiej mieć przy sobie niż żeby później mąż do apteki latał po pampersy i przepłacał na sztuki ....

My mamy zamiar kupić jeszcze 4 kaftaniki (w tym 2 do szpitala dać), ręcznik z kapturkiem i może dokupię jeszcze 2 pary body z dł. rękawkiem bo jednak to już listopad będzie ... dla siebie to jeszcze figi, piżamę

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 sie 2009, 09:31

U nas niestety trzeba mieć wszystko ... tyle co dziecku dają na czas pobytu w szpitalu to kaftaniki i pieluchy tetrowe oraz becik. Mimo to jednak wolę wziąć ze sobą rożek i kocyk bo nigdy nie wiadomo.
u nas trzeba mieć dosłownie wszystko. Nawet ubranka od razu po poorodzie - spzital nie ma żadnych. Jak leżałam z Kubą to przyjechała do porodu ukrainka - proso z ulicy, bez niczego to się zrzucałysmy dla niej, kto co miał: ubranka, pieluszki itd. Pampersy tez trzeba mieć swoje. Nie dostanie się nawet 1 sztuki. Nawet krem do pupki i plyn do kąpieli. Z resztą wszystko przy dziecku ttrzeba zrbić samemu, nawet wykąpać. Jak leżałam 5 dni to tylko raz maly zostal wykąpany przez pielęgniarkę - pierwsze kąpanie to było, a potem to już sama.

[ Dodano: 2009-08-12, 09:32 ]
A tak sobie myślę, ze chybana poczatku września to trzba by juz torbe spakować, bo w razie czego to mąz tego wszystkiego nie znajdzie. Mi to pewnie z tydzień zajmie. :ico_olaboga: poprzednim razem miaąłm wielką walize na kółkach, a jeszcze musiał mi mąz dowozić ubranek

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 sie 2009, 12:37

uleczka170, super fotki i swietna fryzurka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kilolek, Milan to parktycznie malo mowi, wiec babki myslely ze to problem jezykowy, a jak wczoraj bylam na rozmowie , to doszlismy ze tu nie problem jezykowy tylko inny.
Beda pisac o pomoc psychologa, a my swoja droga bedziemy zalatwiac badania psychologiczne, bo podejrzenia ADHD sa. To tak w wielkim skrocie. z czasem napisze cos wiecej

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość