Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

27 mar 2010, 22:21

Ania to po drzemce musiłaś się czuć wspaniale :ico_brawa_01:

Karolina faktycznie mamy takie same suwaczki :-D nigdy nie zwróciłam na to uwagi...gratuluję 2 suwaczka i jeszcze raz chciałabym Ci napisać, że bardzo się cieszę :ico_ciezarowka: . Dla Kornelka :ico_tort:

A ja padam bo sprzątałam cały dzień :ico_olaboga: kręgosłup mnie tak boli, że zaraz umrę...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 mar 2010, 20:16

A my niedawno wróciliśmy z weekendu, ale było super :ico_brawa_01: , było nas 10-ka znajomych i trójka dzieci w tym dwa moje. Pogoda średnia bo zimno ale za to nie padało, więc dzieciaki ciepło poubierane większość dnia siedziały na polu bo miały piaskownice, zjeżdżalnie, rowerek itp :-D Szkoda, że jak jest tak fajnie to strasznie szybko mija, zawsze mi się wtedy smutno robi.

[ Dodano: 2010-03-28, 20:17 ]
O ja też mam taki sam suwak :-D nie zauważyłam wcześniej!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 mar 2010, 13:33

Karolina cisza bo weekend :-D Dla Kornelka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Ania cieszę się, że weekend się udał. Fajnie tak czasami sobie gdzieś wyskoczyć ze znajomymi, cio? :ico_oczko:

Marta to mieszkanko lśni teraz. :ico_brawa_01:

U mnie w końcu się coś ruszyło. :ico_brawa_01: Zadzwonili żebym jutro przyszła na dzień próbny. Chcą zobaczyć jak pracuję. To chyba dobrze wróży bo nie sądzę, żeby tak zapraszali co drugą osobę po rozmowach kwalifikacyjnych więc wierzę, że po jutrzejszym dniu zaproponują mi pracę. Trzymajcie za mnie kciuki mocno, żebym sobie dała radę i co by mnie stres nie zeżarł. :ico_oczko:
Ja cały weekend spędziłam w szkole, ale zrobiła nam się taka fajna zgrana paczka, że teraz nawet weekend spędzony w szkole jest fajny. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 mar 2010, 14:43

Ula trzymam mocno kciuki!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 mar 2010, 18:16

Wisienko trzymam kciuki :-)
Ja sie wczoraj wyrwałam, poszłam do kolezanki, która jest w studium fryzjerskim robic za modelke, fajnie podciela mi wlosy, ale wydaja mi sie teraz strasznie krótkie. Lenka została z Markiem i jego rodzicami, jak wróciłam, wszystko bylo spoko, ale po drodze myslalam ze tak do wieczora jeszcze bym sama posiedziala i co sie okazalo - Lenka chce isc z babcia :-D mowi "papa, mama przyjdzie" i nara, a babcia na to - Justyna pakuj szmaty, zrobicie sobie wolne. Mowie jej ze nie trzeba, ze moze w swieta podrzucimy na jakis wieczór, ale teraz niech zostanie, a Lenka z babką dalej swoje :-) No to spakowałam, pojechały i podobno wszystko cacy :-) i tak najpozniej w czwartek przyjedziemy, ale szok normalnie :-D ciesze sie ale jakos mi dziwnie :ico_oczko:
Nie to zebym nie tesknila, ale mysle ze tego mi bylo trzeba, bo w koncu, odkad sie urodzila to moze z 5 razy gdzies wyszlam z czego raz na wesele.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

29 mar 2010, 21:52

Wisieńko będzie dobrze.
:ico_tort: dla Kornelka.
Fajnie Pruedence, że wyjazd udany.
Janiołku pewnie świetnie wyglądasz.
Czytam was na bieżąco, ale jestem zmęczona i nie bardzo mam czas na pisanie.
Do tego moi rodzice mnie denerwują. Tak to narzekają na mojego brata (razem mieszkają), a po powrocie z urlopu super stosunki i już mu dzieciaka pilnują (super dziadki, szkoda tylko, że do jednego wnuka). Szlag mnie trafia, bo mi nie ma kto dziecka przypilnować nawet 5 minut, a też kaszlącą posyłam do żłobka, bo nie ma co z nią zrobić. Do tego matka, która dzwoni, kiedy się z moim bratem kłóci i bajdurzy, jak to on i jego zona ją wykorzystują, a potem sama robi to, co wcześniej. Obiecałam sobie nie słuchać jej i nie dzwonić, i przy następnej tego typy rozmowie z premedytacją powiedzieć, że mnie to nie obchodzi. A co do na, to sami sobie radzimy, to będziemy dalej. :ico_zly:
A dzisiaj. Amelkę odbieraliśmy po czasie :ico_zly: :ico_placzek: Mój M nie zadzwonił, że ma spotkanie i wyszłam z pracy normalnie. Efekt, w gigantycznym korku telefon, że on nie zdąży. Żeby choć 15 minut wcześniej powiedział, to bym jeszcze nie traciła czasu na tankowanie, tylko gnała podwórkami. Pomijam fakt, że od razu bym wyszła z pracy, nie bacząc na nic. Oczywiście dzwonił do żłobka i przepraszał, ale ja się poryczałam w aucie. A potem jeszcze matka - super babcia. Jak nie urok, to przemarsz wojsk. Czasem nie mam po prostu siły.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 mar 2010, 22:23

Justyna to masz urlopik od matkowania :ico_brawa_01: , ja najdłużej nie widziałam Tosi trzy dni jak byłam na szkoleniu w zeszłym roku.

Ela- przykro mi, że tak Ci się układa wszystko w biegu, szkoda, że nie możesz nawet na swoją mamę liczyć, ale ja jak już wielokrotnie pisałam na moją też nie bo praca i jeszcze raz praca i gdyby nie teściowa to bym nigdzie nie mogła wyjsć.

Właśnie wróciłam z aqua aerobicu, Adaś śpi smcznie odkąd wyszłam ale Tosia dalej nie chce iść spać, ja nie wiem skąd ona ma tyle energii, normalnie śpi po 7h a tak to biega cały czas :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 mar 2010, 22:35

ja najdłużej nie widziałam Tosi trzy dni jak byłam na szkoleniu w zeszłym roku.
ale za to masz czesto krótkie przerwy. Jeszcze nie wiem kiedy pojedziemy do Sosnowca, ale zobaczy sie, w zrdoe rano musze byc w Krakowie bo mam poumawiane spotkania z pania z ZUMI i panem z TV M :-) z kadr przerzuciłam sie na reklame :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 mar 2010, 11:54

Ula ja również trzymam kciuki!!!!Napisz jak było!!!

Janiołku aleeee Ciiii doooobrzeeeee!!!!! :-D :ico_brawa_01:

Yvone bardzo mi przykro, że nie możecie liczyć na nikogo!!!A takie sytuacje ze żłobkiem pewnie nie są rzadkością zwłaszcza jeśli 2ka rodziców pracuje...Trzymaj się moja droga!!!

Ania 7 godzin tylko???wow to faktycznie nie wiem skąd Tosia ma tyle energii :ico_szoking: Nelka śpi 12 godzin i szaleje, ale po 7 to by zasypiała...Wyobrażam sobie co przeżywasz z takim wulkanem energii...Pocieszające jest to, że niebawem będzie zmęczona wracała z ptrzedszkola :-D

A my jesteśmy u mojej Mamy bo mój A oczywiście znowu na szkoleniu do piątku :ico_placzek: Z dobrych wieści to mamy nowy samochód forda fokusa, więc większy komfort niż w fabi...Kupiłam sobie mega wysokie szpilki(nie wiem po co az tak wysokie, ale sie zakochalam...) i teraz siedzę bo muszę rozchodzić...Nelkce dziś kupiłam adidask imcartura, całkiem fajnie...no i tyle w sumie....

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 mar 2010, 13:01

Kupiłam sobie mega wysokie szpilki(nie wiem po co az tak wysokie, ale sie zakochalam...)
rozumiem cie swietnie, tak to juz jest z mega wysokimi szpilakmi :ico_oczko:
A Focus fajny, kiedys moj ojciec jezdzil. tym pierwszym co prawda, i mimo ze "Ford nonono wort" to bardzo chwale to auto

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość