Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 cze 2010, 22:36

mi włosy lecą masakrycznie...dobrze, że krótkie, ale i tak pełno sierści w domu :-D
riterka, uszy? no wiesz...ja z przekonania nie przekułam....uważam, że taki brzdąc jest za mały. uszka jeszce rosną....poza tym dziecko nie kuma co to....niewygodnie...ja bym np nie umiała spać w kolczykach na zacisk a taki maluszek? co ciągle jescze leży...bez sensu...
Qanchita, cieszyć to się będziesz jak sama zaczniesz słoiczki produkować, bo inaczej pójdziesz z torbami hehehe
jagodka24, ja kocham poduchę! bez niej jak kaleka...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 cze 2010, 22:50

Qanchita, cieszyć to się będziesz jak sama zaczniesz słoiczki produkować, bo inaczej pójdziesz z torbami hehehe
Wiem, wiem ile to kosztuje ale mam na myśli słoiczek w razie jakiegoś wypadu, żeby się nie stresować że dziecko mi się zagłodzi! Ogólnie nie mam zamiaru na samych słoikach jechać i bardziej mam na myśli deserki owocowe niż zupki bo zupki chcę gotować sama.
A mówicie że ta podusia taka fajna. No nie kupiłam to już pewnie nie kupię. Może przy następnym dziecku.

Ok, lecę spać. Spokojnej nocy dziewczyny :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 cze 2010, 22:53

a ja mam zamiar leciec na samch słoikach
poki co nie mam zamiaru nic gotowac
byc moze jak juz to dołoże jej troszke marchwi czy ziemniaka jak juz bedzie jesc
ale napewno nie bede gotowac

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 cze 2010, 08:41

Dzień dobry :-)

Jolka wstała dziś o 6 :ico_szoking: i teraz odsypia.
Kolejny upalny dzień się szykuje. Może chociaż nogi na słońce wyrzucę żeby się opaliły bo wyglądam jak młynarz.

A doczytałam pytanie Riterki o przebicie uszek.
Ja jestem za tym, żeby dziecko samo podjęło świadomą decyzję. Poczekam aż sama do tego dorośnie i powie mi że chce mieć przekłute uszka. Myślę że to będzie jakoś za 6 lat :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 cze 2010, 09:15

Ale te wasze słoneczka rosną, z dnia an dzień coraz sprytniejsze :ico_sorki:

Co do przebijania uszu, to kiedyż też uważałam że przebijemy Martynie jak pójdzie np do szkoły, żeby była to jej świadoma decyzja... i co się okazało :-) Ma przebite od roku czasu, i to na jej prośbę. Uparła się że chce mieć kolczyki tak jak mamusia i dziewczynki w piaskownicy, była to jesień, więc jakoś wytłumaczyłam że teraz czapki będą że będzie ci nie wygodnie itp, poczekamy jak znowu zrobi się ciepło i wtedy pomyślimy i dała się przekonać. A ta nasza mała cholera ma niesamowitą pamięć i jak tylko przyszła wiosna ona że chce kolczyki :ico_szoking: myślałam że zapomni ale gdzie tam... W styczniu skończyła dwa lata a w marcu przebiliśmy.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 cze 2010, 09:19

hej u nas też upał
co do uszek to dzięki za informację, sama nie wiem co zrobić mi się podobają dzieciaczki z kolczykami ale chyba większe
co do słoiczków to ja się nie zarzekam a z Jaśkiem pamiętam miałam takie fale raz jadł tylko te kupione, a za chwilę tylko te gotowane więc myślę, ze teraz też będzie podobnie
dobra zbieram się na spacer bo później to żar tropików

[ Dodano: 2010-06-10, 09:21 ]
moni26, no właśnie chyba to dobry wiek na kolczyki i faktycznie ta chęć dziecka :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 cze 2010, 12:21

nie wytrzymam musze sie wygadac. wiecie co mi zrobili?
bylam ubiezpieczona w pracy i zanioslam wniosek o urodzenie dziecka zeby mi wyplacili miala to byc kwota1350 i czekam juz prawie miesiac i zadz do firmy ubezpieczeniowej a ta powiedziala ze moje ubezpieczenie wygaslo 1 stycznia. no to rano zadzwonilam do kadr do pracy a ta mi mowi ze nie wie jak to sie stalo ze nikt mnie nie poinformowal i zgonila na mojego kierownika tak sie na nia wydarlam ze szok kazal jej oddac ze swojego portfela powiedziala ze zastanowi sie co z tym zrobic i ma zadz ale ja tego nie popuszcze. moj kierownik jest od 14 w pracy i chyba sie przejde.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 cze 2010, 12:39

wisnia3006, no to ładnie Cię urządzili :ico_olaboga:
Wiesz co, ja nie wiem jakie zwyczaje panują w Twojej firmie ale u mnie tym wszystkim zajmują się kadry. My mamy ubezp. dodatkowe grupowe w PZU i kasę miałam już dzień po złożeniu wniosku (wniosek też składały kardy w moim imieniu) a mało to nie było, bo u nas za urodzenie są 2 tyś.
Za to podobnie jak Ciebie wyrolowali mojego męża. On nie dostał nic bo kadrowa zapomniała mu powiedzieć że mają ubezp. dodatkowe. No i jeszcze ta jej reakcja "szkoda że Ci nie powiedziałam wcześniej bo teraz już za późno." Ubezp. musi już trwać min. 6 mieś.

wisnia3006, idź walczyć bo przecież kasa potrzebna!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 cze 2010, 12:52

Qanchita, placilam od maja zeszlego roku. mam w warcie ubezpieczenie i to powinna mi powiedziec babka z kadr ktora zajmuje sie ubezpieczeniami a ona zwalila wine na kierownika ale ja tej sprawy tak nie zostaje. nie mam daleko do pracy i zaraz pojde tam z mala na spacer. jestem tak wnerwiona ze wspolczuje im

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 cze 2010, 13:31

wisnia3006, no co za mątwy :ico_zly: pisz jak się wyjaśniło, ale ewidentnie zawaliła baba od tych spraw, a kierownik co on może wiedzieć???? w ubezpieczeniach siedzi czy jak, jak można zwalać winę na kogoś a teraz niech płaci a co!!!!
Qanchita, no to faktycznie fajna ta babeczka :ico_zly:
dzisiaj dzień śpiocha Lena 2 godziny na dworze w domu zjadła 100 ml i śpi dalej :ico_sorki:
a dziewczyny brałyście zaświadczenie od ginekologa do becikowego czy nie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość